JAANIPÄEV JA SUVEVALGUS 2016

https://www.justoffbase.co.uk/uncategorized/2gzkxl3 23 – 24 juunil Algallikal

See aeg on pühendatud Suve algusele, vaimu Valgusele ja Jaanipäevale.
Buy Valium Tablets Suvevalguse päevad on suurepärane võimalus teha oma suve algus ja Jaanituli ainulaadseks kogemuseks!

https://fireheartmusic.com/3pgjiijzt Päeval tegeleme enesearenguga looduskaunis kohas ja õhtul teeme sauna, vestleme, mängime ja laulame lõkke ääres ja kuulame kontserte. Suvevalguse päevad Algallikal juba kolmandat suve!

Order Cheap Valium Online Triinu Taul kollased lilled

Oled oodatud osalema mõlemal päeval, kuid oled oodatud ka ainult Triinu Taul’i kontserdile ja jaanitulele või teise päeva üritustele. Ansambel https://mmopage.com/news/se7h06e Hingelind kontsert-rännak, Buy Diazepam 10Mg Teva Tiia Lõokese Teadliku Loomise ja hingamise praktika, https://gungrove.com/l1jflli8i Pille ja Ülle Alliku liikumine & kunst, Triinu Tauli intuitiivse laulu töötuba, Kati Lumist e& Hingelind Muusika Võlumaailma töötuba, Külluse rituaalid ja tants, taimetoidud, lõke, päikeseloojang mere taha ja saun.

Buy Xanax Mexico

https://serenityspaonline.com/vynl8l8 Neljapäev 23.juuni (Jaaniõhtu päev)

Buy Soma 350 Online 10.30 Suvevalguse päevade avamine.
Triinu Taul naerab11.00 – 13.00 Triinu Taul’i töötuba: Intuitiivne laul ja selle läbi enese tervendamine. Triinu Tauli koduleht siit…
13.00 lõunasöök

https://mmopage.com/news/14t5yluw 14.00 – 17.00 kõik koos teeme ettevalmistusi jaaniõhtuks, enda ja ruumide ehtimine
17.00 – 18.00 Triinu Taul’i kontsert-rännak. Triinu Taul on ainulaadne laulja, muusik, pärimusmuusik. Triinu omab tugevat sidet oma juurte ja loodusega. Tema lauluhääl on kordumatu, selle kõlas peegeldub ürgsete loodusrahvaste teadvus ning müstilised dimensioonid. Triinu muusika on nagu killuke lopsakat ürgloodust. Triinut on inspireerinud aastatuhandeid vana regilaulu meditatiivsus ning sügav kujundite maailm, šamanism, Saami joig, Bulgaaria rahvalaul, Tuva kurgulaul, tiibeti munkade palvemuusika ning palju muud erinevate rahvaste traditsioonilisest ja pühast muusikast. Loe lisa kontserdi kohta siit…

http://www.wowogallery.com/c72750enmj Bonfire-250x188

19.00 jaaniõhtu https://masterfacilitator.com/ywakbp7vf0 pidulik õhtusöök saalis

20.00 Rein Marani film jaanipäevast muusikaga “Suvisted Tammealusel”

21.00 http://www.wowogallery.com/s3zrhnpm rahvuslikud laulud, tantsud, mängud Triinu Tauli ja Pille Alliku juhendusel

ca 22.00 Jaanituli, tõrvikute süütamine.

https://www.prehistoricsoul.com/plpsz81poif Külluse rituaal lõkke ääres. Päikeseloojangu nautimine rannas

Buy Actavis Valium Online Hilisõhtul Külluse tantsud koos slaidshowga saalis.  Väeline  ja tõeline küllust ligitõmbav liikumine saalis: avame ennast suuremale küllusele, oma soovide täitumisele,  väärtustame ennast ja oma elu ning pühitseme seda mis on, selles ajas ja ruumis, mis on. Juhendajad Pille Allik, Tiia Lõoke ja Buy Soma From India Elo Tuppits.

Reede 24.juuni:
04.04 Päikese tervitus looduses
04.35 soe tee ja näks/hommikusöök
ca 05.35 kosutav uni
9.30 hommikusöök
Kati Lumiste10.30 – 13.00   https://www.ngoc.org.uk/uncategorized/future-events/5m4nevhzicj Muusika võlumaailma töötubaMuusika võlumaailma viib meid rändama Kati Lumiste ja tema sõbrad. See on koht, kus igaüks saab olla looja ning võluda välja muusikat enda seest. Abilisteks kõikvõimalikud tuntud ja tundmatud pillid, nii et igaüks saab midagi mängida, vahetame neid, võlume neist muusikat välja. Kuulame, kuidas vaikusest sünnib muusika ja kuidas pillid koos helisevad. Katsume leida muusikat ka loodusest. Igaüks leiab oma hingepilli ja püüab väljendada sellega oma hingelaulu. Töötoas osalemiseks pole oluline muusikaline haridus, pillimängusokus või isegi muusikaline kuulmine.  

13.00 lõunasöök
Tiia 15.00 – 18.00 Teadliku Loomise ja hingamise töötuba.  Teadliku loomise põhimõtted ja hingamispraktikad. Seekord kasutame ürgelementide (tuli-vesi-maa-õhk) ja helide kaasabi. Juhendaja Tiia Lõoke. Loe töötoa kohta lisa siit…

Pille AllikSeejärel ühendume elementidega looduses et tunnetada ja luua kontakt erinevate elementidega ja saada vastuseid oma olulistele küsimustele. Juhendaja Pille Allik. Lastele samal ajal sarnane tegelus  https://mmopage.com/news/5ugji7bmur9 Ülle Alliku juhendusel.

Pille on hingamise ja tantsuterapeut,  Ülle kunstiteraapiaga tegelev kunstnik, koos moodustavad õed nad inspireeriva tandemi. Loe Pille ja Ülle kohta lähemalt siit…
18.00 õhtusöök

Hingelind 19.00 https://equinlab.com/2024/01/18/ql72ri6t9 Kontsert-rännak ansamblilt Hingelind. Rännakule viivad Sind https://sieterevueltas.net/otzfiru  Kati Lumiste, Maarja Korstnik, Michael Bevin ja Jürgen-Kristoffer Korstnik. Laulude, helide ning meditatsioonide saatel rändame läbi kõikide energiakeskuste – alustades oma juurtest ning jõudes taevastesse kõrgustesse. Läbi muusika ning laulmise puhastame me sedasi oma keha, hinge, meeli ning tundeid ja astume helgesse suvesse rõõmust pakatades! Loe lisa siit…
Õhtul lõkkeõhtu, päikeseloojang mere ääres, saun

https://manabernardes.com/2024/zkdffxl813e Suvevalguse päevad lõpetamine koos Teekonnaga Looduses.

Laupäev 25.juuni: Laupäeva nautimine
10.00 hommikusöök. Kadakaraja ja lähiümbruse avastamine – igaühe omal algatusel. Kadakaraja plaani saab söögitoa laualt. Võimalik puhata Algallikal ja tellida endale soovi korral kella 13.00-ks lõunasöök.

………………………………………………………………………………………………….

Algallika keskus mere ääresAlgallika asub Matsalu Rahuvuspargis mere ääres kadakate keskel, see on ideaalne paik just sedalaadi ainulaadseteks ürituseks ja puhkuseks. 

Kui soovid omalt poolt midagi pakkuda – esineda, laulda, mängida mingit pilli, õpetada mingit vaimset praktikat, siis palun teata sellest meile! 

osalustasu
https://space1026.com/2024/01/1exadszleq0 23 juuni Jaanipäev (Triinu Tauli töötuba ja kontsert-rännak, jaanirituaalid ja külluse tantsud)  55 €
https://fireheartmusic.com/5mczwvz1dd 23 – 24 juuni ( 3 töötuba, jaanirituaalid, külluse tantsud, Triinu Tauli ja Hingelind kontsert-rännak)  95 €
ainult Triinu Tauli kontsert  23.06.
laps 12-18a 7€,  laps alla 12 tasuta
15 €

 

https://gungrove.com/uqadeo4s3 Osalustasule liitub majutus ja toit.

Majutus (vajalik eelbroneering)  1 öö  2 ööd
kaheses toas 25€ 40€
kolmeses toas 20€ 35€
neljases toas 15€ 25€
kämpingumajas või haagissuvilas 10€ 16€
telkimine oma telgiga, üks inimene 10€ 15€

Ühe vanema kohta üks laps samas toas madratsil (koos voodipesuga) tasuta majutus.
Lapsed telgis tasuta.

https://sieterevueltas.net/j5gdrltyrs5 Janika Ebrus hakibToitlustuse eest kannab hoolt  https://modaypadel.com/oeod46c21q Janika Ebrus. Janika on taimetoidumaailmaga sõprust pidanud 20 aastat. Viimased 5 aastat on ta toitlustanud erinevaid enesearengugruppe. Tema valmistatud toit on värske, võimalikult kodumaine ja kõhtutäitev.

23-24 juunil Suvevalguse päevadel maitsev taimetoit 2 päeva kokku: 47 eur. (23.06. lõuna ja jaaniõhtu pidulik õhtusöök, 24.06 hommikusöök, lõuna ja õhtusöök, 25.06. hommikusöök).
Laste toit alla 3 aastat tasuta. Laste toit üle 3a kuni 17a 60% hinnast.

NB! Suvevalguse päevad on ilma alkoholita üritus! Ainus kangem kraam on ürdi-kali. 

Registreerumiseks palun tasu 70€ OÜ Teine Tee kontole EE944204278603320902 Krediidipangas, selgituseks “Suve valgus (ja osalemise kuupäevad)” ja saada oma kontaktandmed, kõigi osalejate nimed, laste vanused ja majutussoov alloleva vormi kaudu. Registreerimstasu jääb ettemaksuks.

Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel hiljem kui viis nädalat enne kursuse algust või kohale mitteilmumisel.

Kohaletuleku juhtnöörid on siin…

info: Pille Allik tel.53331311

Registreeru siin:

Eesnimi*     
Perenimi*   
e-posti aadress:*  

Telefoninumber*   
Vali osalemise variant:*   

Majutus:*   

Kas saad kedagi auto peale võtta või vajad ise transporti:  
Lisainfo (tulete mitmekesi, lastega) jms. märkused: