Algallika lugu

https://lavoixplus.com/index.php/2023/10/19/tdlpowbe Tiia Lõoke

https://lewishamcyclists.org.uk/utebkee19r

lapsed Algallika rannas

https://totlb.com/uncategorized/4pu1o40k 2006. aastal otsisime koos oma mehe, 2-aastase poja ja 7-aastase tütrega kohta, kus suvitada ning kus saaksin teha oma koolitusi ja terviselaagreid. Käisime läbi paljud kohad ja viimane koht, kuhu jõudsime enne tagasipöördumist Tallinna, oli suur mereäärne saaremaine maastik Matsalu rahvuspargis. Väike nõukaaegne elumaja, suur laut ja küün, traktorikuurid, ait, seamajake, okastraatidega ääristatud lehmarajad, rinnuni hein ümber maja.

https://filmsofnepal.com/wk34nad363 2006 õuÕue peal istudes tekkis nii kummaliselt soe, kodune ja inspireeriv tunne ja nägemus vaimsest koolituskeskusest, kus inimesed istusid terrassil õhtupäikesevalguses rõõmsalt ja õnnelikult söömas-joomas. See nägemus lummas. Lummasid ka kadakad ja päikeseloojanguga rand kohe maja kõrval.

See koht oli palju suurem ja kallim, kuid ka palju inspireerivam ja väelisem kui see, mida lootsime leida.  Ostsime selle koha ja mõtlesime, et alustame vaikselt ehitamisega. Kuid ehitus ja uute ideede genereerimine ja realiseerimine hakkas suure madinaga pihta. Ühest nägemusest sündis teine, nii nagu ühest kursusest ja laagrist siin sündis järgmine. See koht hakkas ennast algusest peale justkui ise looma. Lisaks meile meeldis see koht ka meie sõpradele ja kõigile kursustel osalejatele. Kõik ütlesid, ja me ka ise nägime, et siia tulnud inimesed lõdvestusid, avanesid, muutusid rõõmsaks ja nautisid kohalolu.

https://www.fesn.org/?gyt=ypy7rgjbx

https://fladefenders.org/8omu21b9p Kui lõpetasime ehituse esimese osa (15 magamiskohta, väike saal, saun),  siis tekkis vajadus edasi mõelda ja luua, sest kursustele tuli üha rohkem inimesi ja ööbimiskohtadest oli alati puudus. Väike saal jäi väikseks (kaminasaal praegu) ja kööki koos söögiruumiga (praegune kollane peretuba) ei mahutanud koolitusgrupid ära.

http://www.docstrangelove.com/2023/10/19/54us3l9pgsz

https://nicomuhly.com/news/2023/1hv8o5roh Algallika-vana-uus-animaOlin unistanud kunagi arhitektuuri minna õppima, nüüd sain oma nägemusi paberil ja 3D reaalsuses proovida. Minu insenerist mehe oskuste ja täieliku toetuseta oleks see koht ehitamata jäänud. Kuna tol ajal, ehitusbuumi ajal 2007 a. kui hakkasime ehitama, ei olnud ükski arhitekt meid siin “kaugel pärapõrgus” nõus aitama, siis pidime kõik lahendused koos nutika naabri- ja ehitusmehe Rivo Kummiga välja mõtlema ja valmis ehitama. Südamest tänud Rivole, kes teeb kõike südame ja kirega. (Kui soovid merele minna, kalale või Kesselaiule, siis tee seda kindlasti siinsamas Rooglaiu sadama kõrval elava Rivoga)

Nautisin ka maastikuarhitekti rolli, tassisime ise kohale kõik taimed ja istutasin need maha sinna kus õige tundus olevat.  Ainuke eesmärk peenarde tegemisel oli, et oleks hiljem lihtne hooldada, ma ei kannata rohimist. Õnneks polnud see mul esimene aed rajada.

õu

https://dna-awakening.org/q8jx87smnnu

Hakkasime otsima võimalusi edasi ehitada. Nõuka-ajal ehitatud maja, mis kuulus enne ühele EKE ehitusinsenerile, kes oli seal pidanud oma perega lehmakarja ja muid loomi, lausa karjus ümberehitamise järele, osa majast oli justkui tondiloss ja imeline väike viljaait mere ääres kutsus unistama ennast elumajaks, kus suvel perega olla.

https://www.mmjreporter.com/jzc7nps-43749

Varem oli siin olnud väike puidust maja, tehase “Teras” puhkebaas, mille 20 sajandi alguses ehitas Muhumaalt uusmaasaajana tulnud pere.  Kohale anti nimeks Mäe talu. EKE ehitusinsener ehitas aga selle puust maja asemel tuhablokkidest uue maja koos suure lauda, kuuride ja küünidega. Ja hästi ehitas. Maja alustalad ja konstruktsioon on korralikult ehitatud. Kuna aga siin pole kunagi olnud mäge (praegune väike mägi tekkis meie tiigi ehitusest) ega nüüd ka talu, siis panime kohale uue nime – Algallika, mis viitab meie sügavamale ühendusele iseenda päritoluga kui kosmilise väega.

https://haveaircustoms.com/bhihufbqr65

2014 a kirjutasime projekti Hooandjale, lõikasime ja kleepisime Marioga kokku  videolõigu ja saime 8000 eur uue professionaalse köögi ehitamise seemneks. Täname kõiki toetajaid selle eest! Vaata Hooandjasse tehtud videolõiku meie teisest ehitusetapist siit….

Kirjutasime ka projekti PRIA maaelu arengutoetuste fondile ja saime raha Algallika teise osa ehitamiseks. Ehitasime küünist saali, laudast köögi ja aidast väikese majakese (kokku sai nüüd 33 majutuskohta talvel; pluss kämping ja telkimiskohad suvel.)

Buy Zolpidem Online Cheap

https://www.mmjreporter.com/tz2a87ba1ly-43749 Alates 2008. aastast korraldame Algallika keskuses (algallika.ee) isikliku arengu ja meeskonnatöö koolitusi, Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia koolitusi,  jooga ja detox laagreid, SuveValguse Päevi, kontserte, vaimse arengu festivale jt üritusi. Vaata meie koolituste kalendrit siit. Paljud firmad ja isikliku arengu koolitusgrupid armastavad siin regulaarselt teha oma koolitusi ja üritusi.

Ambien Overnight Delivery Mastercard

http://diversity411.com/uncategorized/ckncc9z6t Anname endast parima, et siia puhkma ja õppima tulevad grupid ja meeskonnad tunneksid ennast hästi. Oleme leidnud kohalike elanike seast suurepärased toetajad. Algallika köök suudab rahuldada väga erinevaid maitseid, toortoidust kuni vahemeremaade või eht eestipärase grillgurmeeni.

https://filmsofnepal.com/fj1ov94y4t

https://www.tuscaroracountryclub.net/e0qmzk2 Esialgne ettekujutus, kui saabusime Algallika õuele, nägemus selle koha potentsiaalist teostus mõne aastaga: inimesed istusid suveterrassil, rõõmsad ja õnnelikud, nautimas üksteise seltsi, hoituna looduse ja imelise atmosfääri poolt.

Purchasing Ambien In Mexico

Kuid Algallika ei ole veel valmis, sest ega päris valmis midagi kunagi ei saagi. Kui see koht Sind inspireerib ja Sa soovid seda koos meiega edasi luua ja ehitada, siis anna teada. Buy Ambien Online Usa Oleme avatud uutele ideedele ja inimestele, kes tahaksid olla kaasloojad, siin midagi teha või mingil moel panustada, et siin kõigil oleks veel parem.

https://larrylivermore.com/?p=inynck61ew

Can You Buy Ambien In Canada Oled oodatud siia koolitustele, laagritesse või omapäi loodusesse uitama. Tule üksi või koos oma meeskonnaga! See koht on kõikide hüveks, ka Sinu jaoks!

https://totlb.com/uncategorized/wed4y745

https://totlb.com/uncategorized/qtq3qv2i0 www.algallika.ee

https://www.tuscaroracountryclub.net/w7wqx9no0

https://www.estaciondelcoleccionista.com/nu3ak3p8 vaade mere pooltküün/ praegune saallaut / praegu köökkuur/ praegu saunmaja ees, praegune ring

https://nicomuhly.com/news/2023/lfms484ifq vana ait IMG_1324 (Small)esialgne elumaja köökkaminasaal ennemaja ees 2007vana peremehe bussvilja-ait

Ambien Sleeping Pill Buy
Buy Zolpidem Online Cheap https://lewishamcyclists.org.uk/d7y3urj