Teeta tervendamise koolitus Sina ja Looja

ThetaHealing® You and the Creator https://giannifava.org/x8xrdvo3 https://musiciselementary.com/2024/03/07/ysjpkao2rn (kuupäev selgumisel)

2 päevane koolitus Tallinnas

https://www.mominleggings.com/in9n83yows

Juhendaja: Tiia Lõoke, diplomeeritud teeta tervendamise instruktor

https://asperformance.com/uncategorized/u0tl2ntos

https://asperformance.com/uncategorized/4bl36nndi Koolitus toimub eesti keeles.

Non Prescription Tramadol Online

Sellel eluajal peaksime saavutama armastuse tasemed; armastus enda vastu, armastus Looja vastu, armastus teiste oluliste inimeste ja kogu maailma suhtes. Mis tunne on tõeliselt armastada oma perekonda, sõpru ja maailma? Peame suutma selle omandada, aga kuidas me saame, kui meie programmid ütlevad, et see on võimatu? Meie järgmisel suhte seminaril “Sina ja Looja” õpetame oma tegevuse alateadvuse allhoovusi mõistma. Kuidas meie keha tegelikult probleemide lahendamisel töötab ja kuidas teada erinevust Looja energiaga suhtlemise ja oma ego või kõrgema minaga suhtlemise vahel. Looja on täiusliku ja puhta armastuse energia. See on teadlik armastus. Ja see muudab meie elu. See energia, see elujõud on igas aatomis ja igas aatomis on aatomid osa sinust ja osa kõigest sind ümbritsevast.

https://www.jamesramsden.com/2024/03/07/psnseon7nv

Õpime oma alateadvust enda kasuks tööle suunama. See on oluline seminar, sest iga kord, kui ma seminaril õpetan, küsib alati keegi, et kuidas ma tean, kas vastus pärineb Looja? American Express Tramadol See seminar õpetab, kuidas suunata oma meelt mõistma. See seminar on saadaval teeta baas-, edasijõudnutele ja dig deeper koolituse läbinud praktikutele.

Koolitus sisaldab Teeta tervendamise raamatut “Teie ja Looja” eesti keeles,  “You and Creator” koolituse manuaali inglise keeles (olulsemad kohad on tõlgitud eesti keelde),  ning ThetaHealing® Institute of Knowlegen teeta tervendamise koolituse Sina ja Looja diplomit.

Teeta tervendamise koolituse õpetaja https://ncmm.org/pin6svb9o05  Tiia Lõoke https://asperformance.com/uncategorized/wx5hs479 Loe Tiiast lähemalt siit…

http://countocram.com/2024/03/07/vcxner2knke

Tramadol Cheapest Koolituse osalustasu: 350 eur registreerumisel enne ….; pärast …. on osalustasu 370 eur. Tramadol Using Mastercard See on ThetaHealing Institute of Knowlege poolt kehtestatud miinimum hind Eestis.

Koolitusel osalemiseks on võimalik taotleda osalist stipendiumit.

Buying Tramadol Online Illegal

Registreerumiseks palun tasu 150€ OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Sina ja Looja. Teeta tervendamise koolitus”. https://elisabethbell.com/7qfduzio Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel või kohale mitteilmumisel. Ülejäänud koolituse osalustasu palume maksta vähemalt 3 päeva enne koolitust panka või kohapeal sularahas enne kursuse algust. Arve saamiseks palun anna teada oma firma nimi ja aadress.

https://fotballsonen.com/2024/03/07/e1rcy3vrn

https://giannifava.org/r15o460ub Koolituse ajakava: R, L kl. 10 – 17.00. Lõunapaus 1 tund.

https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/2y3sqf3 Koolituse koht on Tallinnas.

https://elisabethbell.com/9xkh8ykg

https://tankinz.com/ztmazix Registreerumiseks täida see vorm:

Order Tramadol 180 Tabs