Tiia Lõoke

 

TiiaTiia on nõustaja ja koolitaja, psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut, TRE instruktor, tervendaja.

Tiiale meeldib teha:

  • nõustamist organisatsioonidele ja eraisikutele
  • psühhoteraapiat ja hingamistööd, hüpnoteraapiat, rännakuid, meditatsiooniõpet
  • TRE meetodi ja protsessitööd
  • isikliku arengu ja hingamistöö koolitusi
  • kasutada loovalt erinevaid meetodeid individuaalsetes kohtumistes ja koolitustel
  • meeskonnatöökoolitusi, stressijuhtimise-, loovuse ja intuitsiooni arendamise koolitusi organisatsioonidele
  • arendada Algallika keskust Matsalu Rahvuspargis www.algallika.ee

Tiia on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia eriala 1986.aastal ja sellest ajast töötanud praktilise psühholoogia vallas. Ta on töötanud Mainoris juhtide valiku- ja arendusprogrammis ning loovustreeningute looja ja treenerina, Pirgu Arenduskeskuses ja Tallinna Pedagoogilises Instituudis suhtlemise, meeskonna ja loovuse treenerina ning lektorina. Tallinna Kriisiabi keskuses kriisinõustajana ja vabatahtlike nõustajate juhendajana, täiendanud end paljudel stressi ja kriisipsühholoogia (A. Duregrov, jt.) ning lahutusjärgse toimetuleku (B.Fisheri metoodika) alastel koolitustel.

Tiia on lõpetanud 4-aastase gestalt-psühhoteraapia õpinguprogrammi Taani Gestalt-teraapia Rahvusvahelises Instituudis (Gestalt Institute of Scandinavia).

Hingamistöö terapeudiks õppis ta Binnie A. Dansby juhendusel (Algallika protsess ja hingamistöö/ Source Process and Breathwork). Tiia on korraldanud Leonard Orri (vabastava hingamise looja) ja Lena Kristina Tuulse koolitusi Eestis. Osalenud Dan Brule, Colin P.Sissoni, Bo Wahlströmi, Rani Spetsi ja Sofia Sjöblomi hingamistöö koolitustel.

1990-2004 õppis Tiia budismi ja budistlikku meditatsiooni Soome ja Inglismaa meditatsioonikeskustes.

Alates 2011 on ta korraldanud Holotroopse hingamistöö koolitusi ja TRE juhendajate väljaõppe programmi Ole Ry ja Susanne Andresi juhendusel (Taanist).  Tiia on osalenud paljudel isikliku arengu koolitustel, sh Anthony Robbinsi NLP-põhine koolitus, Brandon Bays’i Rännaku meetod, Bert Hellingeri pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide kursused Marta Thorheimi ja Tiiu Viluga. Anni Sennovi ja Berit Reaveri  auramediaatorite väljaõpe (2008). 2011-2014 korraldanud ja osalenud Teeta-tervendamise baas- ja edasijõudnute kursusel, manifesteerimise ja külluse ning traumadega töö koolitustel Suvi Bowellani juhendusel. 2014 Hüpnoteraapia baas- ja edasijõudnute kursus, aeg-regressioon ja eelmiste elude kursus Paul Aurandi ja Sofia Krameri juhendusel (The Michael Newtoni Institut, USA). 2015-2016 Selgeltnägemise ja tervendamise 6 astme Meistri diplom (Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia, juhendajad Teresa Mängel ja Natalja A. Onufrieva)

Tiiat huvitavad inimeste potentsiaalid, vaimsete võimete arendamine ja teadliku loomise protsess.

Tiia on alates 2002 aastast juhendanud regulaarselt igal aastal pikki mitme mooduliga enesearengu kursuseid, erinevate arengumeetodite praktikaõhtuid ja viinud läbi psühholoogia alaseid koolitusi firmadele.

2008 a. hakkas ta koos oma mehega arendama Algallika keskust Matsalu Rahvuspargis (www.algallika.ee), mis on praeguseks ideaalne koht nii isikliku arengu kursuste kui organisatsiooni arengu koolituste pidamiseks.

Aastast 2013 juhendab ta kaheaastast enesearengu coachi ja hingamisteraapia väljaõppe koolitusprogrammi Teadliku Loomise ja Hingamistöö Akadeemiat

Tiiale meeldib teha koostööd paljude erinevate kolleegidega ja toetada inimeste vaimset kasvamist seostades erinevaid meetodeid omavahel uudsel ja integreeritul viisil. Lähtudes sellest, mida inimene või kollektiiv vajab ning kuidas kõige kiiremal ja paremal moel jõuda sinna, mida soovitakse kogeda või saavutada.

Tiia on sündinud Tallinnas ja elab õnnelikult koos oma mehega nii Tabasalus kui Algallikal,  tal on kaks toredat last.

Tiia Lõoke email: tiia@voog.ee, tel 5178313

kodulehed: www.voog.ee, www.algallika.ee

Tiia facebookis