Tiia Lõoke

 

Olen  tegelenud aktiivselt nõustamise, inimeste juhendamise ja koolitamisega 30 aastat.

Hariduselt olen psühholoog,  psühhoterapeut, hingamisterapeut,
TRE instruktor ja teeta tervendamise instruktor.

Mulle meeldib teha:

  • isikliku arengu ja hingamistöö koolitusi,
    teeta tervendamise ja TRE koolitusi
  • individuaalsessioone,  hingamisteraapiat, hüpnoteraapiat, rännakuid, meditatsiooniõpet,
  • kasutada loovalt erinevaid meetodeid individuaalsetes kohtumistes ja koolitustel
  •  stressijuhtimise-, loovuse ja intuitsiooni arendamise koolitusi

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia eriala 1986.aastal ja sellest ajast töötanud praktilise psühholoogia vallas. Olen töötanud Mainoris juhtide valiku- ja arendusprogrammis ning loovustreeningute looja ja treenerina, Pirgu Arenduskeskuses ja Tallinna Pedagoogilises Instituudis suhtlemise, meeskonna ja loovuse treenerina ning lektorina. Tallinna Kriisiabi keskuses kriisinõustajana ja vabatahtlike nõustajate juhendajana, täiendanud end paljudel stressi ja kriisipsühholoogia (A. Duregrov, jt.) ning lahutusjärgse toimetuleku (B.Fisheri metoodika) alastel koolitustel.

Olen lõpetanud 4-aastase gestalt-psühhoteraapia õpinguprogrammi Taani Gestalt-teraapia Rahvusvahelises Instituudis (Gestalt Institute of Scandinavia).

Hingamistöö terapeudiks õppisin nii Lena Kristina Tuulse kui Binnie A. Dansby juhendusel (Algallika protsess ja hingamistöö/ Source Process and Breathwork). Olen korraldanud Leonard Orri (vabastava hingamise looja) ja Lena Kristina Tuulse koolitusi Eestis. Osalenud Dan Brule, Colin P.Sissoni, Bo Wahlströmi, Rani Spetsi ja Sofia Sjöblomi jt. hingamistöö koolitustel.

1990-2004 õppisin budismi ja budistlikku meditatsiooni Soome ja Inglismaa meditatsioonikeskustes.

2011-2017 olen korraldanud Holotroopse hingamistöö koolitusi ja TRE juhendajate väljaõppe programmi Ole Ry ja Susanne Andresi juhendusel (Taanist). Olen osalenud paljudel isikliku arengu koolitustel, sh Anthony Robbinsi NLP-põhine koolitus, Brandon Bays’i Rännaku meetod, Bert Hellingeri pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide kursused Marta Thorheimi ja Tiiu Viluga. Anni Sennovi ja Berit Reaveri auramediaatorite väljaõpe (2008).
2013-st aastast olen korraldanud ja osalenud Teeta-tervendamise baas- ja edasijõudnute kursusel, manifesteerimise ja külluse ning traumadega töö koolitustel Suvi Bowellani juhendusel. 2018 Teeta tervendamise baas-, edasijõudnute ja Dig Deeper instruktorite koolitus. 2018 juhendan teeta tervendamise koolitusi.
2014-2015 Hüpnoteraapia baas- ja edasijõudnute kursus, aeg-regressioon ja eelmiste elude kursus Paul Aurandi ja Sofia Krameri juhendusel (The Michael Newtoni Institut, USA).
2015-2016 Selgeltnägemise ja tervendamise 6 astme Meistri diplom (Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia, juhendajad Teresa Mängel ja Natalja A. Onufrieva).

Alates 2002 aastast olen juhendanud regulaarselt igal aastal pikemaid mitme mooduliga enesearengu kursuseid, erinevate arengumeetodite praktikaõhtuid ja viinud läbi psühholoogia ja vaimse tervise alaseid koolitusi firmadele.

2008 a. hakkasin koos oma mehega arendama Algallika keskust Matsalu Rahvuspargis (www.algallika.ee; Algallika lugu loe siit), mis on praeguseks ideaalne koht nii isikliku arengu kursuste kui organisatsiooni arengu koolituste pidamiseks.

Olen sündinud Tallinnas ja elan õnnelikult koos oma mehega nii Tallinnas kui Algallikal, mul on kaks toredat last.

Mulle  meeldib teha koostööd erinevate kolleegidega ja toetada inimeste vaimset kasvamist seostades erinevaid meetodeid omavahel uudsel ja integreeritul viisil. Lähtudes sellest, mida inimene või kollektiiv vajab ning kuidas kõige kiiremal ja paremal moel jõuda sinna, mida soovitakse kogeda või saavutada.

Mind huvitavad eelkõige inimeste potentsiaal, vaimsete võimete ja intuitsiooni arendamine ja teadliku loomise protsess.

Aastast 2013 juhatan kaheaastast hingamisteraapia ja nõustamise väljaõpet – Teadliku Loomise ja Hingamistöö Akadeemiat
Tiia Lõoke email: tiia@voog.ee, tel 5178313

kodulehed: teadlik-loomine.ee, www.voog.ee, www.algallika.ee

Tiia facebookis