KEVADVALGUSE PÄEVAD 1.-3. aprillil Algallikal

KEVADVALGUSE PÄEVAD on pühendatud looduse tärkamisele

ja vaimsele ärkamisele läbi muusika, tantsu ja tervisliku toitumise.

kevad puu aed

Reedel, 1 aprillil

alustame kl 18.00 Helirännaku – hingamiskontserdiga Deniss Vinogradovi ja Polina Tšerkassova juhendusel. Viime Sind helilisele rännakule, sukeldudes ravivatesse vibratsioonidesse ja sakraalse heli abiga puudutades  sügavamaid hingesoppe.

Helirännak-lamamiskontsertKontserdi ajal on võimalik lebada mõnusalt madratsitel või mattidel.  Sellel elavate helide kontsert-rännaku algul juhendab Tiia Lõoke vabastavalt hingates avanema oma tunnetele ning alateadvuse ja üliteadvuse sõnumitele.

 

 

 

sufi tants joonisPeale kontserti kinnitame keha ja hakkame tantsima Kevadist Rõõmutantsu – tantsime end viie rütmi tantsude ja muusikaga kevadesse Rain Vainiku juhendusel.

Hilisõhtul lõke ja/või saun

 

Laupäeval, 2 aprillil
alustame kl  8.00 hommikumeditatsiooniga ja kl 9.00 on hommikusöök

kl 10.00 Ülemhelilaulu töötuba Denis Vinogradovi juhendusel.

Deniss Vinogradov on üks andekamaid ja põnevamaid tegelasi Eesti elektroonilise muusika maastikul. Ta juhendab helirännakuid, laulab ülemhelisid ja mängib eksootilisi muusikainstrumente (tabla, sitar ja didigeridoo jt).

kl 13.00 Lõunasöök ja liikumine õues kadakarajal ja mere ääres/kõnnimeditatsioon

kl 15.00 Sufide pöörlemispraktika Polina Tšerkassovasufi tants maal juhendusel.

Sufide pöörlemine on müstiline kunst, mida praktiseeritakse iidsetest aegadest. Tähistame kevade algust sufide spiraalse liikumise, hingamispraktikate ja südame müstilise tantsuga. Harmoniseerime energia keeriseid ning pöörleme meie unistuste ja südame poole. Tseremooniat viib läbi antropoloog ja muusik Polina Tšerkassova, kes on õppinud Türgis sufide praktikaid ja muusikat. Palun võta kaasa selleks mugavad riided ja sokid!!

kl 18.30 Pidulik õhtusöök Henri Bekmannilt

kl 20.00 Rändaja – kontsert.  

Rändaja_indrek tammojaRÄNDAJA on muusikute kooslus, mis ei eksisteeri ajas või ruumis konkreetse bändina, vaid pigem ilmneb muusikalise kokkupuutena, mis sünnib siis ja seal kui see juhtuma peab. 
Rändaja esinejanime taga peitub iseenda ja maailma avastamisega tegelev muusik Indrek Tammoja, kes Amazonase džunglis põlisrahva juures elades oma ellu sügavama muusikalise väljenduse tuua otsustas.

Rändaja maalib mahedaid etnilise, maailmamuusika ja ambiendi toonides helipilte, mis puudutavad lihtsaid, aga igavikulisi paiku meis enestes.  Peamiselt eesti keelne omalooming on põimunud näiteks ka Brasiilia  Amazonase väe- ja põlisrahvmuusikaga. Muusika keskmes on austav ja hoidev toon looduse ja suure müsteeriumi vastu.

Siit saad kuulata ühte Rändaja laulu (ETV-s)…   ja siin Rändaja CD Teekond

Hilisõhtul lõke ja saun

Pühapäeval 3 aprillil

alustame kl 8.00 hommikuliikumise ja stressi vabastavate TRE harjutustega Kõik mahlaks Anneli Kõiv

kl 9.00 hommikusöögiks: Rõõmsad Värsked Puuviljad ning “Kõik mahlaks” toormahlade ja kevadise mahlapaastu töötuba. Juhendaja on Anneli Kõiv, raamatu “Kõik mahlaks” autor. Mahlameisterdamisel laseme mahlaks nii punaseid, rohelisi kui kollaseid vilju; katsetame erinevaid tervislikke ja maitsvaid mahlaretsepte; valmistame fantaasiamahla; teeme tutvust kasulikke mahlalisanditega ning uurime ja katsetame erinevaid mahlapresse.

kl 11.00 Tooršokolaadi töötuba Katrin Mesilane juhendusel.
Räägime tooršokolaadi ja väetoitude olemusest ning valmistame ise tooršokolaadi puhtast, algupärasest ja toitaineterikkast toorainest. Selle valmistamisel ei kuumutata tooraineid, nii jääb šokolaadi alles suur osa väärtuslikke toitaineid, mis poešokolaadis on hävinenud kõrgetel temperatuuridel töötlemise käigus. Iga osaleja saab omatehtud kommid kaasa.

kl 13.00 Lõpetamine ja lõunasöök

Pärast lõunasööki võid jääda õhtuni, jaluta kadakrajal mereääres, puhata koos sõbradega.

_________________________________________________

KEVADVALGUSE PÄEVADE hind 220 eur . Tulles kaaslasega mõlemale hind 190 eur.  Hind sisaldab:  osalemist kõikides töötubades ja kontserditel, ühte voodikohta toas (2 ööd) ja maitsvat taimetoitu (6 söögikorda).

Registreerumisel enne 27 märtsi on hind 190 eur.

Algallika keskuses on 2, 3 ja 4 inimese toad, registreerudes anna teada oma toa soov, kellega ja millises toas soovid ööbida. NB! kohtade arv on piiratud!

NB! KEVADVALGUSE PÄEVADEL ei tarbita alkoholi.

Henri BekmannMaitsvat taimetoitu teevad Henri Bekmann ja Piret Bekmann
Registreerumiseks palun tasu 70 € OÜ Teine Tee kontole EE944204278603320902 Krediidipangas, selgituseks “Kevadvalgus 1.-3. aprill” ja saada oma kontaktandmed, osalejate nimed ja majutussoov alloleva vormi kaudu. Registreerimstasu jääb ettemaksuks.

Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel hiljem kui viis nädalat enne ürituse algust või kohale mitteilmumisel.

Algallika keskus Matsalu Rahvuspargis on privaatne kaunis koht mere ääres – loodud just seda laadi üritusteks, looduse ja privaatsuse armastajatele vaimseks kasvamiseks. Pärast süvitsiminekuid endasse saab minna jalutama mere äärde või kadakarajale, nautida sauna, vestelda lõkke ääres.

Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

Info: Katrin Mesilane, tel. 55566088; või Tiia Lõoke, tel. 5178313

Registreerumiseks saada täida see vorm:
[contact-form-7 404 "Not Found"]