HOLOTROOPSE HINGAMISE KOOLITUS

7 – 10 märtsil 2019

Algallika keskuses

Holotroopne hingamine on võimas lähenemine eneseavastamisele ja tervenemisele, mis on välja arendatud Stan ja Christina Grofi poolt. Holotroopne hingamine integreerib endas tänapäeva teaduse uuringud, antropoloogia, erinevad süvapsühholoogiad, transpersonaalse psühholoogia, idamaade vaimsed praktikad ja erinevad müstilised traditsioonid.

Kursust juhendab Anna Luik koos assistentide Tiia Lõokese ja Priidu Mändiga
Anna Luik on holotroopse hingamistöö praktik. Ta on hariduselt arst ja töötanud üle 10 aasta perearstina nii Eestis kui Soomes. Anna on soe, südamlik ja kogemustega terapeut. Loe Annast lähemalt siit… 

Nimetus holotroopne (kreeka k. holos= terviklik ja trepein= edasi liikuma) tähendab „liikumist terviku poole“. Selles meetodis kasutatakse psüühikale omast spontaanset iseeneslikku tervenemise potentsiaali. Tervenemine toimub muutunud teadvuse seisundis, mis tekitatakse süvendatud hingamise ja vastava muusikaga spetsiaalses koosluses. Energia võimas vabanemine ja mandala joonistamine on samuti holotroopilise protsessi tähtsad elemendid. Sügava hingamise, inspireeriva muusika ja vabastava kehatöö abil on võimalik jõuda teadvuse tasanditeni milleni muidu on väga raske jõuda. Holotroopse hingamistöö läbi aktiveeritakse meie sisemise – füüsilise, psühholoogilise ja vaimse – tervenemise potentsiaal.

HB piltHolotroopiline hingamine vahendab juurdepääsu kõikidele inimkogemuse tasanditele, sisaldades olulisi lapsepõlve mälestusi ja teisi eluloolisi sündmusi, üksteisele järgnevaid psühholoogilis-vaimseid surmasid ja ümbersünde ning laias spektris transpersonaalseid, vaimseid kogemusi. Praktilistes sessioonides vahetavad osalejad partneritega kogeja ja toetaja rolle.

Holotroopse hingamise teooria ja praktika on kirjeldatud Stanslav Grofi ja Christina Grofi raamatutes. Neli raamatut on tõlgitud ka eesti keelde: Stanislav Grofi „Tuleviku psühholoogia“ (Väike Vanker, 2008), Stanislav ja Christina Grofi “Holotroopne hingamine” , “Kosmiline mäng” ja “viimane Teekond” (Eesti Transpersonaalse Psühholoogia Ühing).

Kursus toimub eesti keeles.

Holotroopilises hingamistöös on ka teatud vastunäidustusi ning juhendajad saavad paremini toetada kui on teadlikud terviseprobleemidest, seega palume Sul registreerimsel täita vastav meditsiiniline ankeet, kursuse korraldaja saadab selle ankeedi Sulle enne kursust.

Kursus algab neljapäeval kl.17.00 ja lõpeb pühapäeval kl.13.00

Neljapäeval toimub sissejuhatus. Kaks hingamisseanssi toimuvad reedel ja laupäeval, hingatakse paarides (kus üks on toetaja ja teine hingaja rollis). Igaüks saab 2 hingamisseanssi ja 2 kogemust hingaja toetaja rollis, mis on kogu protsessi osa. Pühapäeval toimub kogemuste integratsioon ja lõpetamine.
Holotroopse hingamise seansid on pikad, umbes 3-4 tunnised ilma kindla lõpuajata seansid, st et igaüks lõpetab endale sobival ajal, olles seesmiselt täielikult lõpetanud ja juhendajate poolt toetatud nii vaimselt kui kehaliselt.

Loe artiklit “Hingamise Ime” Holotroopsest hingamisest Tervis Yksis

Kursuse osalustasu on 240€ registreerumisel enne 15 veebruari. Pärast  15 veebruari osalustasu 260 eur.
Kohtade arv on piiratud!

Registreerumiseks palun tasu 120 EUR OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Holotroopne hingamine märts 2019” ja saada oma kontaktandmed ja majutussoov alloleva vormi kaudu.
Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel hiljem kui neli nädalat enne kursuse algust või kohale mitteilmumisel.

Kursuse tasule lisandub toit ja majutus.

Toitlustamine (maitsev taimetoit) kogu kursuse jooksul maksab 57 EUR /inimene. (neljapäeval õhtusöök, reedel hommiku-, lõuna- ja õhtusöök, laupäeval hommiku-, lõuna- ja õhtusöök, pühapäeval hommikusöök)
Majutus:  Algallika keskuses on piiratud arv majutuskohti (2 – 4 inimese toad). Toas majutuseks on vajalik eelnev broneering.

Üks koht kursuse ajaks (3 ööd) maksab:

  • kaheses toas  47€ (3 ööd)
  • kolmeses toas  38€ (3 ööd)
  • neljases toas 29€ (3 ööd)

Info: Tiia Lõoke, tel 5178313

Registreerumiseks täida see vorm:

Eesnimi ja perenimi (nõutav) :

Email (nõutav) :

Telefon (nõutav) :

Majutuse soov : 2ne tuba3ne tuba4ne tuba

Märkused, kas vajad transporti või saad kedagi auto peale võtta ja muu info:

Kodulehe-slider

Algallika keskus on just sedalaadi vaimse arengu kursusteks loodud koht, kus pärast süvitsiminekuid endasse saab minna jalutama mere äärde või kadakarajale, nautida sauna ja lõket.

Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

img_2977

20110825-201239_5185 217115