Võimalikkuse tasand: parima tuleviku ja mineviku loomine. Tiia Lõoke

https://wasmorg.com/2024/03/07/e0wlducezrt Pole olemas võimatuid unistusi, on vaid meie piiratud ettekujutus võimalikkusest!

https://www.mominleggings.com/w0c238txk Kui Sul oleks võimalik muuta midagi praegu oma minevikus, siis mis see oleks? Kuidas see sinu elu praegu mõjutaks – kui läheksid tagasi minevikku ja muudaksid seal midagi? Tee seda. Kujutle et see ongi juhtunud, kõik ongi läinud selle võimaliku tsenaariumi järgi nagu kujutlesid just praegu. Kuidas ennast tunneksid? Palun keskendu sellele tundele! Muu ei ole hetkel oluline!

https://ncmm.org/k92tz4o2mq

Get Tramadol Online Sellisel kujutlusel – minnes võimalikkuse tasandile – võib olla võimas mõju kogu Sinu elule. Saa saad muuta oma elu kerides seda edasi ja tagasi nagu filmilinti ja vaadata võimalikke teid ja arenguid minevikus ja tulevikus. Ja mis kõige tähtsam, nii võid vaadata ja luua kõige parimat võimalikku tulevikku enda jaoks! See ei ole vaid pelgalt Holliwoody filmides kasutatav idee, vaid peegeldab võimalust kontakteeruda võimalikkuse tasandiga meie endi sees.

https://www.lcclub.co.uk/5hi3vw0 Inimesed hakkavad juba peaaegu harjuma mõttega et praegu mõeldavad mõtted ja tuntavad tunded loovad tulevikku. Et meie unistused ja pühendatus oma soovide täitumisele loob tulevikku. Kuid meie mõtted ja tunded minevikust mõjutavad meie oleviku tundeid ja tulevikku. Märgatavad muutused olevikus eeldavad ka muudatuste tegemist minevikus, uue raamistiku loomist mineviku suhtes kuni täielikult „uute mälestuste ja kogemuste“ loomiseni. Paljudel on mineviku suhtes mäluplokk, mis kaitseb seal kogetud tunnete eest.

Tramadol Online Cheap

Millist mõju on avaldanud Sulle su mineviku olulised hetked? Mida oled otsustanud oma rasketel elu hetkedel ja kriisidel maailma ja iseenda kohta? Mida oled otsutanud oma elu helgetel hetkedel elu ja iseenda kohta. Mida oled otsustanud perekonnas valitsevatel rasketel aegadel (lahutus, surm, haigused, kolimised, jne.)? Millise kogemuse ja suhtumise tahaksid tegelikult kaasa võtta oma minevikust? Kelle toetust Sa kõige rohkem vajasid tol ajal? Aktsepteerides enda minevikuvalu ja kõiki kogemusi hakkad avanema laiemale pildile ja võimalikkusele. Albert Einstein on öelnud et, aktsepteerides oma piire, saame need ületada.

Tramadol Legal To Buy Online Võta ühendust võimalikkuse tasandiga ja küsi endalt, mis oleks olnud võimalik noil rasketel aegadel minevikus? Mis oleks olnud võimalik Sinu jaoks? Mis oleks olnud võimalik sinu ema ja isa ja vanaisa ja vanaema jaoks? Mõtle kasvõi ühele väikesele muutusele või vali mõni suurem muudatus. Lase sel juhtuda, kujutle, tunneta, võta omaks. Näiteks: kas oleks olnud võimalik et sinu vanaisa ei oleks joonud maha kogu oma pere säästud ja vanaema ei oleks olnud sellepärast kurb, pinges ja liigselt vastutav naine. Kujutle et see oleks olnud täiesti võimalik! Vanaisa oleks olnud sel juhul kaine ja vastutustundlik mees ning vanaema oleks olnud rõõmus ja tähelepanelik naine, ta oleks osanud oma mehe seltsis lõdvestunult ja rõõmsalt aega veeta ja mehe naljade üle südamest naernud, tal oleks jagunud rohkem aega ja tähelepanu oma lastele ja seeläbi oleks ka sinu ema (või isa) ennast rohkem väärtustanud ja armastanud. Ja seeläbi tunned ka Sina ennast kindlamalt, rõõmsamalt, rohkem toetatuna.

https://www.jamesramsden.com/2024/03/07/lyzcb8yqlir Võta vastu see võimalikkuse tasand ja sellega kaasnevad hüved! Kingi kohe praegu oma mineviku minale või lähedastele inimestele tingimusteta armastust, nii et „nemad seal“ tõesti seda tunneksid! Vaata kuidas Sinu armastuse energia ja tahe muudab seeläbi Sinu minevikku! Kui enda armastusest ja väest jääb väheseks, kaasa kõrgemad jõud või oma inspiratsiooni allikas, kutsu appi jumalik vägi või valgus, vaimsed õpetajad, teejuhid, inglid, oma tuleviku tark ja armastav mina või keegi inimene või olend, keda tõeliselt usaldad. Kujutle kuidas kõige kõrgemast ja paremast kohast, kõige usaldusväärsematelt inimestelt ja olenditelt voolab tingimusteta armastuse-soojuse-valguse voog sinu mineviku raskele olukorrale ja inimestele. Keskendu sellele mõnda aega, ole seal, ole kohal, lase sel juhtuda. Ole muutuste tunnistajaks!

https://musiciselementary.com/2024/03/07/t0kajn01nv7

https://giannifava.org/2l5qrgc Näiteks võid selle tagajärjel „näha“, kuidas Sinu usaldavad ja rõõmsad vanemad ei lähegi lahku, sest neil on nüüd olemas kõik mida nad vajavad, nad on täidetud tingimusteta armastuse ja mõistmisega, neil pole enam põhjust riielda ega ennast õnnetuna tunda. Vaata kuidas sinu armastuse energia ja tahe loob uue mäletuse ja tunded. Ja kuidas see kõik siis sind koheselt mõjutab. Lihtsalt tunneta seda võimalikkust, mille oled just äsja loonud ja võta vastu kõik sellega kaasnevad tunded.

https://elisabethbell.com/s8nyzne0v

Tramadol 100Mg Buy Online Võid saata nii keskendudes iga päev oma mineviku minale soojust, mõistmist ja armastust – olles armastav tulevikumina oma minevikus elavale olevikuminale! Saa tulevikuminaks ka oma lähedastele, kes sinu tarkust ja armastust praegu seal minevikus vajavad, õpeta neid õnnelikumalt elama ja olema!

https://tankinz.com/lugj8d75

Kujutle ennast nüüd 5 aasta pärast, lõõgastu silmad kinni, hinga sügavalt ja aeglaselt, lõdvesta oma keha ja loo enda jaoks võimalikult parim tulevik, parimad kogemused mida soovid kogeda ja kujutle oma parimat võimalikku tuleviku mina. Anna endale aega selle kujutluse ja sellega kaasnevate tunnete tekkimiseks. Ära unusta et oled just liikumas võimalikkuse tasandile! Kõik on sinu elus läinud kõige paremini, järkjärgult, sammsammult, nii nagu Sa oled oma südames soovinud, isegi siis, kui sa praegu ei ole teadlik, mida tulevikult oodata-soovida, sinu südamesoppides on ikka peidus unistused, parimatest aegadest, kogemustest, parimast võimalikkusest või sinu hinge eesmärgist siin maapeal.

https://ncmm.org/itvl2gonqn

http://countocram.com/2024/03/07/6nlo91p Ole nüüd seal, selles võimalikkuses, oma parimas tulevikus. Kuidas Sa ennast tunned? Kellega koos oled? Mida teed? Kuidas ja mis tunnetega seda teed, mida Sa teed? Mille üle oled uhke? Mille üle õnnelik ja rõõmus? Mis sind inspireerib? Mida oled loonud ja loomas? Iseenda ja maailma heaks? Vaata ja rõõmusta oma tuleviku ja tulevikumina üle.

https://www.mominleggings.com/wdgeiayfvoq

https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/tu888iwj3jx Lase nüüd oma tuleviku minal ennast juhendada, võttes vastu tema tunnustuse ja mõistmise. Tunneta tema kohalolekut, isegi kui Sa teda selgesti ei näe, tunneta kuidas ta Sind armastab, tunnustab ja üritab Sind igapäevaselt juhendada ja toetada. Anna endale aega tunnetada tema – iseenda parima versiooni –  kohalolekut. Sinu parim võimalik tulevikumina on sama reaalne kui Sina ise siin ja praegu ja ta soovib Sind samamoodi toetada kui Sina soovid toetada enda mineviku mina. Usalda ja võta vastu tema armastus ja juhtnöörid! Loo tema abiga parim võimalik tulevik  – iseenda ja teiste jaoks.

Order Tramadol Online Prescription
https://www.lcclub.co.uk/ifp4ofqm https://fotballsonen.com/2024/03/07/pp8l1449 https://asperformance.com/uncategorized/qasr6sjdn9x Tramadol Legal To Buy Online https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/s322nev Buying Tramadol https://www.mominleggings.com/ghifwu2d9qw http://countocram.com/2024/03/07/3viwdfcq9