Teeta tervendamise koolitus Kaeva Sügavamalt

https://www.prehistoricsoul.com/kkg0kml Kaeva Sügavamalt! ThetaHealing® Dig Deeper

https://equinlab.com/2024/01/18/hnj04r6hx Tallinnas (kuupäev selgumisel)

Juhendaja on Tiia Lõoke, litsenseeritud teeta-tervendamise instruktor

https://gungrove.com/uqadeo4s3 ThetaHealing®  on suurepärane tehnika probleemide päritolu teada saamiseks, teeta praktikutele õpetatakse häid tehnikaid, mida nimetatakse “kaevamiseks”. Narratiivse stiiliga lähenemisviis võimaldab mugavalt avastada elavaid ja sügavaid alateadlikke mõtteid ja uskumusi, mis meid blokeerivad. Teeta tervendamine kasutab tingimusteta armastust, uskumuste ja tunnetega tööd.

Buy Generic Valium Uk Selle koolituse eesmärk on hästi treenida teeta tervendajaid selle olulise tehnika abil, anda kõigile kindel maandatus ja nõuandeid, mida vajatakse, et olla enesekindel enda ja oma klientide baasuskumuste väljakaevamisel. Kui me ei suuda edukalt tuvastada probleemi tõelist tuuma ja päritolu, ei tea me, millist uskumust muuta. See võib tähendada seda, et tehtud muudatused võivad olla ainult ajutised ning teadvustamata negatiivsed tõekspidamised võivad jääda takistama tõelist paranemist.

See seminar jõustab Sind, et aidata Sul oma klientidel mõista oma käitumist ja elusid ning seeläbi aidata neil terveneda või manifesteerida tasakaalustatud ja selgeid muudatusi sessiooni lõpetamisel.

Buy Alprazolam 2Mg Online

Order Xanax Bars Dig Digeper koolituse lõpetamisel on Sul olemas head teadmised ja kogemused, et jätkata uskumustega tööd nii enda kui teistega. Sa saad teada kõikidest erinevatest meetoditest, kuidas  avastada ja vabastada varjatud uskumusi. Õpid ja praktiseerid kaheksat erinevat “kaevamise” viisi. Õpetaja juhendamisel on selleks piisavalt aega.

https://space1026.com/2024/01/qfll1t15bv1

https://www.chat-quiberon.com/2024/01/18/kfh5sfc Teeta tervendamise “Dig Deeper” koolitus sisaldab ingliskeelset ThetaHealing Dig Deeper Practitioners Manual’i ja  ja ThetaHealing Institute of Knowlegen Dig Deeper koolituse diplomit. See diplom annab Sulle võimaluse osaleda järgnevatel põnevatel sügavuti minevatel teetatervenduse koolitustel.

Buy Soma From Mexico Koolitus kestab kaks päeva. Ajakava: Reedel ja laupäeval. kl.10-17.00. Lõunapaus on 1 tund.

https://sieterevueltas.net/gwar2eu

https://masterfacilitator.com/i4dvk5wfm2 Sellele koolitusele tulemine eeldab eelnevalt Teeta tervendamise baaskoolituse ja Teeta tervendamise edasijõudnute koolituse läbimist.

Order Xanax Online Legally Teeta tervendamise koolituse õpetaja Buy Alprazolam Bars  Tiia Lõoke Loe lisa…

https://manabernardes.com/2024/zy365rnfpt

Order Xanax Bars From India Koolituse osalustasu: 350 eur registreerumisel enne ….;
pärast …. on osalustasu 370 eur.
See on ThetaHealing Institute of Knowlege poolt kehtestatud miinimum hind Eestis.

https://www.ngoc.org.uk/uncategorized/future-events/2fnh7d8

Koolitusel osalemiseks on võimalik küsida osalist stipendiumit.
Kirjuta selleks lühike motivatsioonikiri. 

Buy Yellow Valium Registreerumiseks palun tasu 100€ OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Dig Deeper koolitus”.
Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel või kohale mitteilmumisel.

https://www.justoffbase.co.uk/uncategorized/cpm7vpqv2sj Ülejäänud koolituse osalustasu palume maksta vähemalt 3 päeva enne koolitust panka või kohapeal sularahas enne kursuse algust. Arve saamiseks enne koolitust palun anna teada oma firma nimi ja aadress.

https://serenityspaonline.com/xh6yxte Koolituse koht: Tallinnas.

https://serenityspaonline.com/eiwc04mh

Teetatervendamise – ThetaHealing® ametlik koduleht
www.thetahealing.com

https://equinlab.com/2024/01/18/vanjxingkb

https://masterfacilitator.com/u3w30qglbqk Registreerumiseks täida see vorm:

https://modaypadel.com/qbpjup4h