Teeta tervendamise baaskoolitus

https://gungrove.com/j8n76ke Buy Soma Online Overnight Delivery Teeta tervendamise baaskoolitus
Buy Xanax From Overseas 2 – 4 veebruar 2024 Tallinnas

https://serenityspaonline.com/83pmdbs juhendaja on Tiia Lõoke,
litsenseeritud teeta-tervendaja ja instruktor

Buy Alprazolam 0.5 Mg ThetaHealing® on enda ja teiste tervendamise ja arendamise võimas meetod, mille abil saab kiiresti vabaneda oma heaolu teel olevatest vaimsetest, füüsilistest ja emotsionaalsetest tõketest.
Selle 3-päevase baaskoolituse keskmes on tehnikate praktiseerimine, mis võimaldavad Sul muuta oma elu mustreid, mida hoiavad paigal  4 tasandi uskumused, mis on kas ise tekitatud või väljastpoolt kehtestatud. Osalejad õpivad ära tundma ja “välja kaevama” iseenda piiravaid baasuskumusi, kui ka üles leidma kaasosalejate omi.

https://masterfacilitator.com/iflcyxq Teeta tervendamine on sügava meditatsiooni sarnane protsess mis arendab selgeltnägemise, -tunnetamise, -kuulmise, -teadmise oskust. Teeta tervendamises õpid, et igaühel on intuitiivsed võimed, mida saab kasutada, toomaks spontaanset füüsilist ja emotsionaalset tervenemist, et aidata nii iseennast kui sõpru ja perekonda.

https://modaypadel.com/urj7xym

Cheap Xanax Canada Teetatervendamine käsitleb uskumusi neljal tasandil: tuum-, geneetilisel, ajaloolisel ja hingetasandil. Tuumuskumused on uskumused, mida oleme õppinud lapsepõlvest alates kuni tänaseni ja need paiknevad aju frontaalsagaras. Geneetilisel tasandil on uskumused, mille oleme oma esivanematelt kaasa saanud. Ajaloolise tasandi uskumused on kollektiivse teadvuse mälestused ja tõekspidamised. Hingetasandi uskumusedhõlmavad kõike seda, kes me tegelikult oleme ja need uskumused tulevad meiega kaasa elust elusse.

Buy Cheap Alprazolam Online Inimese ajul on neli peamist sagedust: alfa, beeta, delta ja teeta sagedus. Teetatervendaja kasutab oma töös teeta-sagedust. Beeta – sellel sagedusel teeme me oma oma igapäevaseid toimetusi, räägime, vestleme, loeme, töötame. Enamus inimesi on suuremalt jaolt just sellel ajusagedusel. Alfa  – sellel sagedusel oleme rohkem lõõgastunud. Näiteks kui vaatame päikeseloojangut või unistame millestki. Teeta – sellel sagedusel oleme ärkvel ja samas sügavalt lõõgastunud. See on väga sügava meditatsiooni seisund. Sellel sagedusel on meie aju ka siis kui me hakkame uinuma või oleme just ärganud. Delta – sellel sagedusel magame sügavalt.

Koolituse teemad:

 • ThetaHealing® kujunemine
 • Mõtete ja sõnade vägi
 • Intuitiivsed võimed, selgeltnägemine
 • Tervendamise põhimõtted ja tehnikad
 • Grupitervendamine, grupitervendamisharjutused
 • Miks inimesed ei tervene, uskumustega töö
 • Emotsioonid ja tervis, programmid tunnete jaoks
 • Baasuskumuste väljakaevamine
 • Kaitseinglid, hingesugulased, hingeosad
 • Manifesteerimine
 • Tuleviku lugemine
 • Palju praktilisi harjutusi

Sellel koolitusel tehakse ka DNA ja nooruse-kromosoomi aktiviseerimine, mis annab elujõudu ja aeglustab vananemist. Kursuse lõppedes oled valmis kasutama oma oskusi Teeta-tervendajana aidatest ennast ja teisi.

https://masterfacilitator.com/b314a0r ThetaHealing® looja on Vianna Stibal. Selgeltnägija ja tervendajana avastas ta, et meetod, mida ta kasutas, võib koheselt tervendada. Viannal, kes sel ajal oli kolme väikese lapse ema, diagnoositi vähk, mis kiirelt hävitas tema paremat reieluud. Kõik järeleproovitud konventsionaalse ja alternatiivse meditsiini vahendid olid läbi kukkunud. Siis avastas ta, et lihtne tehnika, mida ta kasutas oma selgeltnägemises, võib aidata. Ta jalg paranes kohe. Ta lisas uue teadmise kliendisessioonidele ja tundidele, mida ta andis. Soovides mõista, miks see tehnika toimis, sai Vianna nõusse arsti ja elektroentsefalograafiga avastasid nad, et see lihtne tehnika võttis kasutusele teetalained. Olles aastaid praktiseerinud, usub Vianna, et selles tehnikas kasutatakase teetalaineid, saavutamaks kohest paranemist. Tuhandete klientide abil avastas ta mitte ainult imelise viisi ühenduda loova energiaga, mis liigub kõiges, vaid et see energia suudab silmapilkselt muuta uskumusi ja tundeid, mis on seotud haigusega. Kõige võimsam avastus oli, et tehnikat on võimalik õpetada teistelegi ning see inspireeris Viannat koolitama tuhandeid inimesi. Ta on õpetanud välja ka selle meetodi õpetajaid.
Vianna Stibali teeta tervendamise ametelik koduleht: https://space1026.com/2024/01/3qw9yi1l  www.thetahealing.com

https://equinlab.com/2024/01/18/i652ftxnanu Koolitus sisaldab eesti keelset Buy Diazepam Online Review Vianna Stibali raamatut “Teeta Tervendamine” ning Vianna Stibali ThetaHealing® ingliskeelset juhendit, mille olulisemad väljendid ja praktikad on tõlgitud eesti keelde.

https://therepairstore.ca/e6m7aqa46 Koolituse lõppedes saad ThetaHealing Institute of Knowledge teeta tervendamise baaskoolituse diplomi ja õiguse kasutada Teeta tervendaja/ Teeta tervendamise praktiku nimetust ( ThetaHealer/ ThetaHealing Practitioner).

Eesti keeles on ilmunud Vianna Stibali raamatud Ersen Kirjastuselt: “Teeta tervendamine” (2012) ja “Teeta tervendamine edasijõudnutele” (2013), “Teeta tervendamine haigused ja tõved” (2013), “Teeta tervendamine ideaalkaalu saavutamiseks”(2014) ,  “Hingesugulase leidmine teeta tervendamisega” (2019), ” Teeta tervendamise seitse eksistentsi tasandit” (2019), “Teie ja Looja” (2021)

Buy Alprazolam Online

Buy Xanax Tablets Teeta tervendamise baaskoolituse õpetaja on https://www.justoffbase.co.uk/uncategorized/xzquvfnq0nb  Tiia Lõoke

https://space1026.com/2024/01/cig0f3n5 Loe Tiiast  lähemalt siit…

https://www.chat-quiberon.com/2024/01/18/8omdunl2 Loe Teeta tervendamisest artiklit “Piiravate uskumuste taagast vabaks!” ajakirjas TervisPluss, juuli 2019

Loe teeta baaskoolitustel osalenute tagasisidet siit….

https://serenityspaonline.com/fdx7zg8y26u Order Fake Xanax Koolituse koht: Tallinn

https://mmopage.com/news/grm5qmb Koolituse osalustasu: 350 eur registreerumisel enne 7 jaanuari 2024;
pärast 7 jaanuari on osalustasu 370 eur.

See on ThetaHealing Institute of Knowlege poolt kehtestatud miinimum hind Eestis.
Koolitusel osalemiseks on võimalik taotleda osalist stipendiumit.

https://manabernardes.com/2024/m2tihybhe2p Registreerumiseks palun saada oma nimi, tel. nr, email ja maksa registreerimistasu 100 eur OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Teeta baaskoolitus” ja saada oma kontaktandmed.
Registreerimstasu jääb ettemaksuks. Registreerimistasu mitteosalemisel ei tagastata.

https://gungrove.com/7q4oy3oqnii Ülejäänud osalustasu saab maksta 3 päeva enne panka või kohapeal enne koolituse algust sularahas.

Buy Generic Diazepam Online Koolituse ajakava:
Reedel, laupäeval ja pühapäeval  kl.10.00  – 17.00,
lõunapaus 1 tund.

Diazepam 10 Mg Order Registreerumiseks täida see vorm:

Eesnimi ja perenimi (nõutav) :

https://mmopage.com/news/pha9l8d Email (nõutav) :

Telefon (nõutav) :

Märkused ja muu info:


————————–
Info teeta tervendamise kursuste kohta:
Tiia Lõoke emailil tiia@voog.ee, tel 5178313