Teeta tervendamise baaskoolitus

https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/mn76ighze7 Teeta tervendamise baaskoolitus
https://giannifava.org/boony2sqe 2 – 4 veebruar 2024 Tallinnas

http://countocram.com/2024/03/07/oi7f919nlu https://fotballsonen.com/2024/03/07/fcued0nwa5z juhendaja on Tiia Lõoke,
https://tankinz.com/devjrlqhvb litsenseeritud teeta-tervendaja ja instruktor

https://musiciselementary.com/2024/03/07/iaab4ghh ThetaHealing® on enda ja teiste tervendamise ja arendamise võimas meetod, mille abil saab kiiresti vabaneda oma heaolu teel olevatest vaimsetest, füüsilistest ja emotsionaalsetest tõketest.
Selle 3-päevase baaskoolituse keskmes on tehnikate praktiseerimine, mis võimaldavad Sul muuta oma elu mustreid, mida hoiavad paigal  4 tasandi uskumused, mis on kas ise tekitatud või väljastpoolt kehtestatud. Osalejad õpivad ära tundma ja “välja kaevama” iseenda piiravaid baasuskumusi, kui ka üles leidma kaasosalejate omi.

Teeta tervendamine on sügava meditatsiooni sarnane protsess mis arendab selgeltnägemise, -tunnetamise, -kuulmise, -teadmise oskust. Teeta tervendamises õpid, et igaühel on intuitiivsed võimed, mida saab kasutada, toomaks spontaanset füüsilist ja emotsionaalset tervenemist, et aidata nii iseennast kui sõpru ja perekonda.

Tramadol Uk Online Teetatervendamine käsitleb uskumusi neljal tasandil: tuum-, geneetilisel, ajaloolisel ja hingetasandil. Tuumuskumused on uskumused, mida oleme õppinud lapsepõlvest alates kuni tänaseni ja need paiknevad aju frontaalsagaras. Geneetilisel tasandil on uskumused, mille oleme oma esivanematelt kaasa saanud. Ajaloolise tasandi uskumused on kollektiivse teadvuse mälestused ja tõekspidamised. Hingetasandi uskumusedhõlmavad kõike seda, kes me tegelikult oleme ja need uskumused tulevad meiega kaasa elust elusse.

https://elisabethbell.com/pdo6hh41x Inimese ajul on neli peamist sagedust: alfa, beeta, delta ja teeta sagedus. Teetatervendaja kasutab oma töös teeta-sagedust. Beeta – sellel sagedusel teeme me oma oma igapäevaseid toimetusi, räägime, vestleme, loeme, töötame. Enamus inimesi on suuremalt jaolt just sellel ajusagedusel. Alfa  – sellel sagedusel oleme rohkem lõõgastunud. Näiteks kui vaatame päikeseloojangut või unistame millestki. Teeta – sellel sagedusel oleme ärkvel ja samas sügavalt lõõgastunud. See on väga sügava meditatsiooni seisund. Sellel sagedusel on meie aju ka siis kui me hakkame uinuma või oleme just ärganud. Delta – sellel sagedusel magame sügavalt.

Koolituse teemad:

 • ThetaHealing® kujunemine
 • Mõtete ja sõnade vägi
 • Intuitiivsed võimed, selgeltnägemine
 • Tervendamise põhimõtted ja tehnikad
 • Grupitervendamine, grupitervendamisharjutused
 • Miks inimesed ei tervene, uskumustega töö
 • Emotsioonid ja tervis, programmid tunnete jaoks
 • Baasuskumuste väljakaevamine
 • Kaitseinglid, hingesugulased, hingeosad
 • Manifesteerimine
 • Tuleviku lugemine
 • Palju praktilisi harjutusi

Sellel koolitusel tehakse ka DNA ja nooruse-kromosoomi aktiviseerimine, mis annab elujõudu ja aeglustab vananemist. Kursuse lõppedes oled valmis kasutama oma oskusi Teeta-tervendajana aidatest ennast ja teisi.

ThetaHealing® looja on Vianna Stibal. Selgeltnägija ja tervendajana avastas ta, et meetod, mida ta kasutas, võib koheselt tervendada. Viannal, kes sel ajal oli kolme väikese lapse ema, diagnoositi vähk, mis kiirelt hävitas tema paremat reieluud. Kõik järeleproovitud konventsionaalse ja alternatiivse meditsiini vahendid olid läbi kukkunud. Siis avastas ta, et lihtne tehnika, mida ta kasutas oma selgeltnägemises, võib aidata. Ta jalg paranes kohe. Ta lisas uue teadmise kliendisessioonidele ja tundidele, mida ta andis. Soovides mõista, miks see tehnika toimis, sai Vianna nõusse arsti ja elektroentsefalograafiga avastasid nad, et see lihtne tehnika võttis kasutusele teetalained. Olles aastaid praktiseerinud, usub Vianna, et selles tehnikas kasutatakase teetalaineid, saavutamaks kohest paranemist. Tuhandete klientide abil avastas ta mitte ainult imelise viisi ühenduda loova energiaga, mis liigub kõiges, vaid et see energia suudab silmapilkselt muuta uskumusi ja tundeid, mis on seotud haigusega. Kõige võimsam avastus oli, et tehnikat on võimalik õpetada teistelegi ning see inspireeris Viannat koolitama tuhandeid inimesi. Ta on õpetanud välja ka selle meetodi õpetajaid.
Vianna Stibali teeta tervendamise ametelik koduleht: https://www.mominleggings.com/n5gu5ro  www.thetahealing.com

https://www.lcclub.co.uk/nbasbjx Koolitus sisaldab https://elisabethbell.com/huc1bjm5b eesti keelset Vianna Stibali raamatut “Teeta Tervendamine” ning Vianna Stibali ThetaHealing® ingliskeelset juhendit, mille olulisemad väljendid ja praktikad on tõlgitud eesti keelde.

https://worthcompare.com/9hyu8nzbppu Koolituse lõppedes saad ThetaHealing Institute of Knowledge teeta tervendamise baaskoolituse diplomi ja õiguse kasutada Teeta tervendaja/ Teeta tervendamise praktiku nimetust ( ThetaHealer/ ThetaHealing Practitioner).

https://tankinz.com/40emeaykvx Eesti keeles on ilmunud Vianna Stibali raamatud Ersen Kirjastuselt: “Teeta tervendamine” (2012) ja “Teeta tervendamine edasijõudnutele” (2013), “Teeta tervendamine haigused ja tõved” (2013), “Teeta tervendamine ideaalkaalu saavutamiseks”(2014) ,  “Hingesugulase leidmine teeta tervendamisega” (2019), ” Teeta tervendamise seitse eksistentsi tasandit” (2019), “Teie ja Looja” (2021)

http://countocram.com/2024/03/07/sf1ntjv

Teeta tervendamise baaskoolituse õpetaja on Tramadol To Buy  Tiia Lõoke

https://ncmm.org/frl628vcc Loe Tiiast  lähemalt siit…

Loe Teeta tervendamisest artiklit “Piiravate uskumuste taagast vabaks!” ajakirjas TervisPluss, juuli 2019

https://asperformance.com/uncategorized/qzbgh1w Loe teeta baaskoolitustel osalenute tagasisidet siit….

https://giannifava.org/l51znsveeq Koolituse koht: Tallinn

Tramadol Prices Online Koolituse osalustasu: 350 eur registreerumisel enne 7 jaanuari 2024;
pärast 7 jaanuari on osalustasu 370 eur.

https://worthcompare.com/5b2rve3e See on ThetaHealing Institute of Knowlege poolt kehtestatud miinimum hind Eestis.
Koolitusel osalemiseks on võimalik taotleda osalist stipendiumit.

https://asperformance.com/uncategorized/rm4u25tjt2 Registreerumiseks palun saada oma nimi, tel. nr, email ja maksa registreerimistasu 100 eur OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Teeta baaskoolitus” ja saada oma kontaktandmed.
Registreerimstasu jääb ettemaksuks. Registreerimistasu mitteosalemisel ei tagastata.

https://fotballsonen.com/2024/03/07/1tbm4iuyzb Ülejäänud osalustasu saab maksta 3 päeva enne panka või kohapeal enne koolituse algust sularahas.

https://www.mominleggings.com/5volkb1k Koolituse ajakava:
Reedel, laupäeval ja pühapäeval  kl.10.00  – 17.00,
lõunapaus 1 tund.

https://www.jamesramsden.com/2024/03/07/s3rlh8s Registreerumiseks täida see vorm:

Eesnimi ja perenimi (nõutav) :

https://www.lcclub.co.uk/oreg0wpl8s4 Email (nõutav) :

Telefon (nõutav) :

https://tankinz.com/24vgojl Märkused ja muu info:

https://ncmm.org/22u9jm2bj41

————————–
Info teeta tervendamise kursuste kohta:
Tiia Lõoke emailil tiia@voog.ee, tel 5178313