Teeta tervendamine

https://larrylivermore.com/?p=l89pz09 ThetaHealing®  on vaimse arengu võimas vahend nii enda kui teiste tervendamiseks. Selle meetodi abil saab kiiresti vabaneda oma heaolu teel olevatest vaimsetest, füüsilistest ja emotsionaalsetest tõketest.

https://fladefenders.org/7vzaob7

Teeta tervendamine on sügava meditatsiooni sarnane protsess mis arendab selgeltnägemise, -tunnetamise, -kuulmise, -teadmise oskust.

http://www.docstrangelove.com/2023/10/19/x6vqbjb9fw2

Buy Zolpidem Cheap Teeta tervendamise protsessi iseloomustavad märksõnad on: tõkestavate baasuskumuste üles leidmine, nende väljakaevamine, eemaldamine, teeta aju-lainete kasutamine baasuskumuste leidmisel ja tervendamisel, ühendumine kogu olemasoleva loova ja looja energiaga, intuitiivsed võimed, puuduvate tunnete allalaadimine, vanade traumade vabastamine, soovide manifesteerimine.

https://lavoixplus.com/index.php/2023/10/19/yiijry8

Teetatervendamine käsitleb uskumusi neljal tasandil: tuum-, geneetilisel, ajaloolisel ja hingetasandil. https://fladefenders.org/k5bjgmh8q97 Tuumuskumused on uskumused, mida oleme õppinud lapsepõlvest alates kuni tänaseni ja need paiknevad aju frontaalsagaras. https://dna-awakening.org/kajigg9op https://filmsofnepal.com/3ft07v56x Geneetilisel tasandil on uskumused, mille oleme oma esivanematelt kaasa saanud. https://www.estaciondelcoleccionista.com/60j40ck6ho3 Ajaloolise tasandi uskumused on kollektiivse teadvuse mälestused ja tõekspidamised. Hingetasandi uskumused hõlmavad kõike seda, kes me tegelikult oleme ja need uskumused tulevad meiega kaasa elust elusse.

https://dna-awakening.org/3bhjnu8olo Inimese ajul on neli peamist sagedust: alfa, beeta, delta ja teeta sagedus. Teetatervendaja kasutab oma töös teeta-sagedust.

https://drurymirror.org/2023/10/19/kebyiap5t
  • Beeta – sellel sagedusel teeme me oma oma igapäevaseid toimetusi, räägime, vestleme, loeme, töötame. Enamus inimesi on suuremalt jaolt just sellel ajusagedusel.
  • https://www.fesn.org/?gyt=fdvwhpv Alfa  – sellel sagedusel oleme rohkem lõõgastunud. Näiteks kui vaatame päikeseloojangut või unistame millestki.
  • https://www.tuscaroracountryclub.net/zq2ulwta Teeta – sellel sagedusel oleme ärkvel ja samas sügavalt lõõgastunud. See on väga sügava meditatsiooni seisund. Sellel sagedusel on meie aju ka siis kui me hakkame uinuma või oleme just ärganud.
  • Delta – sellel sagedusel magame sügavalt.

Ambien Prescription Online Teetasagedus on muutunud teadvuse seisund, mis võimaldab meil kontakteeruda nii alateadvuse kui üliteadvusega.

https://lewishamcyclists.org.uk/yix9nu0v36 ThetaHealing® – Teeta tervendamise looja on https://lavoixplus.com/index.php/2023/10/19/y0yhd5u Vianna Stibal. Selgeltnägija ja tervendajana avastas ta, et meetod, mida ta kasutas, võib koheselt tervendada. Viannal, kes oli kolme väikese lapse ema, diagnoositi vähk, mis kiirelt hävitas tema paremat reieluud. Kõik järeleproovitud konventsionaalse ja alternatiivse meditsiini vahendid tema peal ei toiminud. Siis avastas ta lihtsa tehnika, millega ta jalg paranes koheselt. Soovides mõista, miks see tehnika toimis, uuris Vianna oma teadvuse seisundeid arstide ja elektroentsefalograafi abil. Nad avastasid, et see lihtne tehnika võttis  kasutusele ajus teetalained.  Tuhandete klientide abil avastas ta mitte ainult imelise viisi ühenduda kogu olemasoleva loojaga,  mis on kõiges, vaid et see energia suudab muuta uskumusi ja tundeid, mis on seotud haigusega või tõketega enesearengu teel. Kõige võimsam avastus oli, et seda tehnikat on võimalik õpetada teistelegi ning see inspireeris Viannat koolitama tuhandeid inimesi. Praegu õpetab välja üle maailma teeta tervendamise õpetajaid (instruktoreid). https://haveaircustoms.com/5turg3mgc V.Stibali koduleht: http://www.docstrangelove.com/2023/10/19/uabnw8f64p www.thetahealing.com

https://totlb.com/uncategorized/sx2w8zr3nk Eesti keeles on ilmunud Vienna Stibali raamatud: https://filmsofnepal.com/063738ws “Teeta tervendamine” (Ersen 2012 a.) “Teeta tervendamine edasijõudnutele” (Ersen 2013) https://drurymirror.org/2023/10/19/jck6iw50r “Teeta tervendamine – haigused ja tõved” (Ersen 2014) “Teeta tervendamise 7 tasandit” (Erseb 2019), “Kaeva sügavamalt” (Ersen 2019) “Hingesugulase leidmine teeta tervendmise abil” (Ersen 2019)
“Ideaalkaalu leidmine teeta tervendamise abil” (Ersen 2014)

Buy Non-Generic Ambien

https://www.tuscaroracountryclub.net/t06a6nkz7

https://lewishamcyclists.org.uk/czl2vyth

https://www.mmjreporter.com/89yzv7k08-43749 Tiia Lõoke on teeta tervendamise diplomeeritud instruktor, osalenud teeta baas- ja edasijõudnute koolitusel (Basic DNA ja Advanced DNA) , teeta manifesteerimise ja külluse koolitusel, traumade vabastamise ja Dig Deeper koolitusel. Tiia on olnud teeta koolituste organiseerija Eestis 2012 aastast. 2018. aastast ThetaHealing® instruktor.

Ambien To Buy From Uk

https://nicomuhly.com/news/2023/c9ju3lt3d0m https://www.estaciondelcoleccionista.com/hdn5yv1urt Tiia Lõokese Teeta tervendamise seansid:
Seansi kestus tavaliselt 1,5 tundi.
kontakt emailil: tiia@voog.ee

Generic Ambien Buy

Purchasing Zolpidem Tiia Lõokese juhendusel teeta tervendamise koolitused:
https://fladefenders.org/pg2f85u Teeta Tervendamise baaskoolitus (3 päeva)
https://dna-awakening.org/m7jue11px Teeta Tervendamise edasijõudnute koolitus (3 päeva)
Teeta tervendamise “Dig Deeper” koolitus (2 päeva)

Ambien Sleeping Pills Online

 

https://fcstruga.com/uncategorized/c520f12m