Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia

Teadliku Loomise ja Hingamistöö Akadeemia (TLHA) on loodud elu energia ja kvaliteedi parandamiseks, suurepärase tervise, heade suhete, eneseusalduse ja elujõu kasvamiseks ning oma unistuste oskuslikuks teostamiseks.
Siin saad õppida osaledes nii ühe kui ka kaheaastases isikliku arengu ja hingamistöö programmis. Kaheaastase õppe lõpetamisel saad nõuete täitmisel  hingamisterapeudi ja nõustaja diplomi.
Õppekava vastab Rahvusvahelise Hingamisliidu nõuetele (GPBA Professional Training Standards for Breathworkers).

Esimesel õppeaastal on õppetöö keskmeks isiklik areng: põhimõtted ja vahendid, kuidas leida rohkem rahulolu, selgust ja rõõmu, olla teadlik endast ja oma eesmärkidest, kuidas ellu viia oma unistusi. TLHA 1. õppeaasta lõpetamisel saab lõpetaja hingamistöö praktiku ametinimetuse ja tunnistuse. Lisaks saab ta teeta tervendamise praktiku nimetuse ja tunnistuse. Hingamistöö praktik on läbinud kõik 1.õppeaasta moodulid, 5 hingamistöö praktika õhtut ning 10 individuaalset hingamisteraapia seanssi. Tal on head kogemused ja teadmised hingamisteraapia seansside ja grupitööde läbiviimisest, Ta valdab väga paljusid enesearengu, kehatöö ja hingamistöö meetodeid. Ta võib alustada klientidega teeta tervendamise seansside läbiviimist. Tal võib alustada individuaalsete hingamisteraapia seansside läbiviimisega klientidega supervisiooni tingimustes (st ta võtab klienditööd tehes supervisiooni TLHA õpetajatelt). Ta saab jätkata 2.õppeaasta moodulitega, mis toetavad tema individuaalset ja professionaalset arengut.

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia juhataja ja õppekava looja on Tiia Lõoke.
Tiiast lähemalt  siit…

Esimese õppeaasta moodulite ajad 2021-2022 vaata siit…

Info ja registreerumine kodulehel www.teadlik-loomine.ee

See koolitus sobib hästi täiendõppeks inimestele, kes töötavad igapäevaselt inimestega (psühholoogid, terapeudid, õpetajad, organisatsioonide juhid) ja inimestele, kes tahavad viia läbi muudatusi oma elus, olla oma elu teadlikud loojad. Isikliku arengu koolitus koos hingamistööga on selle poolest eriline, et annab koheselt jõu ja väe hakata läbi viima ammu mõtteis mõlgutatud muudatusi. Pikemaajalisem väljaõppe koolitus loob selleks turvalise keskkonna ja toetab suuremate tagasilangusteta jätkuva enesearengu ja elukvaliteedi tõusu.  

Iga moodul sisaldab rohkelt eneseavastamise- ja arendamise harjutusi. Õppetöö on äärmiselt praktiline, mida täiendavad miniloengu ja sisutihedad infolehed.  Igal moodulil praktiseerime erinevaid hingamistehnikaid ja teeme täispika hingamissessiooni.
Koolitus sisaldab õpingu materjale.
Hingamisteraapiast loe  lisa siit…

Tule õppima – tõsta oma eluenergiat ja elukvaliteeti!

Lisa info Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia kodulehel:

www.teadlik-loomine.ee