Teeta tervendamine

ThetaHealing™ on tervendamise ja vaimse arengu võimas meetod. Selle meetodi abil saab kiiresti vabaneda oma heaolu teel olevatest vaimsetest, füüsilistest ja emotsionaalsetest tõketest.

Teeta tervendamise seansi märksõnad: mõtete ja sõnade vägi, baasuskumuste väljakaevamine, tõkestavate uskumuste eemaldamine, teeta lained, ühendumine loova energiaga, intuitiivsed võimed, selgeltnägemine, tunnete allalaadimine, haigustest tervenemine, soovide manifesteerimine.

Teeta tervendamise looja on Vianna Stibal. Selgeltnägija ja tervendajana avastas ta, et meetod, mida ta kasutas, võib koheselt tervendada. Viannal, kes sel ajal oli kolme väikese lapse ema, diagnoositi vähk, mis kiirelt hävitas tema paremat reieluud. Kõik järeleproovitud konventsionaalse ja alternatiivse meditsiini vahendid olid läbi kukkunud. Siis avastas ta, et lihtne tehnika, mida ta kasutas oma selgeltnägemises, võib aidata. Ta jalg paranes kohe. Ta lisas uue teadmise kliendisessioonidele ja tundidele, mida ta andis. Soovides mõista, miks see tehnika toimis, sai Vianna nõusse arsti ja electrocephalograph-iga avastasid nad, et see lihtne tehnika võttis kasutusele teetalained. Olles aastaid praktiseerinud, usub Vianna, et selles tehnikas kasutatakase teetalaineid, saavutamaks kohest paranemist. Tuhandete klientide abil avastas ta mitte ainult imelise viisi ühenduda loova energiaga, mis liigub kõiges, vaid et see energia suudab silmapilkselt muuta uskumusi ja tundeid, mis on seotud haigusega. Kõige võimsam avastus oli, et tehnikat on võimalik õpetada teistelegi ning see inspireeris Viannat koolitama tuhandeid inimesi. Ta on õpetanud välja ka selle meetodi õpetajaid. Vianna Stibali koduleht: www.thetahealing.com

Eesti keeles on ilmunud Vienna Stibali raamat “Teeta tervendamine” (Ersen 2012 a.) ja “Teeta tervendamine edasijõudnutele” (Ersen 2013), Teeta tervendamine – haigused ja tõved (2014), Ideaalkaalu leidmine teeta tervendamise abil (2014)

Teeta tervendamise seanss: Tiia Lõoke, tiia@voog.ee, tel.5178313

Tiia Lõoke on Teeta tervendamise praktik. Osalenud Teeta baas ja edasijõudnute kursusel, Manifesteerimise ja Külluse kursusel, Traumade vabastamise koolitusel, Teeta tervendamise kursuste organiseerija Eestis 2012 aastast.

Vaata siit Teeta tervendamise meditatsiooni:

URL: https://youtu.be/KApKiiA8v8Y