7 päevane detox: toormahlad, ürditeed, hingamistöö ja liikumine

Detox

3 – 8 aprill 2023 Algallika keskuses Matsalus mere ääres
Tiia Lõokese ja Pille Allik-Treppi juhendusel

See on kerge ja lõbus KEHA ja MEELE puhastus koos hingamispraktikate ja liikumisega mõnusas (kuid aegadele kohaselt väikeses) seltskonnas heade juhendajatega.

Oma keha ja meele eest hoolitsemiseks ei pea välismaale sõitma, ka siin on selleks kõik võimalused olemas ja eestlasele palju taskukohasema hinnaga. Lisaks on paastumine just grupis koos vaimsete praktikatega palju kergem, lõbusam ja tõhusam, kui üksi kodus või pere keskel paastudes.

See seitsmepäevane mahlapaast koos ürditeede, hingamistöö ja liikumispraktikatega on parim puhkus – energiat ja inspiratsiooni andev ritriit, mis on disainitud sinu füüsilise ja vaimse mina iga aspekti laadimiseks. Kuigi tavaliselt sõnad detox ja luksus kokku ei sobi, siis just need kaks sõna sobivad iseloomustama seda nädalat.

Algallika keskus asub Matsalu Rahvuspargis, mere ääres, puhta looduse keskel. Parim koht sellise keha ja meelt puhastava ritriidi jaoks: vaikuses ja rahus saad kõndida kadakarajal, supelda hubases sisebasseinis, nautida sauna ja õhtuid lõkke või kamina ääres. Mugavad ja kaunilt renoveeritud ruumid ja saalid looduse keskel.

Toormahlad on kui vedelad vitamiinid, soodustavad soolestiku tööd, viivad mürkained organismist välja, muudavad naha ilusaks, parandavad ainevahetust, ennetavad ja ravivad rasvumist ning paljusid häireid kehas.

Tiia LõokeHingamistöö puhastab väga sügavalt keha ja äratab loovuse. Kopsud ja hingamisteed moodustavad inimkeha tähtsaima enesepuhastus-mehhanismi, mis viib välja 70% keha jääkainetest, samal ajal kui nahk, põis ja soolestik kannavad hoolt 30% jääkainete eemaldumise eest. Nädala jooksul õpime ja praktiseerime erinevaid hingamisharjutusi ja teeme iga päev saalis ühetunnise hingamistöö seansi.

Pille Allik-TreppJuhendajad Tiia Lõoke ja Pille Allik-Trepp
on hingamisterapeudid ning korraldanud koos palju enesearengu ja tervise teemalisi üritusi ja koolitusi. Lena Kristina Tuulse nädalaseid sooltepuhastus ja mahlapaastulaagreid on Tiia Algallikal korraldanud juba üle kümne aasta.

Sellist detox formaadiga laagrit teeme seitsmendat korda ja see töötab! Kõik osalejad ja juhendajad on kogu protsessi ja tulemustega väga rahul olnud! Loe eelnevate külastajate tagasisidet SIIT

______________________________________________________
Detox ritriidis ootab Sind:

  • toormahlad ja rohejoogid, supertoitained
  • ürdi- ja raviteed erinevate elundkondada tervendamiseks sidruni ja ingveriga
  • hommikul hommikuliikumised
  • õhtul soe köögiviljapuljong
  • hingamistöö praktikad grupis iga päev!
  • õhtul tantsud, loovtegevused, enesearengu töötoad
  • TRE – keha ja meele pingetest vabastamise harjutused
  • vestlemine grupis tervise  ja isikliku arengu teemadel ja vaatame filme
  • õpetused tervisliku toitumise, taimetoidu ja vegan-toidu kohta
  • Teeta tervendamise töötuba
  • vaba aeg looduses, kadakarada
  • saun iga päev
  • lõkke tegemine

Lisatasu eest:

  • Majutus (lisainfo allpool)
  • Massaažid:
  • Almer Jansu on meister paljudes erinevates massaži tüüpides lähtudes rätsepmeetodil inimese keha vajadustest ja probleemidest. 1 t hind 50€.
  • Pille Allik-Trepp pakub looduslike ja ülikvaliteetsete eeterlike õlidega teraapiat. See on 8 erineva õli peale kandmise meetod kindlate liigutustega puudutuse abil, tulemuseks on sügav füüsiline ja vaimne lõõgastus. AromaTouch™ seljale ja jalgadele 1 t 40€. AromaTouch™ kätele 15 min 15€

______________________________________________________
Nädala osalustasu (sisaldab kõiki paastujooke, supertoitude segusid ja vaimseid praktikaid):

 • Registreerudes enne 1.märtsi 2023  560€ (pereliikmega registreerudes 530€ inimene)
 • Registreerudes pärast 1.märtsi 2023  590€ (pereliikmega registreerudes 560€ inimene)

Osalustasule lisandub majutuse hind.

Üks majutuskoht toas laagri ajaks (6 ööd) maksab:
– kaheses toas 180€ (6 ööd)
– kolmeses toas 120€ (6 ööd)
– neljases toas või kämpingumajas 90€ (6 ööd)
– üksi toas 270 € (6 ööd)

Registreerumiseks palun tasu registreerimistasu 150€ OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Detox 2023 aprill” ja täida allolev vorm.
Registreerimistasu jääb ettemaksuks. Registreerimistasu tagastatakse, kui riigi poolt ürituse läbiviimine keelatakse või kehtestatakse eriolukord. Osalemisest loobumisel või kohale mitteilmumisel registreerimistasu ei tagastata.

Registreerimisvorm:

Eesnimi ja perenimi (nõutav) :

Email (nõutav) :

Telefon (nõutav) :

Majutuse soov (nõutav): 2ne tuba3ne tuba4ne tuba

Milline on Sinu tervislik seisund (nõutav) :

Märkused, kas vajad transporti või saad kedagi auto peale võtta ja muu info:Kodulehe-slider