Vaikuses Avardumine – meditatsiooni ja hingamistöö suvelaager

14 – 20 augustil Algallika keskuses

Juhendaja Tiia Lõoke koos sõpradega

Tule lõõgastu, lase oma kehal ja meele puhata, puhastuda ning avaneda oma sisemisele tarkusele ja loovusele!

Selle suvelaagri märksõnadeks on:

  • vaikus ja meelerahu, meedia- ja infopaast
  • keskendumist ja rõõmu toovad meditatsioonid (hingamise teadvustamine ja brahma viharad)
  • peaaegu iga päev hingamistöö maas või soojas vees (Leonard Orri metoodil hingamistöö 38C sooja vee basseinis)
  • kehaline liikumine, jooga, tantsurännakud, gongi ja kristallkausside helid
  • Tule, vee, õhu ja maa elementide teadlik kasutamine ja rituaalid
  • keha ja meelt pingetest vabastavad harjutused, TRE meetod  jt praktikad
  • Puhastumine puhta vee ja spetsiaalse toiduga
  • Oma elu uuel tasemel loomine keskendunud seisundi ja loovate mõtetega

Varahommikust kuni lõunani hoiame vaikust, pärast lõunat saame omavahel verbaalselt suhelda. Meditatsiooni ja muude praktikate kohta on võimalik tulla juhendaja juurde individuaalsele vestlusele – praktikat jagama ja nõu küsima. Laagri keskel on üks täielik vaikuse päev.

Laagri oluline osa on väestav toit: hommik algab värskete toormahlade või smuutiga, lõunal on toortoit  (toorsalatid või supid) ning õhtul soe täistaime (vegan) toit. Toidud ei sisalda muna-, piima-, nisu- ega lihatooteid. Päeva jooksul võib juua ürditeesid ja allikavett. Menüü on koostatud selliselt et toetada maksimaalselt kehalist puhastumist ja anda organismile piisavalt energiat. Õpime kokkadelt ka toortoidu ja vegan-toidu põhimõtteid ja valmistamist.

Laagri keskmisel päeval naudime ühte täielikku vaikuse päeva ja kogeme lõkketule ja vee tervendavat mõju.  Sel päeval puhastame oma keha ja meelt ainult värskeid ja maitsvaid toormahlu juues.

Laagri algul anname juhendajale ära oma telefonid ega ei võta laagrisse kaasa arvutit.  Anname endale kindla võimaluse äratada oma sisemine loovus, jõud ja tarkus.  Mida vähem sõnalist infot välisest maailmast sisse tuleb seda rohkem avardume oma sisemaailma, hakkame ühendume oma eheda minaga, mõistma mis on meie jaoks oluline, mida teha ja mida mitte, saabub selgus, rahu ja õndsus.

Usalda, et paastudes mõneks ajaks välisest infovoolust puhta looduse keskel, kasvad seesmiselt palju rikkamaks. (Praktilise poole pealt teadmiseks et sinu lähedastel on võimalik sinuga ühendust võtta laagri juhendaja kaudu kui selleks tõesti vajadus peaks tekkima).  Anname Sulle võimsad tööriistad enda sisemaailma ja kõrgemate teadvuse seisunditega ühendumiseks. Loobudes mõneks ajaks raskemast toidust (lihast, piimatoodetest, nisust ja rafineeritud suhkrust) puhastuvad Sinu keha ja meel imeväel ja see toetab jõuliselt kõiki sinu vaimseid praktikaid. Grupiga seda kõike üheskoos teha meeltülendavas ja inspireerivas keskkonnas on kergem kui üksi.

Laagris on võimalik võtta üld- ja kõhumassazi Almer Jansult. Kõhumasaaž -Chi Nei Tsang on hiinast pärit siseorganite massaazi suund vabastamaks meie keha emotsionaalseid-, vaimseid-ja kehalisi blokeeringuid. Massazid on lisatasu eest.

Orienteeruv kava: 8-9.00 hommikupraktika, 9-10.00 hommikusöök, 10-12.45 praktika, 13.00 lõunasöök, 15-17.30 praktika, 18.00 õhtusöök, 19-20.00 õhtupraktika. Praktikad toimuvad ka õues.

……………………………………….
TiiaTiia Lõoke on psühhoog, psühhoterapeut,  hingamisterapeut, tervendaja, loe lisa siit...

 

Suvelaagris juhendab liikumispraktikaid ja on oma särava kohalolekuga kõigile toeks hingamisterapeut ning tantsu- ja liikumistehnikate praktiseerija Pille Allik,  loe tema kohta lisa..  

ning kundalini jooga, hingamistöö ja gongiteraapia õpetaja Liina Mark.

Liina

 

Toitude ja toormahlade eest kannavad hoolt Grete Milner ja Laura Vilbiks. Grete Milner töötab kokana V-veganrestoranis, tal on töökogemus ka Mahemarketis, kohvikus Bestseller ja Bo Wahlströmi keha-meelt puhastavates retreatides. Toortoidufestivalil on ta valmistanud toortoitu 300-le inimesele. Laura Vilbiks on olnud neli aastat vegan ja eluaegne taimetoitlane,  tal on kogemus soolepuhastuslaagrites toormahlade ja -toitude tegemisel.

Kursus algab esmaspäeval 14.augustil kell 11:00 ja lõppeb pühapäeval 20 augustil kell 15:00.

Kursuse osalustasu: 430 eur (sisaldab kogu toitlustust ja kõiki praktikaid). Osalustasule liitub majutus.

Kursuse soodushind registreerumisel enne 20 juunit on 390 eur.

Peresoodustus paaridele, mõlemale 380 eur.

Kursuse osalustasule (mis sisaldab toitlustust) liitub majutus.

Üks majutuskoht toas kursuse ajaks (6 ööd) maksab:
– kaheses toas 96€ (6 ööd)
– kolmeses toas 78€ (6 ööd)
– neljases toas või kämpingumajas 56€ (6 ööd)

Algallika keskus asub Matsalu Rahvuspargis mere ääres puhta looduse keskel. See on parim koht sellise keha ja meelt puhastava kursuse jaoks: vaikuses ja rahus saad kõndida kadakarajal, ujuda meres ja hubases sisebasseinis, nautida sauna ja õhtuid päikeseloojanguga rannas, lõkke ääres, tuletemplis. Mugavad ja kaunilt renoveeritud ruumid ja saalid looduse keskel.

Kodulehe-slider

Teata kui vajad tulemiseks transpordi abi või kui saad ise kedagi tulles auto peale võtta. Soovi korral saame tellida ka Tallinnast väikebussi. Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

Registreerumiseks tasu 90 € OÜ Teine Tee kontole EE944204278603320902 Krediidipangas, selgituseks “Vaikusesse Avardumine 14-20 august” ja saada oma kontaktandmed ja majutussoov.
Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel hiljem kui 5 nädalat enne kursuse algust või kohale mitteilmumisel.

Kursuse teemaga seotud artiklid:

 Tiia Lõoke Paastuga terveks ja terviklikuks, Maalehes 2015

Leonard Orr Vaimne puhastumine – elementide abil.

Tiia kogemus 8 ööpäeva vaikuses ja pimeduses       Teisi artikleid

 

Registreeru siin:

Nimi (nõutav) :

Email (nõutav) :

Telefon (nõutav) :

Majutuse soov :  2ne tuba 3ne tuba 4ne tuba või kämping

Märkused, kas vajad transporti või saad kedagi auto peale võtta ja muu info: