Triinu Taul’i kontsert-rännak

Jaaniõhtul 23 juunil 2016 kl.17.00 Algallikal

Pileti hind 15 eur

 Triin TaulTriinu Taul on ainulaadne laulja, muusik, pärimusmuusik. Triinu omab tugevat sidet oma juurte ja loodusega. Tema lauluhääl on kordumatu, selle kõlas peegeldub ürgsete loodusrahvaste teadvus ning müstilised dimensioonid. Triinu muusika on nagu killuke lopsakat ürgloodust. See on hetk , kus vaikib meel ja rahunevad mõtted, et leida end lähemal oma loomulikule olemusele ja olemisele.

Triinu Tauli on inspireerinud aastatuhandeid vana regilaulu meditatiivsus ning sügav kujundite maailm, šamanism, Saami joig, Bulgaaria rahvalaul, Tuva kurgulaul, tiibeti munkade palvemuusika ning palju muud erinevate rahvaste traditsioonilisest ja pühast muusikast. Mõjutusi on laulja saanud samuti klassikalisest, pop- ja jazzmuusikast ning oma pärimusmuusika, püha maailmamuusika ning harmooniliste helide toimimise printsiipide tundma õppimine on teda ajendanud looma muusikat, milles segunevad vana ja uus omal sügaval ning huvitaval moel, mis on harmooniline ja kannab taotlust tasakaalustada ja tervendada.

Triinu Tauli  ja tema laulude kohta lähemalt tema enda kodulehelt siit...

Võid osaleda ainult Triinu Tauli kontserdil (maksumus 15 eur). Kuid oled oodatud ka pärast kontserdi pidulikule jaaniõhtusöögile koos Triinu Tauli ja Pille Alliku jaanirituaalidega jaanilõkke ääres (lisandub maksumus 25 eur). Majutuse ja kõikide Suvevalguse päevade info siit…

Oled oodatud osalema ka Triinu Tauli hommikuses Intuitiivse laulu töötoas (kogu päeva osalustasu 50 eur soodusaeg/ 70 eur pärast soodusaega).

Triinu Tauli kontserdile registreerumiseks palun tasu 15 eur Teine Tee kontole EE944204278603320902 Krediidipangas, selgituseks “Triinu Tauli jaanikontsert 23.06” ja saada oma kontaktandmed ja osalejate nimed emailil: algallika@algallika.ee. Kontserdi ja jaaniõhtusöögi osalustasu ei tagastata osalemisest loobumisel hiljem kui viis nädalat enne kursuse algust või kohale mitteilmumisel.

Registeerumiseks saada oma kontaktid email algallika@algallika.ee

Kohaletuleku juhtnöörid on siin…

info: Pille Allik tel.53331311

www.algallika.ee

Tagasi Suvevalguse päevade kogu kava juurde…

Tore põhjalik artikkel Postimehes Triinu Taulist siin… 

Hääleimprovisatsioon