TRE meetodi praktikaõhtud

TRE meetodi  ja hingamistöö praktikaõhtud neljapäevati Tallinnas –  ajakava vaata siit…

TRE  on revolutsiooniline stressi ja traumade tervendamise meetod, mis põhineb kehaterapeudi David Berceli (PhD) kogemustel ja uuringutel, kes on inimeste traumade tervendamise ja uurimisega tegelenud mitmel pool maailmas rohkem kui 30 aastat. Oma kogemusest ja erinevatest kehateraapiatest lähtuvalt on ta välja arendanud traumadest ja pingetest vabastamise harjutused (Trauma & Tension Releasing Execises – TRE)

Vaata Kanal2 videot TRE TRE harjutusedharjutustest: 

Tegemist on kindlas järjekorras sooritatud keha vibreerima panevate stressist vabastavate harjutustega. Need harjutused vabastavad kehasse pingetana ladestunud üleelamised, igapäeva elu stressi ja ka vanad traumad (keha mälusse ladestunud negatiivsed kogemused ja kuhjunud stress). Ainult rääkimine traumade ja stressi käsitlemisel aitab meid vähe. Õnnetusjuhtumist või traumast rääkimine toimib ajukoore tasandil, enamus psühhoteraapiaid mõjuvad meie aju keskmisele osale hõlmates meie emotsioone. TRE meetod toimib aju kõige vanema osa – aju tüve – tasandil, mis tervendab meid väga sügavalt kehasse kuhjunud vanade pingete vabanemise kaudu. Omandades need harjutused saab neid kasutada iseseisvalt igapäevaelu stressi ja tööstressi maandamisel.

Nendele harjutustele võib läheneda kui kergesti õpitavale eneseabi programmile. Seda programmi on üllatavalt lihtne omandada. Eriti kasulik on see abistavate elukutsete esindajatele, “sekundaarse ” trauma riskiga inimestele.

Võid tulla ka TRE individuaalseansile!

Registreerumine: tiia@voog.ee, tel 5178313

_____________________________________

Tiia LõokeLoe TRE-st intervjuud Tiia Lõokesega “Stressist vabaks väristades” –  Tervis Plussis veebr.2017

Loe Tiia Lõokese artiklit: Lase oma kehal väriseda!

TRE-st artikkel Tervis Üksis, intervjuu Ole Ry ja Susanne Andresiga

Artikkel ajakiri Tiius TRE-st artikkel ajakirjas Tiiu

NB! Uus: youtube’s David Berceli lühike selgitus…

TRE-meetodi looja David Berceli  koduleht www.traumaprevention.com

www.voog.ee