TLH Akadeemia õpetajad ja individuaalsessionide hingamisterapeudid

TiiaTiia Lõoke

Olen Teadliku Loomise ja hingamistöö Akadeemia looja. Hariduselt olen psühholoog, tõõtanud 30 aastat nõustaja ja koolitajana, Olen lõpetanud gestalt psühhoterapeudi väljaõppe (Gestalt Institute of Scandinavia). Hingamisteraapia sessioone ja koolitusi teen 2004 aastast, pean hingamisteraapiat üheks võimsamaks enesearengu meetodiks. Olen õppinud hingamistööd Binnie A.Dansby, Leonard Orri, Lena Kristina Tuulse jt õpetajate käe all. Lisaks koolitustele meeldib mulle teha individuaalsessioone psühhoterapeudina, hingamis- ja hüpnoterapeudina, vaimseid rännakuid ja teeta tervendamist, TRE – sessioone.

 

Inge Bachaus

Hingamistöö on olnud minu elu lahutamatuks osaks alates 2005 aastast. Algallika protsessi ja hingamistöö terapeudiõppe lõpetasin 2009 aasta kevadel, samas olen koolitanud ennast veel paljude teiste hingamisõpetajate käe all (Rani Spets, Lena Kristina Tuulse, Johan Ekenberg, Bo Wahlström, David Parker, Sergei Strekalov jpt). Tänaseks toetun oma igapäevases töös kõige enam iseenda kogemusele, mis kogutud nii tööst klientidega kui iseenda elust. Samas kasutan ka õpitud teadmisi ja erinevatest meetoditest saadud inspiratsiooni. Nii olen mõjutatud sünni imest, tantsust, tantrast, konstellatsioonidest, rännakust, loovteraapiatest, paariteraapiatest jm. Kokkuvõttes saan end määratleda kui kogemusnõustaja, hingamisterapeut ja sünnitoetaja, kes on jätkuvalt innustunud inimeste toetamisest, et inimene ise leiaks tee enda sügava tarkuseni. 

 

Olen hingamisterapeut, psühhoterapeut ja arst. Pakun Algallika protsessi ja hingamistöö individuaalseansse
ning grupihingamisi. Samuti töötan individuaalselt, paaride ja gruppidega kasutades psühhodraama meetodit
enesearengu ja supervisiooni eesmärgil. Olen inspireeritud veel energiatööst, kristalli-reikist,
tantsuteraapiast, kundalini joogast ja muusikateraapiast. Holistilise maailmavaate taustaks on minuga endiselt kaasas loodusteaduslik-humanistlik maailmamõistmine ning kogutud teadmised-kogemused
psühhiaatri ja üldarstina.

 

Marianne Metsanurm

Olen psühholoog ja tegelenud hingamistööga alates 2004 aastast. Lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudi- ja superviisori õppe (Binnie A. Dansby) ning Lena Kristiina Tuulse 1-aastase õppe. Täiendanud ennast paljude eri maade hingamisterapeutide koolitustel. Toetan kliente vabastava hingamise individuaalseanssidel. 

 

 

Pille Allik

Olen lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3-aastase terapeudiõppe 2012.aastal. Olen läbinud Binnie A. Dansby sünnitoetajate kursuse ja olen MTÜ “Sünni Vägi” asutajaliige. Tantsimine, muusika ja esinemine on olnud minu lemmikud lapsest saadik. Olen täiendanud end tantsu- ja liikumisteraapia kursusel Tallinna Ülikoolis.

 

 

LiinaLiina Mark

Olen õppinud programmeerimist, kuid soov iseendast paremini arusaada viis mind erinevate vaimsete praktikate juurde. Olen praktiseerinud hatha joogataastat, tai chi’d. Kõige suuremad muutused minu ellu tõid tegelemine vabastava hingamise- ja kundalini joogaga. Olen ka kundalini jooga õpetaja ning gongide ja tiibeti helikausside terapeut.  Vabastava hingamisega olen teglenud aastast 2003. Olen õppinud ja osalenud erinevatel hingamisteraapia koolitustel ja workshop’idel L.K. Tuulse, B. A. Dansby, B. Wahlströmi, R. Spetsi, J.Ekenbergi, D.Brule, G. Minett jpt juhendamisel. 

 

Elo Tupits

Pakun kehatöö juhendaja ja arengutoetajana (coachina) neid meetodeid, millest olen ise oma elu keerulistel aegadel ja suurte muutuste tegemisel abi saanud ja mis siiani toetavad mind isiklikus kasvamises – nii palju, et olen nende meetodite uurimisel läinud süviti. Olen lõpetanud Inspiraktiva 2-aastase hingamisterapeutide väljaõppe, vabastava hingamise kogemus on al 2004, olen osalenud erinevate õpetajate kursustel. Olen ka TRE juhendaja ja leebe bioenergeetika kehatöö praktik. Mul on lahenduskeskse coachingu väljaõpe ja 6 aastat vabatantsu ja intuitiivse hääletöö kogemust.