TLH Akadeemia õpetajad ja individuaalsessionide hingamisterapeudid

TiiaTiia Lõoke

Teadliku Loomise ja hingamistöö Akadeemia looja. Hingamisteraapia sessioone ja koolitusi teen 2004 aastast, pean hingamisteraapiat üheks võimsamaks enesearengu meetodiks. Olen õppinud hingamistööd Binnie A.Dansby, Leonard Orri, Lena Kristina Tuulse jt õpetajate käe all. 30 aastat olen tõõtanud psühholoogi ja koolitajana, lõpetanud gestalt-pühhoterapeudi väljaõppe. Teen individuaalsessioone psühhoterapeudina, hingamis- ja hüpnoterapeudina, vaimseid rännakuid ja teeta tervendamist, TRE – sessioone.

 

Inge Bachaus

Olen õppinud hingamisteraapiat sügavuti Binnie A. Dansby ja veel mitmete teiste õpetajate juhendamisel. Tänaseks toetun oma igapäevases töös suures osas iseenda kogemusele, kuna hingamistöö on olnud minu igapäevane tegevus juba rohkem kui 8 aastat. Olen olnud inspireeritud paljudest teistest meetoditest – näiteks rännak, tantra, jooga või konstellatsioonid – kuid hingamistöö on jäänud minu vaieldamatuks lemmikuks. 

 

 

Gerli Heinlaid

Olen hingamisterapeut, psühhodramaatik ja arst. Pakun Algallika protsessi ja hingamistöö individuaalseansse. Samuti töötan individuaalselt, paaride või gruppidega kasutades psühhodraama meetodit enesearengu või supervisiooni eesmärgil. Usun inimese enesetervendamise võimesse ning võimesse ühenduda oma ürgse sisemise tarkusega. Holistilise maailmavaate taustaks on minuga endiselt kaasas loodusteaduslik-humanistlik maailmamõistmine ning kogutud teadmised-kogemused psühhiaatri ja üldarstina. 

 

Marianne Metsanurm

Olen psühholoog ja tegelenud hingamistööga alates 2004 aastast. Lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudi- ja superviisori õppe (Binnie A. Dansby) ning Lena Kristiina Tuulse 1-aastase õppe. Täiendanud ennast paljude eri maade hingamisterapeutide koolitustel. Toetan kliente vabastava hingamise individuaalseanssidel. 

 

 

Pille Allik

Olen lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3-aastase terapeudiõppe 2012.aastal. Olen läbinud Binnie A. Dansby sünnitoetajate kursuse ja olen MTÜ “Sünni Vägi” asutajaliige. Tantsimine, muusika ja esinemine on olnud minu lemmikud lapsest saadik. Olen täiendanud end tantsu- ja liikumisteraapia kursusel Tallinna Ülikoolis.

 

 

LiinaLiina Mark

Olen õppinud programmeerimist, kuid soov iseendast paremini arusaada viis mind erinevate vaimsete praktikate juurde. Olen praktiseerinud hatha joogataastat, tai chi’d. Kõige suuremad muutused minu ellu tõid tegelemine vabastava hingamise- ja kundalini joogaga. Vabastava hingamisega olen teglenud aastast 2003. Olen õppinud ja osalenud erinevatel hingamisteraapia koolitustel ja workshop’idel L.K. Tuulse, B. A. Dansby, B. Wahlströmi, R. Spetsi, J.Ekenbergi, D.Brule, G. Minett jpt. Juhendamisel. 

 

Elo Tupits

Pakun kehatöö juhendaja ja arengutoetajana (coachina) neid meetodeid, millest olen ise oma elu keerulistel aegadel ja suurte muutuste tegemisel abi saanud ja mis siiani toetavad mind isiklikus kasvamises – nii palju, et olen nende meetodite uurimisel läinud süviti. Olen lõpetanud Inspiraktiva 2-aastase hingamisterapeutide väljaõppe, vabastava hingamise kogemus on al 2004, olen osalenud erinevate õpetajate kursustel. Olen ka TRE juhendaja ja leebe bioenergeetika kehatöö praktik. Mul on lahenduskeskse coachingu väljaõpe ja 6 aastat vabatantsu ja intuitiivse hääletöö kogemust.