Teresa Mängel

Teresa MangelTeresa alustas vaimset teekonda 2008.aastal valides oma arenguteeks Venemaa koolkonna ülemaailmsed õpetused Ta on 7 aasta jooksul läbinud lugematul hulgal erinevaid koolitusi, seminare, praktikaid ja töötubasid.  Ta on maalimas väga palju reisinud, külastanud Indias gurusid, peatunud Brasiilia meediumi juures, Amazonase ravitsejate juures. Käinud Ameerikas, Venemaa Siberi tarkade ja šamaanide juures.

Ta on ennast koolitanud paljudes erinevates valdkondades ja lõpuks saavutanud oma unistused Moskva Rahvusvahelises Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemias, kus ta kaitses oma diplomitöö ja sai Doktori kraadi.

Ta on saanud õpetuste jagamiseks ja koolitamiseks täiendväljaõpped ja spetsiaalsed pühitsused Akadeemia õppejõudude poolt.

Alates kevadest 2015 on ta Moskva Rahvusvahelises Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia ametlik esindaja Eestis. Teresa Mängelil on olemas ametlik luba koolitamiseteks ja Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise Akadeemia materjalide piiramatuks kasutamiseks ja tõlkimiseks. Suhtlemine surnute maailmaga on Teresa üks teema, mis teda väga huvitab ja sellel aastal kaitses ka kõrgema magistri spiritismis.