Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia teise õppeaasta moodulid

Teadliku Loomise ja hingamise teise õppeaasta keskmeks on vaimse arengu nõustaja ja hingamisterapeudi väljaõpe oma oskuste arendamise ning kogemuste integreerimise ja kasutamise abil.

Hingamisterapeudi ja nõustaja diplomi saamiseks tuleb lisaks esimese aasta moodulitel osalemisele osaleda teisel õppeaastal:

1) neljal nädalalõpu moodulil ja ühes suvelaagris.

Hingamisterapeudi diplomi saamiseks tuleb kahe õppeaasta jooksul kokku osaleda kümnel nädalalõpu moodulil  ja suvelaagris. Esimesel õppeaastal on 7 nädalalõpu moodulit. Teisel õppeaastal  on 3 nädalalõpu moodulit ja üks 6-päevane suvelaager.

2017 – 2018 aastal on teise õppeaasta koolitusmoodulid:  1) 27 – 29 oktoobril 2017 Teadliku loomise ja hingamise protsess, Tallinnas, Tiia Lõokese juhendusel ; 2) 22-25 märtsil Holotroopne hingamine Ole Ry juhendusel Algallikal;  3) 27 – 29 aprill 2018 Teadlik Loomine ja Hingamine kunsti, helide ja liikumise kaudu,  Algallikal.  Tiia Lõoke, Pille Allik, Eve Sild; 4) 22 – 27 juulil Teadliku Loomise ja Hingamise suvelaager Algallikal. Loe allpool täpsemalt moodulite kohta. 

2) teha kolme kliendiga hingamisseansse, iga kliendiga 10 hingamisseanssi, st 3 x 10 hingamisseanssi, esitada kirjalik kokkuvõte seanssidest. Vähemalt 2 kliendiga tasulised seansid, tasu kokkuleppel.

3) teha vähemalt 4 individuaalset supervisooni (a 1 tund) Tiia Lõokesega (skypi võimalus). Supervisioonis keskendutakse efektiivsele  hingamistööle ja vaimse arengu nõustamisele, saab käsitleda oma paralleelprotsesse seoses klienditööga, saab tuge ja nõu. Supervisiooni saab teha ka skypi teel.

4) osaleda kolmel hingamisõhtul rühmas (a 2-3 tundi), esitada neist kirjalik kokkuvõte. Esimese  ja teise aasta peale kokku tuleb osaleda vähemalt 8 hingamisõhtul grupis. Kokku kahe aasta peale tuleb osaleda vähemalt viiel Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia poolt korraldatud hingamisõhtul. Hingamisõhtute ajad on siin… Kolm hingamisõhtut võib valida omal valikul teiste aktiivselt tegutsevate diplomeeritud hingamisterapeutide juures.

5) Esitada kirjalikult : a) millistel moodulitel ja millal oled osalenud; b) individuaalseansside kohta rapordid (o,5 lk seansi kohta) + kokkuvõte kõigist seanssidest; c) rühmas hingamistöö seansside kohta rapordid;  d) 3 kliendiga tehtud seansside kohta rapordid

6) Esitada nädal enne lõpumoodulit kirjalik eesse (3 -5 lk)  ja lõpumoodulil suuline loov ettekanne  (10-15 minutit) oma isiklikust kasvust ja hingamisteraapia protsessist. Lõputööl võib keskenduda mõnele isikliku arengu või hingamistöö aspektile.

Diplomi saamiseks tuleb esitada kõik raportid vähemalt 1 nädalat enne lõpetamist. Suuline loov ettekanne esitada viimasel moodulil.

2017 sügis – 2018 kevad TLH Akadeemia teise õppeaasta moodulite ajad:

Ajakava: Reedel kl.18-21.00, Laupäeval kl.10-20.00, Pühapäeval 10-17.00

  1. moodul 27 – 29 oktoober 2017 Teadliku Loomise ja hingamise protsess. Alateadvuse, üliteadvuse ja argiteadvuse koostöö, hingamistöö kogemuste integreerimine igapäeva ellu. Erinevate psühholoogiliste ja vaimse arengu meetodite kasutamine koos hingamistööga. Nõustamisoskus ja tehnikad, mitteverbaalne suhtlemine. Coaching, konstellatsioonid, energiatöö, intuitsiooni arendamine ja kasutamine.  Terapeudi eetika. Supervisiooni ja ko-visooni kasutamine. Uue tööalase väljundi loomine. Hingame ja toetame üksteise tööd vaatlejana, hingamisterapeudina ja kliendina, anname ausat ja toetavat tagasisidet. Koht: Tallinnas. Hind 150 eur.
  2. moodul 22 – 25 märts 2018 Holotroopne hingamine Ole Ry juhendusel Algallikal. NB! Koolitus toimub neljapäevast pühapäevani. Hind 340 eur
  3. moodul 27 – 29 aprill 2018 Teadlik loomine ja hingamine kunsti, helide ja liikumise kaudu,  Algallikal. Kuidas äratada oma loovus? Mis on loovus, loovmõtlemine, loovuspsühholoogia, loovad seisundid, loovprotsess, loov keskkond, loovustõkked, loovisikusus? Kuidas teadlikult kasutada ja arendada enda ja teiste loovust igapäevaelus.  Palju praktilise harjutusi loovuse ja annete taasavastamiseks ja enda sees oleva Looja usaldamiseks. Hingamine, loovus ja loomine, värvid, vormid, helid, sõnad ja liikumine. Juhendajad Tiia Lõoke, Pille Allik, Eve Sild. Hind 150 eur
  4. Teadliku Loomise ja Hingamise suvelaager 23 – 28 juulil 2018 Algallikal.  Soojas vees hingamistöö ja Leonard Orri metoodil snorkliga hingamine, basseinis hingamine. Meditatsiooniõpe, kehatöö, teadliku loomise protsess. Hind 395 eur. Osalustasule liitub majutus. Tiia Lõoke jt hingamisterapeudid.

_________________________________________________

Vastuvõtt TLHA teisele õppeaastale:

Palun täida kõigepealt registreerumisvorm siin …
Kui Sul on tegemata mooduleid esimesest õppeaaastast siis palun märgi need registreerumisvormis ära. Siis saadame just Sulle sobiva lepingu kooli lõpetamiseks.

Teise õppeaasta maksumus (september 2017 – juuli 2018) on 1035 eur.
Igakuine õppemaks septembrist – juunini on: 115 eur kuus (9 kuud x 115 eur= 1035 eur). Soovi korral võib maksta suuremate osamaksetena. Aasta õppetasu korraga makstes 10% soodustust. Kui Sul on puudu esimese aasta mooduleid siis võta ühendust, leiame sobiva lahenduse ja graafiku koolituse lõpetamiseks.

  • Teise õppeaasta moodulite osalustasule lisandub nelja individuaalse supervisiooni tasu.  Individuaalse supervisiooni tasu (1 tund) on 30 eur.
  • Teise aasta õppetasule liitub kolme hingamistöö praktikaõhtu tasu (a 20 eur)
  • Algallika keskuses toimuvatele koolitusmoodulite osalustasule liitub majutuse ja ööbimise tasu.

Teave ja registreerumine: Tiia Lõoke, emailil: tiia@voog.ee, tel 5178313

Tagasi esimese õppeaasta moodulite juurde siit…