Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia teise õppeaasta moodulid

Teadliku Loomise ja hingamise teise õppeaasta keskmeks on vaimse arengu nõustaja ja hingamisterapeudi väljaõpe oma oskuste arendamise ning kogemuste integreerimise ja kasutamise abil.

Hingamisterapeudi ja nõustaja diplomi saamiseks tuleb lisaks esimese aasta moodulitel osalemisele osaleda teisel õppeaastal:

1) neljal nädalalõpu moodulil ja ühes suvelaagris.

Hingamisterapeudi diplomi saamiseks tuleb kahe õppeaasta jooksul kokku osaleda kümnel nädalalõpu moodulil  ja suvelaagris. Esimesel õppeaastal on 7 nädalalõpu moodulit. Teisel õppeaastal  on 3 nädalalõpu moodulit ja üks 6-päevane suvelaager.

Uuel õppeaastal 2018 sügis – 2019 kevad teise õppeaasta moodulid on:

I moodul 26 – 28 oktoober 2018 Suhtlemise, nõustamise ja hingamise kunst.
Tallinnas. Koostöö argiteadvuse, alateadvuse ja üliteadvusega, muutnud teadvuse seisundid ja nende integratsioon igapäeva ellu. Nõustamisoskused ja tehnikad, verbaalse ja mitteverbaalse suhtluse oskused. Coachingu meetodid. Erinevate psühholoogiliste ja vaimse arengu meetodite kasutamine koos hingamistööga. Terapeudi omadused, oskused ja eetika. Supervisioon ja ko-visoon, paralleelprotsessid. Uue tööalase väljundi loomine. Toetame üksteise hingamisseansse vaatlejana, hingamisterapeudina ja kliendina, anname ausat ja toetavat tagasisidet. TRE, juhendatud meditatsioonid, hingamistehnikad. Koht: Tallinnas. Hind 150 eur.
II moodul 11 – 13 jaanuar 2019 Uue loomine – soojas vees hingamine. Algallikal. Hind 165 eur.
III moodul 7 – 10 märts 2019 Holotroopne hingamine. Algallikal. Hind 240 eur
IV moodul 4 – 5 mai 2019 Hingamise ja loomise teadus ja kunst. Tallinnas. Hind 100 eur.
V moodul: 15 – 20 juuli 2019 Avardumine vaikuses – hingamistöö ja meditatsiooni suvelaager Algallikal. Hind 445 eur

2) teha kolme kliendiga hingamisseansse, iga kliendiga 10 hingamisseanssi, st 3 x 10 hingamisseanssi, esitada kirjalik kokkuvõte seanssidest. Vähemalt 2 kliendiga tasulised seansid, tasu kokkuleppel.

3) teha vähemalt 4 individuaalset supervisooni (a 1 tund) Tiia Lõokesega (skypi võimalus). Supervisioonis keskendutakse efektiivsele  hingamistööle ja vaimse arengu nõustamisele, saab käsitleda oma paralleelprotsesse seoses klienditööga, saab tuge ja nõu. Supervisiooni saab teha ka skypi teel.

4) osaleda kolmel hingamisõhtul rühmas (a 2-3 tundi), esitada neist kirjalik kokkuvõte. Esimese  ja teise aasta peale kokku tuleb osaleda vähemalt 8 hingamisõhtul grupis. Kokku kahe aasta peale tuleb osaleda vähemalt viiel Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia poolt korraldatud hingamisõhtul. Hingamisõhtute ajad on siin… Kolm hingamisõhtut võib valida omal valikul teiste aktiivselt tegutsevate diplomeeritud hingamisterapeutide juures.

5) Esitada kirjalikult : a) millistel moodulitel ja millal oled osalenud; b) individuaalseansside kohta rapordid (o,5 lk seansi kohta) + kokkuvõte kõigist seanssidest; c) rühmas hingamistöö seansside kohta rapordid;  d) 3 kliendiga tehtud seansside kohta rapordid

6) Esitada nädal enne lõpumoodulit kirjalik esse (2 -5 lk)  ja lõpumoodulil suuline loov ettekanne  (10-15 minutit) oma isiklikust kasvust ja hingamisteraapia protsessist. Lõputööl võib keskenduda mõnele isikliku arengu või hingamistöö aspektile.

Diplomi saamiseks tuleb esitada kõik raportid ja kirjalik essee vähemalt 1 nädalat enne lõpetamist. Suuline loov ettekanne esitada viimasel moodulil.

_________________________________________________

Teise õppeaasta koolitusmoodulite maksumus kokku: 1100 eur.
10 kuu jooksul (sept-juuni) igakuine õppemaks on 110 eur.
Kogu aastase õppemaksu maksmine korraga lepingu sõlmimisel annab soodustuse 10%

Vastuvõtt TLHA teisele õppeaastale:

Palun täida kõigepealt registreerumisvorm siin …
Kui Sul on tegemata mooduleid esimesest õppeaaastast siis palun märgi need registreerumisvormis ära.
Sel juhul saadame just Sulle sobiva lepingu kooli lõpetamiseks.

———————-

  • Teise õppeaasta moodulite osalustasule lisandub nelja individuaalse supervisiooni tasu.  Individuaalse supervisiooni tasu (1 tund) on 30 eur.
  • Teise aasta õppetasule liitub kolme hingamistöö praktikaõhtu tasu (a 20 eur)
  • Algallika keskuses toimuvatele koolitusmoodulite osalustasule liitub majutuse ja ööbimise tasu.

Teave ja registreerumine: Tiia Lõoke, emailil: tiia@voog.ee, tel 5178313

Tagasi esimese õppeaasta moodulite juurde siit…