Teadlik Loomine ja Hingamine I moodul: Kes ma olen ja mida ma tegelikult tahan?

Isikliku arengu ja hingamistöö kursus
24 – 26 oktoober

Kursust juhendab Tiia Lõoke, kes on töötanud psühholoogi ja psühhoterapeudina alates 1986 aastast, hingamisterapeudi tööd teinud alates 2005-st aastast. Tiia on õppinud hingamistööd Lena Kristina Tuulse, Leonard Orri, Binnie A. Dansby, Bo Wahlströmi, Susanne Andresi, Ole Ry jt hingamistöö õpetajate juures.

Esimese ja teise aasta ühe mooduli juhendajaks on Lena Kristina Tuulse, kes on Rootsis oma Hingamistöö ja Koolituskeskuses väljaõpetanud hingamisterapeute üle 30 aastat. Ühe mooduli juhendajad on Ole Ry ja Susanne Andres Taanist, kes on kogemustega rahvusvahelised holotroopset hingamise õpetajad. Enesearengu ja hingamistöö väljaõppe kahe aastast koolitust assisteerivad hingamisterapeudid: Ly Lobjakas, Inge Bachus, Auli Kõnnussaar jt hingamisterapeudid. Ühe mooduli kaasjuhendaja on selgeltnägija Kristiina Raie.

Teadliku Loomise ja Hingamise treeningu õppekava on jaotatud kahe aasta peale: kokku 10 moodulit (nädalalõppu) grupitööd. Nii esimene kui teine aasta koosnevad viiest moodulist (5 nädalalõppu) ja viiest vahekohtumisest (5 kohtumisõhtut), lisaks individuaalseansid ja supervisioonid.

Koolituse esimese aasta kuue mooduli toimumisaeg: oktoober 2014 – juuli 2015.

Koolituse esimese aasta keskmeks on isiklik areng: põhimõtted ja vahendid, kuidas leida rohkem õnne ja rahulolu, olla teadlik endast ja oma eesmärkidest, õpime kuidas ellu viia oma unistusi ja eesmärke. See koolitus annab selleks rikkalikult teadmisi, vahendeid ja kogemusi et luua teadlikult seda mida me tahame ja kuidas võtta oma Loomingu = Oma Elu ees täis vastutus. Iga moodul sisaldab eneseavastamise- ja arendamise harjutusi, intuitsiooni ja eneseusalduse tõstmise praktikaid, hingamisharjutusi ja hingamise sessioone. Praktika ja teooria vahekord kursusel on 90/10 praktika kasuks.

Esimese aasta diplomi saamiseks tuleb lisaks nädalalõppudele osaleda kümnel individuaalsel hingamisseansil, soovitatud hingamisterapeutide juures (oktoober 2014 – juuli 2015) ja vähemalt viiel vahekohtumisel (a 3 tundi) ehk grupis hingamistel. Individuaalsete hingamisseansside ja rühmas hingamise seansside kohta tuleb esitada kirjalik kokkuvõte.

Esimese aasta Teadliku Loomise ja Hingamistöö treeningus võid osaleda lihtsalt enda tarbeks, et tõsta oma teadlikkust ja elukvaliteeti. Esimene aasta annab tugeva põhja ja toetuse positiivsete muudatuste tegemiseks oma elus.

Koolitus sobib hästi täiendõppeks inimestele, kes töötavad igapäevaselt inimestega (psühholoogid, terapeudid, õpetajad, sotsiaaltöötajad, jt) ja inimestele, kes tahavad õppida läbi oma kogemuste ja olla õnnelikumad oma elu teadlikud loojad.

Õping sisaldab kirjalikke õpingu materjale, kohustusliku kirjanduse lugemist ja koduseid ülesandeid.

Koolituse I aasta: oktoober 2014 – juuli 2015 koosneb kuuest moodulist.

Moodulite ajakava: R 18.00 – 21.00, L 10 – 20.00, P 10 – 16.00

Koolitus on avatud ja võid osaleda ka ainult ühel moodulil korraga, edasijätkamise kohta võid otsustada pärast moodulil osalemist.

I moodul: 24 – 26. oktoober 2014. Kes ma olen ja mida ma tegelikult tahan. Juhendaja Tiia Lõoke.
Teadlikkus enda erinevatest osadest ja teadvuse seisunditest. Eesmärkide ja unistuste leidmine ja jõustamine. Erinevad hingamistehnikad, vabastava hingamise põhimõtted, kogemused, võimalused. Elutee ja elu jooksul tehtud teadlikud ja alateadlikud otsused. Isikliku elu draamast ja traumadest eluenergia tunnetamiseni – teadvuse avardumiseni ja tegudeni. Vastutuse võtmine, vanadest mustritest lahtilaskmine, töö edasiminekut takistavate uskumustega, keha ja meele pingetest vabastamine (hüpnoteraapia, sisemised rännakud, gestalt psühhoteraapia, NLP, TRE meetod, konstellatsioonid jt. abivahendid) endast teadlikumaks saamiseks ja arenguks.

Moodul on avatud kõigile!

Koht: Tallinnas, Luha tn.1 saalis.

Esimese mooduli osalustasu: 120 eur, registreerumisel enne 24.septembrit on osalustasu 100 eur.

Esimesele moodulile registreerumiseks palun lepi kokku vestluse aeg ja maksa registreerimistasu 50 eur OÜ Teine Tee kontole EE944204278603320902 Eesti Krediidipangas, selgituseks “Teadlik Loomine I moodul”. Registreerumistasu mitteosalemisel tagasi ei maksta.

Korraga kogu aastasele treeningule registreerumiseks palun maksa ettemaks 70 mis jääb viimase mooduli ettemaksuks ja tagab lisasoodustuse 10 eur igalt moodulilt.

Registreerumiseks moodulitele palun saada oma kontaktidega email: tiia@voog.ee ja maksa ettemaks 50 eur, selgitusse kirjuta mooduli kuupäev ja nimi.

II moodul: 28 – 30.november 2014. Hingamistöö kui võimas enesearengu meetod.
Suhtlemine alateadvusega, alateadvuse sõnumite mõistmine. Tervis ja suhted. Juhtnöörid ja soovitused hingamistöö juhendajale. Hingamistöö näidisseansid. Juhendaja Lena Kristina Tuulse (Rootsist).
Koht: Tallinnas Luha tn.1 saalis. Koolitus toimub tõlkega eesti keelde.
Osalustasu: 140 eur. Registreerumisel enne 28 oktoobrit on osalustasu 120 eur.
See on avatud moodul: nii I aasta kui II aasta Teadlik Loomise hingamistöö tudengitele ja kõigile huvilistele.

III moodul: 16-18 jaanuar. Võim, vägi ja seksuaalsus.
Rikkus ja vaesus, võim ja abitus. Suhe rahasse. Autoriteedid ja mina-teadvuse areng. Seksuaalenergia ja elujõud. Naiseks ja meheks olemine. Suhe oma kehasse. Keha kui hinge peegel. Sisemised rännakud keha tervendamiseks ja külluseteadvuse tõstmiseks. Harjutused eneseteostuse, külluseteadvuse ja eluenergia tõstmiseks. Võimu, raha, seksi jt. egregorid.
Juhendaja Tiia Lõoke.
Koht: Tallinnas Luha tn.1 saalis.
Osalustasu: 120 eur. Registreerumisel enne 16.detsembrit on osalustasu 100 eur

IV moodul: 27 -29 märts. Hingamistöö ja suhtlemisoskused. Hingamistöö ja juhendamine, nõustamine, couching. Erinevate enesearengu meetodite kasutamine koos hingamistööga. Näidustused ja vastunäidustused hingamistööle, psühhopatoloogia, isksuse tüübid, ravimite kasutamine. Toitumise mõju hingamistööle ja enesearengule.
Koht: Tallinnas
Juhendajad Tiia Lõoke, Signe Vesso ja Kaia Hüva

V moodul: 15 – 17 mai. Vaimsus, vaim ja üliteadvusega kontakt.
Meie erinevad osad ja tasandid, erinevate osade integratsioon. Vaimne regressioon: lapsepõlv, sünd, eelmised elud, eludevaheline elu. Sünd ja surm. Juhendatud vaimsed praktikad ja hingamistöö. Kuidas arendada ja kasutada kogu oma vaimset potentsiaali, intuitsiooni, selgeltnägemist. -kuulmist, – tunnetamist. Erinevad teadvuse seisundid, ajulained. Teeta seisundi loomine ja kasutamine.
Juhendaja Tiia Lõoke ja Kristiina Raie.
Koht: Algallika keskus Matsalus.
Osalustasu 150 eur. Registreerumisel enne 15 aprilli osalustasu 130 eur.
Osalustasule lisandub majutuse ja toidu maksumus.

VI moodul: 18 – 20. juuli. Hingamistöö soojas vees – ühendumine Algallikaga.
Juhendajad Tiia Lõoke, Ly Lobjakas, Auli Kõnnusaar, Inge Bachus. Hingamistöö kehatemperatuuriga (37 C) soojas vees. Perinataalne psühholoogia. Raseduse ja sünni mõju elule, sellest ajast pärinevad käitumismustrid. Negatiivsete mustrite tervendamine, kontakti loomine alateadvuse ja üliteadvusega, muudatuste loomine oma elus. Vaimse puhastumise alustalad ja praktikad. 20 juulil Esimese aasta isikliku arengu ja hingamistöö treeningu diplomite saamine kui eelnevalt on täidetud ka nõuded isikliku hingamisteraapia (10 sessiooni) ja vahekohtumiste (5 sessiooni) osas ning on esitatud kirjalik kokkuvõte enda hingamistöö protsessist ja arengust.
Koht: Algallika keskus Matsalus.
Osalustasu 160 eur. Registreerumisel enne 17 juunit osalustasu 140 eur.

Vahekohtumiste ajad (kl.18-21.00) korra kuus neljapäeviti Tallinnas Luha tn.1 saalis.

Koolituse maksumus:

Esimese aasta (5 moodulit) koolitusele – treeningule registreerumiseks lepi kokku vestluse aeg ja maksa registreerimistasu 70 eur OÜ Teine Tee kontole EE944204278603320902 Eesti Krediidipangas, selgituseks “Teadlik Loomine I aasta”, see 70 euri jääb viienda mooduli eest ettemaksuks ja tagab igalt moodulilt 10 eur soodsama hinna.
Koolitusele mitte tulemisel ja teistel moodulitel mitteosalemisel seda ei tagastata.
Eraisikuna makstes sisaldab koolituse osalustasu käibemaksu, firmale liitub käibemaks.

Esimese aasta diplomi saamiseks liitub viie mooduli osalustasule kümne hingamiseansi tasu (mille hind sõltub valitud hingamisterapeudi hinnakirjast) ja 5 vahekohtumise tasu (ühe 3 tunnise vahekohtumise osalustasu on 15 eur).

Algallika keskuses toimuvale koolitusele osalustasule liitub toidu ja majutuse tasu.

Koolituse Teine aasta keskendub lisaks enesearengule rohkem oma taipamiste, oskuste ja kogemuste teistele edastamisele. Arendame oma suhtlemise ja nõustamisoskusi, õpime läbi viima efektiivseid hingamissessioone.
Loe Teadlik Loomine ja Hingamistöö koolituse – teise treeninguaasta moodulite ja nõute kohta siit.

Kaheaastane enesearengu ja hingamistöö treening “Teadlik Loomine ja Hingamistöö” lõpeb vajalike nõuete täitmisel hingamisterapeudi diplomi saamisega.

Täpsem info ja registreerumine Tiia Lõoke: tel.51 78 313, email: tiia@voog.ee

Voog Koolitus

www.voog.ee