Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia

Teadliku Loomise ja Hingamistöö Akadeemia (TLHA) on loodud elukvaliteedi parandamiseks, hea tervise, heade suhete ja elujõu kasvamiseks ning oma unistuste edukaks teostamiseks. Siin saad õppida osaledes nii ühe kui ka kaheaastases isikliku arengu ja hingamistöö programmis. Kaheaastase õppe lõpetamisel saad hingamisterapeudi ja nõustaja diplomi. Õppekava vastab Rahvusvahelise Hingamisliidu nõuetele (GPBA Professional Training Standards for Breathworkers).

Esimesel õppeaastal on õppetöö keskmeks isiklik areng: põhimõtted ja vahendid, kuidas leida rohkem rahulolu, selgust ja rõõmu, olla teadlik endast ja oma eesmärkidest, kuidas ellu viia oma unistusi.

Tiia-lilledSellel koolitusel saad rikkalikult teadmisi, vahendeid ja kogemusi et luua teadlikult seda mida Sa soovid võttes vastutuse oma elu ja selle loomise ees. Iga moodul sisaldab rohkelt eneseavastamise- ja arendamise harjutusi ning koduseid ülesandeid. 

Teadliku Loomise ja hingamistöö Akadeemia õppekava on loodud Tiia Lõokese poolt. Tiia kohta lähemalt  siit…

Esimesel õppeaastal võid osaleda lihtsalt enda tarbeks, et tõsta oma teadlikkust ja elukvaliteeti.  See aasta annab väga tugeva põhja ja toetuse positiivsete muudatuste tegemiseks oma elus.

Esimese aasta moodulite ajad õppeaastal 2017 oktoober – 2018 mai

I moodul 13 – 15 oktoober 2017 Kes ma olen ja mida ma tahan? Tallinnas. Juhendaja Tiia Lõoke

Teise õppeaasta lõpetanud saavad vajalike nõute täitmisel TLH nõustaja ja hingamisterapeudi diplomi.

II moodul 10 – 12 november 2017 Pere- ja esivanemate mustrid. Tallinnas. Juhendaja Tiia Lõoke
IV moodul 19 – 21 jaanuar 2018 
Seksuaalsus, sensuaalsus ja hingamine Algallikal. Tiia Lõoke

III moodul 16 – 18 veebruar 2018  Hingamiskunsti ja mõtte jõud. Juhendaja Lena Kristina Tuulse. Tallinnas
V moodul 9 – 11 märts 2018 
Küllus, eneseteostus ja hingamine. Algallikal. Juhendaja Tiia Lõoke
VI moodul 13 – 15 aprill 2018 
Vaimsus, vaimsed võimed ja hingamine. Algallikal. Juhendaja Tiia Lõoke
VII moodul 18- 20 mai 2018 
Soojas vees hingamine. Algallikal. Tiia Lõoke, Pille Allik, Inge Bachaus jt

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia teise õppeaasta  2017 – 2018 aasta nõuded ja ajad leiad  siit…

_______________________________________________

Moodulite ajakava: R 18.00 – 21.00, L 10 – 20.00, P 10 – 17.00

Esimese aasta ühe mooduli juhendajaks on Lena Kristina Tuulse, kes on Rootsis Hingamistöö Koolituskeskuses väljaõpetanud hingamisterapeute üle 30 aastat. Teise õppeaasta ühte moodulit juhendab Ole Ry (Taanist/ Shotimaalt), kes on õppinud Stanislav Grofi käe all ja juhendab holotroopset hingamistööd.  Enesearengu ja hingamistöö väljaõppe kaheaastast koolitust toetavad hingamisterapeudid: Inge Bachaus,  Pille Allik, Liina Mark, Gerli Heinlaid, Marianne Metsanurm, Elo Tuppits. Nemad on ka individuaalsete hingamisteraapia seansside juhendajad.

Teadliku Loomise ja Hingamise esimese õppeaasta kava koosneb:

  • seitsmest nädalalõpu moodulist (ajakava: R 18.00 – 21.00, L 10 – 20.00, P 10 – 17.00)
  • viiest hingamise praktikaõhtust (a 2-3 tundi)
  • kümnest hingamisteraapia individuaalseansist soovitatud hingamisterapeutide juures
  • individuaalseansside ja praktikaõhtude kohta kokkuvõtete kirjutamisest
  • koduülesannetest
  • kirjanduse lugemisest

See koolitus sobib hästi täiendõppeks inimestele, kes töötavad igapäevaselt inimestega (psühholoogid, terapeudid, õpetajad, organisatsioonide juhid) ja inimestele, kes tahavad viia läbi muudatusi oma elus, olla oma elu teadlikud loojad. Isikliku arengu koolitus koos hingamistööga on selle poolest eriline, et annab koheselt jõu ja väe hakata läbi viima ammu mõtteis mõlgutatud muudatusi. Pikemaajalisem väljaõppe koolitus loob selleks turvalise keskkonna ja toetab suuremate tagasilangusteta jätkuva enesearengu ja elukvaliteedi tõusu.  

Õping sisaldab kirjalikke õpingu materjale ja koduseid ülesandeid.

Hingamistöö on kasulik kolmes valdkonnas: 1) füsioloogiline puhastumine ja hingamisvõimekuse taastamine 2) emotsionaalsest stressist ja traumadest vabastamine, haiguste põhjusteni jõudmine ja tervenemine 3) uutesse dimensioonidesse viiv vaimne teekond. Hingamise ja teadvusetasandite vahel on otsene seos. Efektiivsemalt ja regulaarselt teadlikult hingates saame kontakti üha suurema osaga endast – oma kõrgema minaga, vaimuga, jumalikkusega või kuidas keegi oma kõrgemaid teadvuseseisundeid soovib nimetada.

________________________________________________________

I moodul 13 – 15 oktoober 2017. Kes ma olen ja mida ma tahan. Juhendaja Tiia Lõoke

Sellel mooodulil saad teadlikuks enda terviklikkusest ja oma erinevatest osadest: oma keha vajadustest, mõtete kvaliteedist, allasurutud emotsioonidest, mis vajavad vabastamist ja oma loovast vaimsest energiast.  Õpid eemalduma argiteadvuse mõtetest, kuulama rohkem oma alateadvuse sõnumeid ja ühenduma loova üliteadvuse seisundiga, et luua efektiivselmalt seda mida soovid. Kursusel uurime oma eluteed ja elu jooksul tehtud teadlikke ja alateadlikke otsuseid, mis hoiavad Sind tagasi elus edasi minemast. Kursuse eesmärk on mistahes põhjustel tekkinud isikliku elu draamadest ja traumadest terveneda, tunnetada oma eluenergiat, teadvuse avardumist ning luua mõtete, sõnadega ja tegudega kooskõlas. Õpime ära tundma ja vabastama negatiivseid uskumusi, vabastame need nii kehast kui meelest, kasutades nii keha- kui energiatööd.

Vaatame lähemalt oma unistusi ja eesmärke. Anname jõudu sellele kes me tegelikult oleme ja mida me tahame. Õpime teadlikult looma – alateadvuse, üliteadvuse ja tavateadvusega kooskõlas.

Käsitleme erinevaid hingamistehnikad, vabastava hingamise põhimõtteid, kogemusi ja võimalusi. Igal moodulil toimuvad erineva viisil vabastava hingamise sessioonid. Teeme ka rännakuid oma alateadvuse ja üliteadvuse maastikul, juhendatud meditatsioone, kehatööd, paarides või väikegruppides suuliseid ja kirjalikke intervjuusid ning kasutame teisi abivahendid endast teadlikumaks saamiseks ja vaimseks arenguks (gestaltteraapia, konstellatsioonid, TRE- meetod ja protsess, NLP, sensitiivsuse arendamise praktikad, jt)

Ajakava: R 18-21.00, L 10-20.00, P 10-17.00.  Loe lisa..

————————————————————————

Registreerumiseks palun võta ühendust Tiia Lõokesega emailil: tiia@voog.ee, et leppida kokku vestluse aeg Tallinas Luha tn.1 või skypis

Pärast vestlust palume täita “Avaldus ja Leping esimese õppeaasta kohta”  kohapeal või saata see postiga või digiallkirjastatult koolile.

Esimese aasta õppemaks on 990 eur

Iga kuise osamakse 110 eur (alates september 2017 kuni mai 2018)  palume maksta OÜ Teine Tee kontole EE944204278603320902 Eesti Krediidipangas, selgituseks “TLH Akadeemia osamakse”. 9 kuud x 110 eur =990 eur. Soovi korral võib kokku leppida suuremad osamaksed. Aasta õppemaksu korraga makstes saad 10% soodustust!

Koolitusele mitte tulemisel ja moodulitel mitteosalemisel osamakseid ei tagastata. Haigestumise korral saab puudutud mooduli järgi teha järgmisel aastal.

  • Esimese aasta 7 koolitusmooduli tasule liitub kümne hingamiseansi tasu (mille hind sõltub valitud hingamisterapeudi hinnakirjast 45-65 eur ühe seansi eest) ja 5 vahekohtumise/ hingamise praktikaõhtu tasu (ühe 2- 3 tunnise on 15-20 eur). Hingamise praktikaõhtute ajad on siin…
  • Algallika keskuses toimuva koolituse osalustasule liitub toidu ja majutuse tasu. (Nt. ööbimine 2-ses toas kaks ööd 32 eur, 4-ses toas kaks ööd on 19 eur; toit kogu nädalavahetuse jooksul 45 eur)

——————————————————

Koolituse teine õppeaasta keskendub lisaks enesearengule nõustamise & coachingu oskuste ning efektiivsete hingamissessioone läbiviimisele. Arendatakse ärksameelsust ja teadvelolekut nii igapäevaelus kui klienditöös.

Vaata TLH Akadeemia teise astme/ teise õppeaasta moodulite ja nõuete kohta siit.

Kaheaastane TLH Akadeemia annab vajalike nõuete täitmisel teadliku loomise nõustaja ja hingamisterapeudi diplomi. Õppima asumine esimesel õppeaastal ei kohusta jätkama teisel õppeaastal.

Teadlikult loomise ja hingamisteraapia õppekava ja maht.

Õppetöös osalemiseks palun võta kõigepealt ühendust emailil: tiia@voog.ee,  et leppida kokku vestluse aeg (kuni 1 tund- skypis, Tallinnas või Algallikal), vestlus on tasuta. Grupi suurus on 16-20 inimest.

Täpsem info ja registreerumine Tiia Lõoke: tel.51 78 313, email: tiia@voog.ee

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia

www.voog.ee