Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia

Teadliku Loomise ja Hingamistöö Akadeemia (TLHA) on loodud elu energia ja kvaliteedi parandamiseks, suurepärase tervise, heade suhete, eneseusalduse ja elujõu kasvamiseks ning oma unistuste oskuslikuks teostamiseks.
Siin saad õppida osaledes nii ühe kui ka kaheaastases isikliku arengu ja hingamistöö programmis.
Kaheaastase õppe lõpetamisel saad nõuete täitmisel hingamisterapeudi ja nõustaja diplomi.
Õppekava vastab Rahvusvahelise Hingamisliidu nõuetele (GPBA Professional Training Standards for Breathworkers).

Esimesel õppeaastal on õppetöö keskmeks isiklik areng: põhimõtted ja vahendid, kuidas leida rohkem rahulolu, selgust ja rõõmu, olla teadlik endast ja oma eesmärkidest, kuidas ellu viia oma unistusi.

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia õppekava on loonud Tiia LõokeTiia kohta lähemalt  siit…

Esimesel õppeaastal võid osaleda lihtsalt enda tarbeks, et tõsta oma eluenergiat ja elukvaliteeti.  See aasta annab väga tugeva põhja ja toetuse positiivsete muudatuste tegemiseks oma elus.

Teise õppeaasta lõpetanud saavad  vastavate nõuete täitmisel hingamisterapeudi ja nõustaja diplomi.

Tule sügisel 2018 õppima – tõsta oma eluenergiat ja elukvaliteeti!

Uue õppeaasta 2018 oktoober – 2019 mai moodulite ajad:

 1. moodul 12 – 14 oktoober 2018  Kes ma olen ja mida ma tahan? Tallinnas.
 2. moodul 2 – 4 november 2018 Pere ja esivanemate mustrid. Tallinnas
 3. moodul 11 – 13 jaanuar 2019 Uue Loomine – Soojas vees hingamine. Algallikal
 4. moodul 15 -17 veebruar 2019 Küllus ja eneseteostus. Tallinnas
 5. moodul 22 – 24 märts Sensuaalsus ja seksuaalsus. Algallikal
 6. moodul 12 – 14 aprill Vaimsus ja selgeltnägemine. Algallikal
 7. moodul 17 -19 mai Ühendumine -soojas vees hingamine. Algallikal

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia teise õppeaasta  nõuded ja ajad leiad  siit…

_______________________________________________     

Enesearengu ja hingamistöö väljaõppe kaheaastast koolitust toetavad hingamisterapeudid: Inge Bachaus,  Pille Allik, Liina Mark, Marianne Metsanurm, Elo Tuppits, Virge Kuivjõgi. Nemad on ka individuaalsete hingamisteraapia seansside juhendajad.

Teadliku Loomise ja Hingamise esimese õppeaasta kava koosneb:

 • seitsmest nädalalõpu moodulist (ajakava: R 18.00 – 21.00, L 10 – 20.00, P 10 – 17.00)
 • viiest hingamise praktikaõhtust (a 2-3 tundi)
 • kümnest hingamisteraapia individuaalseansist soovitatud hingamisterapeutide juures
 • individuaalseansside ja praktikaõhtude kohta kokkuvõtete kirjutamisest
 • koduülesannetest
 • kirjanduse lugemisest

See koolitus sobib hästi täiendõppeks inimestele, kes töötavad igapäevaselt inimestega (psühholoogid, terapeudid, õpetajad, organisatsioonide juhid) ja inimestele, kes tahavad viia läbi muudatusi oma elus, olla oma elu teadlikud loojad. Isikliku arengu koolitus koos hingamistööga on selle poolest eriline, et annab koheselt jõu ja väe hakata läbi viima ammu mõtteis mõlgutatud muudatusi. Pikemaajalisem väljaõppe koolitus loob selleks turvalise keskkonna ja toetab suuremate tagasilangusteta jätkuva enesearengu ja elukvaliteedi tõusu.  

Iga moodul sisaldab rohkelt eneseavastamise- ja arendamise harjutusi. Õppetöö on äärmiselt praktiline, mida täiendavad miniloengu ja infolehed.  Igal moodulil praktiseerime erinevaid hingamistehnikaid ja teeme täispika hingamissessiooni. Õping sisaldab kirjalikke õpingu materjale ja koduseid ülesandeid.

Hingamisteraapia on kasulik kolmes valdkonnas:
1) füsioloogiline puhastumine ja hingamisvõimekuse taastamine
2) emotsionaalsest ja igapäevaelu stressist vabanemine; haiguste põhjusteni jõudmine ja tervenemine
3) uutesse dimensioonidesse viiv vaimne teekond.

Hingamise ja teadvuse tasandite vahel on otsene seos. Efektiivsemalt ja regulaarselt teadlikult hingates saame kontakti üha suurema osaga endast – oma kõrgema minaga, kõrgemate teadvuse seisunditega, vaimse energiaga, jumalikkusega.

Paljud inimesed, kes on arvanud et nad ei oska mediteerida ega suuda lõdvestuda, kellel tavateadvus töötab täistuuridel kompuutrina, on pärast hingamisseansse avastanud et nad on lõdvestunud, tavateadvuse „monkey-mind“ on kõrvale astunud ja nad „näevad“, „teavad“ või „tunnevad“ vastuseid tähtsatele küsimustele ja probleemidele. Justkui shampusepudeli kork on pealt ära lennanud, sest ühendus sisemaailma ja vaimujõuga on taastatud. Edaspidi sujuvad sisemised rännakud, meditatsioonid, oma mõtete ja elu juhtimine palju lihtsamalt.

Hingamistöö ei tegele konkreetsete haiguste, süptomide või ebamugavate emotsioonide tavapärase eemaldamisega, vaid loob ühenduse iseenda puhta energia ja tervendava väega, nii et kehalised, emotsionaalsed või vaimsed probleemid leiavad kergelt ja sujuvalt lahenduse. Hingamisteraapiast loe  lisa siit…

—————————————–

Vastuvõtt TLH Akadeemiasse:

Palun täida kõigepealt registreerumisvorm siin … 
Siis võtame ühendust et kokku leppida vestluse aega (45min – 1 tund), vestelda võib ka skypi teel.

Esimese õppeaasta õppemaks on 999 eur.
Igakuine osamakse 111 eur, alates september 2018 kuni mai 2019, palume maksta OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “TLHA osamakse, kuu ja nimi”.
Kooli vastuvõetuga teeme aastase lepingu. Soovi korral saab kokku leppida suuremad osamaksed või sobivaima ajagraafiku. Aasta õppemaksu korraga makstes 10% soodustust!

Koolitusele mitte tulemisel ja moodulitel mitteosalemisel osamakseid ei tagastata. Haigestumise korral saab puudutud mooduli järgi teha järgmisel aastal.

 • Esimese aasta 7 koolitusmooduli tasule liitub kümne hingamiseansi tasu (mille hind sõltub valitud hingamisterapeudi hinnakirjast 45-65 eur ühe seansi eest) ja 5 vahekohtumise/ hingamise praktikaõhtu tasu (ühe 2- 3 tunnise on 15-20 eur). Hingamistöö praktikaõhtute ajad on siin…
 • Algallika keskuses toimuva koolituse osalustasule liitub toidu ja majutuse tasu. (Nt. ööbimine 2-ses toas kaks ööd 32 eur, toitlustus reede õhtust pühapäeva lõunani on 48 eur)

——————————————————

Koolituse teine õppeaasta keskendub lisaks enesearengule nõustamise & coachingu oskuste ning efektiivsete hingamissessioone läbiviimisele.

Vaata TLH Akadeemia teise õppeaasta mooduleid siit.

Kaheaastase TLH Akadeemia lõpetamisel saad hingamisterapeudi ja nõustaja diplomi.

Õppima asumine esimesel õppeaastal ei kohusta jätkama teisel õppeaastal.

Teadlikult loomise ja hingamisteraapia õppekava ja maht.

Tagasiside TLHA koolitustel osalejatelt.

Õppetöös osalemiseks palun võta kõigepealt ühendust emailil: tiia@voog.ee,  et leppida kokku vestluse aeg (kuni 1 tund- skypis, Tallinnas või Algallikal), vestlus on tasuta. Grupi suurus on 16-20 inimest.

Lisa info Tiia Lõoke: tel.51 78 313, email: tiia@voog.ee

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia

koduleht: www.teadlik-loomine.ee