Armastava suhte jõud Lena Kristina Tuulse juhendusel

13 -15 novembril Tallinnas Taiji klubis

See on Teadliku Loomise ja Hingamise II avatud moodul

Lena Eluroom kaanepilt

See erakordne ja sügav nädalalõpp varustab Sind vahenditega enesetundmise, läheduse ja armastuse kohta.
Meie armastussuhetes paljastuvad meie haavad, kõige sagedamini on haavunud sisemine laps meie sees. Me loome mustreid et vältida ammu kogetud tundeid muutudes tuimaks ja eemaletõmbunuks, luues niimoodi kaitse. Kui tahame kasvada koos teise inimesega ja arendada armastavaid suhteid, tuleb meil õppida tundma oma mustreid ja suhelda selgelt oma vajadustest ja soovidest.

Hirm hülgamise ees, häbi tunne ja shokeeritus on kaassõltuvuse juured, kus me kaotame teineteise.
On vaja teadlikkust, tahet ja distsipliini, et arendada armastust ja tänulikkust – oma argipäeva elus – kõige kõrgemaid vibratsioone maailmas. Kui me seda teeme, juhtub ime. Tule ja õpi looma seda imet. See nädalalõpp on mõeldud olema täielikult positiivne üllatus ja rõõm!

Uurime meetodeid, mis viivad meid suhte-draamast tõelise läheduseni. Kursusel õpime:
jagama avatult ja ausalt
austama enda ja teise piire
tundma suhte 3 tasandit
mõistma, kuidas me projitseerime oma tundeid teistele

Oled oodatud nii üksi kui paarilisega, hingama ja tervendama oma suhteid.


Lena Kristina Tuulse
on Eestis väga armastatud õpetaja, ta on siin õpetamas käinud 15 astat. Lena Kristina on rootslane, keda seob Eestiga tema Eesti päritolu abikaasa, helilooja ja arhitekt Toomas Tuulse. Lena Kristina on päikeseline ja elurõõmus väge täis teadja-naine. Ta on tulihingeline tegija ja tema elujõud sulatab üles iga inimese.
Hariduselt on ta psühholoog.Ta õppis hingamistööd Leonard Orri ja teiste õpetajate juures 1979-82 aastail ja sellest ajast saadik on ta koolitanud rühmasid ja vastu võtnud individuaalselt kliente nii Rootsis ja kui mujal maailmas. 20 aastat tagasi lõi ta Rootsis koos kolleegidega Hingamistöö kooli ja teeb 3-aastasi Hingamistöö ja Elujuhtimise koolitusi. Ta on rajanud rehabilteerimisekeskuse narkootikumisõltlaste raviks ja loonud koolituskeskuse. Viimased 10 aasta jooksul on ta kuulunud Anthoni Robbinsi meeskonda ja ta on lõpetanud Mastery University. Kontsultandina juhendab ta firmasid ja ettevõtteid. Viimastel aastatel Lena Kristina rändab palju ringi ja praktiseerib kirega joogat.
Lena Kristina näeb hingamistööd kui vaimse kasvu meetodit. Ta kohtus Haidakhan Baba’ga Indias 1980 aastal ja see avaldas suurt mõju tema elule ning viis sügavamale vaimsele mõistmisele. 1990 aastal kirjutas ta oma esimese raamatu “Elurõõm”, mis on tõlgitud eesti keelde ja 2015 aastal ilmus sellest raamatust 6 trükk, seda raamatut on võimalik ka tema käest osta kohapeal.

Kursus toimub inglise keeles tõlkega eesti keelde.

Koht: Tallinnas, Taiji klubis, Pärnu mnt 102, sissepääs E, II korrus (sissepääs on hoovi pool, http://taijiklubi.ee/kontakt/). See on paekivist maja Magdaleena haiglast jääb kesklinna poole. Maja hoovis on parkimine tasuta. Kui hoovi ei mahu tuleb jälgida parkimise tähistusi maja ümbruses.
Kuigi see koht asub kesklinna poolt sõites vahetult peale viadukti paremal pool teed, siis autoga sinna sõita saab teiselt poolt ehk tuleb pöörata linna poolt tulles vasakule Äripäeva maja poole, sõita Äripäeva maja eest läbi ja pöörata vasakule ning sõita viadukti alt läbi. Peale viadukti alt läbi sõitmist pöörata uuesti vasakule ning sõida maja nr 102 juurde. Maja 102 sissepääs E on maja taga ja sinna pääseb autoga ligi.

Ajakava: Reedel 18 – 21.00, laupäeval 10 – 20.00, pühapäeval 10 – 16.00

Osalustasu: 140 eur. Registreerudes enne 10 oktoobrit on osalustasu 120 eur.

NB! Erisoodustus paaridele: kahepeale 200 eur!

Toitulustus: võimalik süüa kohapeal taimetoitu: 3 toidukorda 15 eur.
Registreerumiseks palun maksa registreerimistasu 50 eur OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Teadlik Loomine II moodul” ja saada oma kontaktandmed, nimi, tel, email. Registreerumistasu mitteosalemisel tagasi ei maksta.
Kui soovid veel liituda Teadliku Loomise ja Hingamistöö kursusega, siis võta ühendust Tiiaga, et leppida kokku vestluse aeg (umbes 1 tund, vestlus on tasuta).
Registreerumine kursusele Tiia Lõoke, tiia@voog.ee, tel 5178313
___________________________________________________

Loe intervjuu Lena Kristina Tuulsega “Hea suhte võti” Tervis Üksis.

Laupäeva õhtul 19.30-22.00 on võimalik jääda Tantsurännakule Armastuslaulude saatel Rain Vainiku juhendusel, Rain on Lena Kristina hea sõber, loe lähemalt….