Selgeltnägemise kursuse 4 – 6 aste

Teresa Mängeli juhendusel

4 aste: Pühitsemine kanalisse ” PÜHA TULI”. Meditatsioon. Pühitsemine. Omandame kätesse energeetilise kanali ja õpime seda kasutama. Objektide puhastamine.

Pühitsemine kanalisse “АSTRAALKIRURGIA”. (Vanga meetod). MeditatsioonPühitsemine. Loome oma sisemaailma niinimetatud „ kabineti“ , kus õpime tervendama ka suuremal hulgal inimesi, raskematest olukordadest ja effektiivsemalt. 

Astraalolendid ja nende erinevad liigid. Hiilerlus. Õpime tundma astraalseid programme,nendel vahet tegema ja nendega toime tulema. 

Songa Tervendamine. Õpime haigust tundma, nägema selle põhjuseid ja seda tervendama.Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid. 

Osteokondroosi (liigeshaiguste) tervendamise meetodid. Õpime haigust tundma, nägema selle põhjuseid ja seda tervendama.Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid. 

Kristallkuuli ja vaasiga töötamise metoodika. Pühitsemine. Maagiliste esemetega töötamise iseärasused. Õpime töötama kolme legendaarse väeesemega, õpime meetodeid, kuidas nendega töötada, neid aktiveerida omandada jne. 

Hemorroidide tervendamise meetodid. Õpime haigust tundma, nägema selle põhjuseid ja seda tervendama. Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid. 

Mastopaatia /mastiidi (rinnapõletike) tervendamise meetodid. Õpime haigust tundma, nägema selle põhjuseid ja seda tervendama.Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid. 

Karma ja selle puhastamine. Karma muutmine. Meditatsioon. Õpime töötama oma iskliku karmaga, seda puhastama ja sulatama. Töötamine sünni ja surma hetkega. 

Diabeedi tervendamise meetod. Õpime haigust tundma, nägema selle põhjuseid ja seda tervendama.Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid.Viljatuse tervendamise meetodid. Õpime tuvastama põhjuseod ja tervendama.

Pühitsemine kanalisse „SURNUD VESI“. Meditatsioon. Pühitsemine. Omandame kätesse energeetilisem kanali ja õpime seda kasutama.

Edu ja õnne kanali pühitsemine. Meditatsioon. Pühitsemine. Omandame kanali, mis võimaldab meil oma soove kiiremini täit, ellu viia – õnneenergia.

5 aste: Halvatuse ja Lastehalvatuse tervendamise meetodid. Õpime haigust tundma, nägema selle põhjuseid ja seda tervendama.Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid. Põskkoopa põletiku, otsmikukoopa põletiku ja kõrvapõletiku tervendamise meetodid. Õpime haigust tundma, nägema selle põhjuseid ja seda tervendama.Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid. Hulgiskleroosi – sclerosis multiplex tervendamise meetodid. Pühitsused. Õpime haigust tundma, nägema selle põhjuseid ja seda tervendama. Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid. Psoriaasi tervendamise meetodid. Pühitsused. Õpime haigust tundma, nägema selle põhjuseid ja seda tervendama.Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid. Punataudi (Roosi) tervendamise meetodid. Pühitsused. Õpime haigust tundma, nägema selle põhjuseid ja seda tervendama.Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid. Bronhiidi ja tuberkuloosi (kopsuhaiguste) tervendamise meetodid. Pühitsused. Õpime haigust tundma, nägema selle põhjuseid ja seda tervendama. Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid. Erinevate rasketemate haiguste energeetiliste tervendavate energiate kasutusalad on laialdased, kuid nende tundmaõppimine ja pühitused toimuvad läbi näidishaiguste. Tervendavate kanalite sissepühitsemine.

Päriliku programmi mahavõtmine (peatamine). Meditatsioon, pühitused, töövahendid. Omandame teadmised pärilikku liinipidu tulevatest mustritest ja harjumustest mis segavad elada. Õpime neid tuvastama, lugema ja sulgema. 

Töö surnute kanaliga. Surnute hingedega suhtlemine. Info edasiandmise skeem peenest plaanist füüsilisse. Õpime, kuidas surnute maailmaga suhelda austuses ja lugupidamises, ning töövahendid ja juhised seal liikumiseks. Lahkunud sugulasega suhtlemine.

Psühhomeetria. Objektilt info lugemise metoodika. Õpime meetodit, kuidas objektidelt infot lugeda.

6 aste: Põhjalikum informatsioon meetoditest saadetakse alates kolmanda astme läbinutele. Meistrimärgi saamine.Pühendamine kanalisse “Saalomoni täht”. Ülitäpse selgeltnägemise omandamine. Töötamine kloonitud deemonlike olenditega. Deemonlike kanalite sulgemine. Маagilised Haigused. 

Onkoloogiliste (vähk) haiguste diagnostika. Tervendamise meetodid. 

Äri ja ettevõtluse (tervendamine) arendamine. 

Meditatsiooni läbiviimine suurtes gruppides. Selgeltnägemise kanalite kasutamine massiauditooriumites. Eriefektid ja nende erinevad liigid. 

Individuaalsete ja grupiviisiliste astraalreiside läbiviimine. 

Prantsuse ja saksa meetodid info saamiseks. 

Selgeltnägemise kanalile pühitsemise metoodika. 

Vestluse läbiviimise metoodika. 1. astme selgeltnägemise õpetamise iseärasused.

tagasi Selgeltnägemise kursuse põhiteksti juurde…