Selgeltnägemise ja tervendamise kursuse 1-3 astet

Teresa Mängeli juhendusel

1 aste: Selgeltnägemise tüübid, liigid ja alajaotused. Saame teada, mis on selgeltnägemine tegelikult ja kuidas see toimib. 

Selgeltnägemise arengu teed. Neli teed selgeltnägemises, räägime võimalustest ja meetoditest. Täpsus selgeltnägemisel. Õigsus ja vead. Vigade põhjused. Tutvume põhipunktide ja probleemidega vigade tegemisel ja kuidas saada oma tajud võimalikult täpsemaks. Kuidas see töötab.

Selgeltnägemise kolm tahku. Energeetiline ja vaimne tahk. Selgeltnägemise vundament. Saame teada, kuidas töötavad hing, keha ja vaim koos. Mis meiega toimub. Miks me siin oleme. Selgeltnägemise meetodid. Saame teada, milliseid võimalusi informatsiooni saamiseks kasutatakse laias maailmas. Selgeltnägemise entsüklopeedia. ZENER kaardid. Kolmanda silma puhastamise meetod. 

Sisemise ekraani loomine, programmeerimine. Kolmanda silma aktiveerimine ja puhastamine. Meditatsioon. Loome oma sisemise maailma, sisemise ekraani kus töötada. Teeme läbi kolme harjutusega meditatsiooni, et alustada oma sisemaailma informatsiooni saamist ja töötlemist. Energeetilised töökanalid. Pühitsemine. Meditatsioon. Omandame energeetilise kaitse ja jõu enda kaitsmiseks. Õpime võtteid täiendava tervendava energia saamiseks universumist ja saame põhilise töökanali töötamaks inimestega ja iseendaga.

Aura ja selgeltnägemine. Saame teada, kuidas jaotuvad peenkehad meie ümber ja mis on nende funktsioonid, kuidas neid puhastada ja laadida. 

Salvestamise programm. Meditatsioon.Üks Venemaa tuntumaid ja põhilisemaid töövahendeid tervendamiseks. Kuidas salvestada endasse informatsiooni. 

Inimeste koodid. Elutsenaariumid. Koodi lugemine. Reinkarnatsiooni printsiip. Meditatsioon. Õpime vaatama inimeste sünnikoodi, seda lugema ja sellest infot välja lugema. 

Zers – Liikumine infospiraalis. Harjutus. Saame teda, mis on infospiraal ja kuidas see töötab. 

Kaitseingliga suhtlemine. Sümboolikad. Meditatsioon.Kohtume ja tutvume oma kaitseingliga, saame sõnumeid.Toome endale sümboleid ja loeme sõnumeid. Sümboolikate lugemine.

2 aste:  Kas elus või surnud – Inimeste otsimine. Kaartidega töötamise metoodika. Meditatsioon. Õpime meetodit, kuidas võimalikult täpselt tuvastada, kas inimene on elus või surnud. Kuidas saada informatsiooni selle kohta. Kuidas kaardiga kadunud inimesi, aardeid ja saju otsida.

Pühitsemine kanalisse “PALSAM”. Meditatsioon. Omandame kätesse töömeetodi mis võimaldab ravida nii eeter kui ka füüsilist keha. Pühitsemine.

Alkoholismist või sõltuvustest vabastamise programm. Kodeerimised. Õpime kuidas kasutada alkoholist võõrutamise koodi. Koodide loomine, pele panemine ja maha võtmine. Inimese koodi kasutamine selgeltnägemises. Failide loomine.

Pühitsemine kanalisse “FANTOOM”. Meditatsioon. Õpime kasutama fantoomkehasid ja nendega töötama. Töö fantoomkehaga (siseelunditega suhtlemine). Meditatsioon.

Saatuse diagnostika. Vanga meetod. Meditatsioon. Tutvume Vanga põhilise töömeetodiga, kuidas ta suutis teha ettekuulutusi ja diagnoosida sündmusi ning olukordasid. Meditatsioon.

Harmoniseerimise ja armastuse kanalid. Õpime kasutama energiaid, mis aitavad luua harmooniat ja tasakaalu ning leida armastust.(Suhete harmoniseerimise programm). 

Аura ja selle töötlemine. Astraalse nägemise arendamise metoodika. Meditatsioon. Õpime nägema inimeste aurasid ja tuvastama seal olevaid programme ja probleeme. Kuidas ravida ja puhastada. Peenkehade nihkumise põhjused. Klassikalised probleemid ja nende likvideerimine. Meditatsioon. 

Negatiivsed programmid (needused, manamised, vampirism, zombid jne). Õpime ära tundma põhilisi negatiivseid programme ja kuidas nad toimivad. Kuidas nendega töötada. 

Energeetiline vampirism. (9 kanalit kaitseks ja taastamiseks). Tutvume natuke põhjalikumalt, kuidas ära tunda meie ümber ja keskel olevaid energiavampiire, kuidas ennast kaitsta ja taastada pärast rünnakuid. Omandame 9 võimsat võimalust. 

Meridiaanid. Lühitutvustus. Tutvume, kuidas meie saame oma töövahendeid kasutades meridiaanide ummistusi tuvastada ja neid puhastada.

Füsio(g)noomia. Lühitutvustus. Saame teada kuidas näo ja sünnimärkide kaudu saada lisainformatsiooni ja seda kasutada.

3 aste:  Pere- ja ärisuhete harmoniseerimine. (Lahutamise / lahtiühendamise võimalused). Saame täiendavat lisainfot, kuidas suhteid kindlamalt ja paremate tulemustega harmoniseerida. Õpime selgeks kanali kuidas mittevajalikke sidemeid katkestada ja lahutada. 

Pühitsemine kanalisse “PÜHA VESI”. Meditatsioon. Pühitsemine. Omandame kätesse püha vee kanali ja õpime seda kasutama nii eeter – kui ka füüsilises kehas ning objektide puhastamisel. 

Numbrilaua ennustamise meetod. (Vanga sihverplaadi meetod). Meditatsioon. Õpime nägema häid ja halbu juhtumeid aasta lõikes ja nedega töötama.Mida tähendab ennustamine ja kuidas seda teadlikult kasutada. 

Fotoga suurtest kaugustest töötamise metoodika. Meditatsioon. Õpime kasutama töövahendeid, kuidas töötada fotodega, et eksimusi oleks vähem ja infot rohkem. Info saamine fotodelt võimalikult täpselt.

 Selgeltnägemisega töötamise metoodika ekstreemsetes olukordades. Kaugravimise töömeetod. 

Raviseansi organiseerimine telefoniga. Meditatsioon. Õpime meetodit, kuidas liita tunnetustele ja tajudele ka füüsilise keha meeled. Kuidas tajuda valu, maitseid, helisid. Õpime kasutama meetodeid, kuidas informatsiooni koguda ja koos hoida. 

Tervendamine astraalpallidega. Omandame töömeetodi, kuidas ennast säästes edukalt tervendada ka raskemaid ja agressiivsemaid haiguseid. 

Gastriidi (maopõletriku) ja maohaavandi tervendamise meetodid. Õpime maohaavandite näitel kasutama straalpalle ja leidma ka haiguste põhjuseid. Haiguseid ka tervendama. 

Töö astraalsete sfääridega – astraalmaailmaga. Astraalrännakute metoodikad. Meditatsioon –astraalmatk. Tutvume astraalmaailmaga ja kuidas seal liikuda. Omandame selleks kaitsemehanisme ja võimalusi liikumise kindlustamiseks, parandamiseks. Astraalsfääridesse minek koos kaitseingliga.

Tagasi Selgeltnägemise kursuse põhiteksti juurde.