Pille Allik

Pille Allik

Olen hingamisterapeut, tantsija ja tantsuõpetaja ning kookonhoolitsuse pakkuja.

Lõpetasin 2012.aastal Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3-aastase terapeudiõppe, läbisin Binnie A. Dansby sünnitoetajate kursuse ja olen MTÜ “Sünni Vägi” asutajaliige.

Olen Teadliku Loomise ja Hingamise kursuse üks juhendajatest.

Tantsimine, muusika ja esinemine on mind köitnud lapsest saadik. Keskkooli lõppedes astusin ülikooli teadmata, mida ma tegelikult õppida tahan. Peale geoökoloogia eriala magistrikraadi saamist mõistsin, et teadlase- ja ametnikutee ei ole siiski minu jaoks.
Terve elu olen tegelenud tantsimise ja eneseleidmisega. Kuna mind huvitab eneseareng läbi erinevate toetavate praktikate, siis ühel hetkel teadvustasin, millega tahan oma elus tegeleda.

Olen end pidevalt koolitanud erinevatel pedagoogika- ja liikumisalastel ning enesearengu kursustel. Lõpetasin tantsu- ja liikumisteraapia täiendusõppe Tallinna Ülikoolis. Juhendan erinevas vanuses laste loovtantsu tunde.
Lisaks 10-osalisele teadliku raseduse ja sünnituse kursusele pakun naistele ka sünnitusjärgset kookonhoolitsust, mis aitab taastuda, lõdvestuda ja uue “ema” rolli läbi sisemise tarkuse vastu võtta.
Olen õnnelik ja tänulik, et elurännak on mind viinud kutsumuseni ja tööni, mis inspireerib ja samas toetab ka minu enda kasvamist!

Minu kireks, lisaks tantsimisele, hingamistööle ja naiste toetamisele, on naiseks olemise maagilisse maailma süvenemine ning läbi lõdvestumise, nautimise ja kerguse küllusega ühendumine.

Elan toetava mehe ja armsa tütrekesega Uues Maailmas (Tallinnas). Meie suureks südamesooviks on leida põliskodu loomiseks sobiv koht looduses.