7 päevane detox: toormahlad, ürditeed, hingamistöö ja liikumine – puhastunult ja väeliselt sügisesse!

2-8 jaanuaril 2020 Algallika keskuses Matsalus

Tiia Lõokese ja Pille Allik-Treppi juhendusel

See on kerge ja lõbus KEHA ja MEELE puhastus koos hingamispraktikate ja liikumisega heas seltskonnas heade juhendajatega.

Aeg restardiks, et puhtas ja puutumatus looduses luua endale
parim uus aasta!

See seitsmepäevane mahlapaast koos ürditeede, hingamistöö ja liikumispraktikatega on parim puhkus – energiat ja inspiratsiooni andev ritriit, mis on disainitud sinu füüsilise ja vaimse mina iga aspekti laadimiseks.
Kuigi tavaliselt sõnad detox ja luksus kokku ei sobi, siis just need kaks sõna sobivad iseloomustama seda nädalat. Luksuslikult põnevad praktikad, ilusad toad ja saalid, kaunis loodus, väestavad toormahlad ja ürditeed ning inspireerivad tegevused kehale, meelele ja hingele.

See ritriit mõjub hästi nii Sinu enesetundele, tervisele ja kaalule, tasakaalustab ja ühendab sind oma loovuse ja väega ning ettevalmistab igapäevaseks tervislikumaks toitumiseks.

Toormahlad on kui vedelad vitamiinid, soodustavad soolestiku tööd, viivad mürkained organismist välja, muudavad naha ilusaks, parandavad ainevahetust, ennetavad ja ravivad rasvumist ning paljusid häireid kehas.

Paketi sees on:

  • toormahlad ja rohejoogid, supertoitained
  • ürdi- ja raviteed erinevate elundkondada tervendamiseks  sidruni ja ingveriga
  • hommikul hommikuliikumised
  • õhtul tantsud, loovtegevused, enesearengu töötoad
  • TRE – keha ja meele pingetest vabastamise harjutused
  • vestlemine grupis tervise  ja isikliku arengu teemadel 
  • õpetused tervisliku toitumise, taimetoidu ja vegan-toidu kohta
  • toitumise ja liikumise plaani tegemine
  • vaba aeg looduses, käime ka Silma-allikal ja kadakarajal
  • lõkke tegemine

Juhendajad Tiia Lõoke ja Pille Allik-Trepp on hingamisterapeudid ning korraldanud koos palju enesearengu ja tervise teemalisi üritusi ja koolitusi.

Tiia Lõoke on psühholoog, psühhoterapeut, TRE-meetodi ja teeta tervendamise instruktor, Algallika keskuse rajaja. Loe Tiia kohta lisa siit…  

Tiia: “Olen kümme aastat korraldanud Lena Kristina Tuulse nädalaseid sooltepuhastus ja paastulaagreid Algallikal ise osaledes ja paastudes. Ning Jason Vale mahlapaastu raamatute ja keskuse kogemustega tutvunud. Usun et oma keha ja meele eest hoolitsemiseks ei pea välismaale sõitma, ka siin on selleks kõik võimalused olemas ja eestlasele palju taskukohasema hinnaga. Mind on inspireerinud paastumine just grupis koos vaimsete praktikatega, sest nii on palju kergem, lõbusam ja tõhusam; üksi kodus pere keskel paastudes on see tunduvalt raskem. Kuna elame tubases maailmas, ruumid on soojad ja köetud, siis keha puhastumise ja paastumisega on võimalik tegeleda ka sügisel ja talvel.”

Pille Allik-Trepp on hingamisterapeut, tantsu- ja liikumisteraapia meetodide õpetaja.
Loe Pille kohta  lisa siit…

Hingamistöö puhastab väga sügavalt keha ja äratab loovuse. Kopsud ja hingamisteed moodustavad inimkeha tähtsaima enesepuhastus-mehhanismi, mis viib välja 70% keha jääkainetest, samal ajal kui nahk, põis ja soolestik kannavad hoolt 30% jääkainete eemaldumise eest. Õpime ja praktiseerime erinevaid hingamisharjutusi ja teeme iga päev saalis 1 tunnise hingamistöö seansi. Loe hingamistöö kohta lähemalt siit….

Liikumine looduses tasakaalustab,  kõnnime iga päev umbes 2 tundi looduses (kui merel on jää võid uisud kaasa võtta!).

Õhtupoole ühendume oma loovuse ja loova potentsiaaliga, mõtiskleme oma elu üle, mediteerime ja õpime ennast paremini tundma, vabaneme igapäevaelu stressist. Loome nii oma peas kui paberil parima võimaliku iseenda ja oma elu, õpime teadliku loomise ja hingamise meetodeid.

Toormahlade eest kannab hoolt Janika Ebrus, suurte kogemustega taimetoidu ja vegantoidu kokk.

Lisatasu eest:
–  massaažid Almer Jansult ja Katri Pääsukeselt
Sellisel puhastusnädalal on kindlasti hea lubada endale mõned massazhid.
Katri Pääsuke teeb: ravimassaaži (massaaž matil või laual läbi riiete või vähese õliga); vana-Eesti massaaži (massaaž matil või laual läbi riiete); klassikalist massaaži (massaaž laual õliga). Vajadusel kasutab massaaži käigus refleksoloogiat, punktmassaaži. Sinu soovile vastavalt teeb massaaži kogu kehale või mõnele pinges piirkonnale (õlad, kael, selg, jalad). Julgustab Sind proovima kõhumassaaži, millest on suur abi kogu tervisele sh emotsioonide tasakaalustamisele. Massaaži hind Algallikal: 1 tund = 40 eurot; 1,5 tundi = 50 eurot.

Pille Allik-Trepp pakub looduslike ja ülikvaliteetsete eeterlike õlidega teraapiat. See on 8 erineva õli peale kandmise meetod kindlate liigutustega puudutuse abil ning tulemuseks on sügav füüsiline ja vaimne lõõgastus. Keha ja meel on peale seda maandatud kuid energiat täis! AromaTouch™ Tehnika seljale ja jalgadele 1 h ♡ 40 EUR; AromaTouch™ Tehnika kätele 15 min ♡ 15 EUR.

Mahlapaastunädal algab laupäeval 2 jaanuaril kl.17.00 ja lõpeb laupäeval 8 jaanuaril kl.11.00.

Orienteeruv päevakava
9.00 liikumine saalis
10.00 toormahl
10.15 vestlused tervise ja isikliku arengu teemadel ning hingamistöö praktikad saalis või õues.
12.00 ürditeed
14.00 toormahl
14.15 õues (sh. kiirkõnd; kõndmõtlus; tagurpidikõnd; loodusvaatlus)
16.00 ürditeed
18.00 toormahl
18.15 liikumine, tants või loovtegevus; isikliku arengu töötuba,  luuleõhtu, loovkirjutamine, filmi vaatamine, päikeseloojangu vaatamine, vms
19.00 ürditeed
20.00 Saun/ lõke
—————–

Mahlapaastu nädala osalustasu: 410 eur (sisaldab kõiki paastujooke, supertoidu segusid ja vaimseid praktikaid praktikaid) registreerudes enne 1 detsembrit ning registreerudes peale 1 detsembrit 440€.

Peresoodustus paaridele, mõlemale 390 eur registreerudes enne 1 detsembrit,
ning registreerudes peale 1 detsembrit 420€.

Osalustasule liitub majutus.

Üks majutuskoht toas kursuse ajaks (7 ööd) maksab:
– kaheses toas 108 € (7 ööd)
– kolmeses toas 88€ (7 ööd)
– neljases toas või kämpingumajas 66€ (7 ööd)

Algallika keskus asub Matsalu Rahvuspargis mere ääres puhta looduse keskel. See on parim koht sellise keha ja meelt puhastava ritriidi jaoks: vaikuses ja rahus saad kõndida kadakarajal, supelda hubases sisebasseinis, nautida sauna ja õhtuid lõkke või kamina ääres. Mugavad ja kaunilt renoveeritud ruumid ja saalid looduse keskel.

Registreerumiseks palun tasu 100 € OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Mahlapaast 2019 september ” ja saada oma kontaktandmed ja majutussoov.
Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel või kohale mitteilmumisel.

Teata kui vajad transpordi abi või kui saad ise kedagi auto peale võtta.

Kodulehe-slider

Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

Registreerumiseks täida see vorm:

Eesnimi ja perenimi (nõutav) :

Email (nõutav) :

Telefon (nõutav) :

Majutuse soov : 2ne tuba3ne tuba4ne tuba

Milline on Sinu tervislik seisund (nõutav) :

Märkused, kas vajad transporti või saad kedagi auto peale võtta ja muu info: