7 päevane detox: toormahlad, ürditeed, hingamistöö ja liikumine – puhastunult ja väeliselt uude aastasse!

2 – 9 jaanuar 2021 Algallika keskuses Matsalus

Tiia Lõokese ja Pille Allik-Treppi juhendusel

See on kerge ja lõbus KEHA ja MEELE puhastus koos hingamispraktikate ja liikumisega heas seltskonnas heade juhendajatega.

Aeg restardiks, et puhtas ja puutumatus looduses luua endale
suurepärane sügis!

Loe 7-päevase mahla-detoxi (2019 – 2020) osalejate tagasisidet siit…

See seitsmepäevane mahlapaast koos ürditeede, hingamistöö ja liikumispraktikatega on parim puhkus – energiat ja inspiratsiooni andev ritriit, mis on disainitud sinu füüsilise ja vaimse mina iga aspekti laadimiseks.
Kuigi tavaliselt sõnad detox ja luksus kokku ei sobi, siis just need kaks sõna sobivad iseloomustama seda nädalat. Luksuslikult põnevad praktikad, ilusad toad ja saalid, kaunis loodus, väestavad toormahlad ja ürditeed ning inspireerivad tegevused kehale, meelele ja hingele.

See ritriit mõjub hästi nii Sinu enesetundele, tervisele ja kaalule, tasakaalustab ja ühendab sind oma loovuse ja väega ning ettevalmistab igapäevaseks tervislikumaks toitumiseks.

Toormahlad on kui vedelad vitamiinid, soodustavad soolestiku tööd, viivad mürkained organismist välja, muudavad naha ilusaks, parandavad ainevahetust, ennetavad ja ravivad rasvumist ning paljusid häireid kehas.

Paketi sees on:

  • toormahlad ja rohejoogid, supertoitained
  • ürdi- ja raviteed erinevate elundkondada tervendamiseks sidruni ja ingveriga
  • hommikul hommikuliikumised
  • õhtul soe köögiviljapuljong
  • õhtul tantsud, loovtegevused, enesearengu töötoad
  • TRE – keha ja meele pingetest vabastamise harjutused
  • vestlemine grupis tervise  ja isikliku arengu teemadel ja vaatame filme
  • õpetused tervisliku toitumise, taimetoidu ja vegan-toidu kohta
  • vaba aeg looduses, Silma allikal käimine ja kadakarada
  • saun iga päev
  • lõkke tegemine

Juhendajad Tiia Lõoke ja Pille Allik-Trepp on hingamisterapeudid ning korraldanud koos palju enesearengu ja tervise teemalisi üritusi ja koolitusi.

Tiia Lõoke on psühholoog, psühhoterapeut, TRE-meetodi ja teeta tervendamise instruktor, Algallika keskuse rajaja.
Loe Tiia kohta lisa siit…  

Tiia on üle kümne aasta korraldanud Lena Kristina Tuulse nädalaseid sooltepuhastus ja mahlapaastulaagreid Algallikal. Ta on tutvunud Jason Vale mahlapaastu keskuse kogemustega. Eesti keeles on ilmunud ka mahla paastust raamat Jason Vale’lt.

Oma keha ja meele eest hoolitsemiseks ei pea välismaale sõitma, ka siin on selleks kõik võimalused olemas ja eestlasele palju taskukohasema hinnaga. Tiiat on inspireerinud paastumine just grupis koos vaimsete praktikatega, sest nii on palju kergem, lõbusam ja tõhusam oma halbadest söömise ja vaimset kasvu pidurdavatest harjumustest lahti saamiseks.

Üksi kodus pere keskel paastudes on see tunduvalt raskem. Kasulik oleks igal aastaajal üks nädal teha mahlapaastu. Sest mahlas on kõik toitained ja eluks vajalik olemas, seedesüsteem puhkab, maks ja teised elundid taastuvad pidevast tööst, toidu ületarbimisest ja ebavajalike ainete töötlemisest.
Kuna me elame tubases ja köetud maailmas ka talvisel ajal, siis sobib oma organismi puhastada ja läbi paastu oma immuunsust tõsta igal ajal!

Sellist detox formaadiga laagrit teeme viiendat korda ja see töötab! Kõik osalejad ja juhendajad on olnud väga rahul kogu protsessi ja tulemustega!

Pille Allik-Trepp on hingamisterapeut, tantsu- ja liikumisteraapia meetodide õpetaja.
Loe Pille kohta  lisa siit…

Hingamistöö puhastab väga sügavalt keha ja äratab loovuse. Kopsud ja hingamisteed moodustavad inimkeha tähtsaima enesepuhastus-mehhanismi, mis viib välja 70% keha jääkainetest, samal ajal kui nahk, põis ja soolestik kannavad hoolt 30% jääkainete eemaldumise eest. Õpime ja praktiseerime erinevaid hingamisharjutusi ja teeme iga päev saalis 1 tunnise hingamistöö seansi. Loe hingamistöö kohta lähemalt siit….

Liikumine looduses tasakaalustab,  kõnnime iga päev umbes 2 tundi looduses.

Õhtupoole ühendume oma loovuse ja loova potentsiaaliga, mõtiskleme oma elu üle, mediteerime ja õpime ennast paremini tundma, vabaneme igapäevaelu stressist. Loome nii oma peas kui paberil parima võimaliku iseenda ja oma elu, õpime teadliku loomise ja hingamise meetodeid.

Detox nädal algab laupäeval 2 jaanuaril kl.17.00 ja lõpeb reedel 8 jaanuaril kl.13.00. 

 

Toormahlade eest kannab hoolt Janika Ebrus
suurte kogemustega taimetoidu ja vegantoidu kokk.

Sellisel puhastusnädalal on kindlasti hea lubada endale mõned massazhid.
Massaažid on lisatasu eest:

Almer Jansu on meister paljudes erinevates massaži tüüpides lähtudes rätsepmeetodil inimese keha vajadustest ja probleemidest. Hind 1 tund 50 eur. Katri Pääsuke teeb: ravimassaaži (massaaž matil või laual läbi riiete või vähese õliga); vana-Eesti massaaži (massaaž matil või laual läbi riiete); klassikalist massaaži (massaaž laual õliga). Vajadusel kasutab massaaži käigus refleksoloogiat, punktmassaaži. Sinu soovile vastavalt teeb massaaži kogu kehale või mõnele pinges piirkonnale (õlad, kael, selg, jalad). Julgustab Sind proovima kõhumassaaži, millest on suur abi kogu tervisele sh emotsioonide tasakaalustamisele. Hind Algallikal: 1 tund 40eur. Pille Allik-Trepp pakub looduslike ja ülikvaliteetsete eeterlike õlidega teraapiat. See on 8 erineva õli peale kandmise meetod kindlate liigutustega puudutuse abil ning tulemuseks on sügav füüsiline ja vaimne lõõgastus. Keha ja meel on peale seda maandatud kuid energiat täis! AromaTouch™ Tehnika seljale ja jalgadele 1 tund 40 EUR; AromaTouch™ Tehnika kätele 15 min 15 EUR.

Orienteeruv päevakava
9.00 liikumine saalis
10.00 toormahl
10.15 teave tervise ja isikliku arengu teemal ja hingamistöö praktika saalis või õues.
12.00 ürditeed
14.00 toormahl
14.15 õues (sh. kiirkõnd; kõndmõtlus; tagurpidikõnd; loodusvaatlus)
16.00 ürditeed
17.00 toormahl
17.15 liikumine, tants või loovtegevus; isikliku arengu töötuba,  luuleõhtu, loovkirjutamine, filmi vaatamine, päikeseloojangu vaatamine, jms.
19.00 soe juurvilja puljong
20.00 Saun/ lõke
—————–

Nädala osalustasu: 420 eur (sisaldab kõiki paastujooke, supertoitude segusid ja vaimseid praktikaid) registreerudes enne 2 detsembrit ning registreerudes peale 2 detsembrit 450€.

Peresoodustus paaridele, mõlemale 390 eur registreerudes enne 2 detsembrit,
ning registreerudes peale 2 detsembrit 420€.

Osalustasule liitub majutus.

Üks majutuskoht toas laagri ajaks (6 ööd) maksab:
– kaheses toas 118€ (6 ööd)
– kolmeses toas 98€ (6 ööd)
– neljases toas või kämpingumajas või telgis 76€ (6 ööd)
– üksi toas 177€ (6 ööd)

Algallika keskus asub Matsalu Rahvuspargis mere ääres puhta looduse keskel. See on parim koht sellise keha ja meelt puhastava ritriidi jaoks: vaikuses ja rahus saad kõndida kadakarajal, supelda hubases sisebasseinis, nautida sauna ja õhtuid lõkke või kamina ääres. Mugavad ja kaunilt renoveeritud ruumid ja saalid looduse keskel.

Registreerumiseks palun tasu 150 € OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Detox 2021 jaanuar ” ja saada oma kontaktandmed ja majutussoov.
Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel või kohale mitteilmumisel.

Teata kui vajad transpordi abi või kui saad ise kedagi auto peale võtta.

Kodulehe-slider

Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

 

Registreerumiseks täida see vorm:

Eesnimi ja perenimi (nõutav) :

Email (nõutav) :

Telefon (nõutav) :

Majutuse soov (nõutav): 2ne tuba3ne tuba4ne tuba

Milline on Sinu tervislik seisund (nõutav) :

Märkused, kas vajad transporti või saad kedagi auto peale võtta ja muu info: