Kontsert-rännak ansamblilt “Hingelind”

Algallika keskuses 24.juunil 2016 kl.19.00

Laulude, helide ning meditatsioonide saatel rändame me läbi kõikide energiakeskuste alustades oma juurtest ning jõudes taevastesse kõrgustesse. Läbi muusika ning laulmise puhastame me sedasi oma keha, hinge, meeli ning tundeid ja astume helgesse suvesse lõdvestunult ning rõõmust pakatades!

Rännakule viivad teid Kati Lumise, Maarja Kortnik, Michael Bevin ja Jürgen-Kristoffer Kortsnik

Hingelind

Kontserdi pilet 15 eur.

Hõbedase lauluhäälega Kati Lumiste on laulnud mitmeid aastaid nii bändis kui kooris, kuid väe- ja hingelaulud on võitnud ta südame. Lisaks muusikale kirjutab Kati ka raamatuid ja luulet, kasvatab ravimtaimi ning armastab veeta võimalikult palju aega looduses.

Maarja Korstnik on armunud klassikalisse flööti, kuid mängib selle kõrvalt ka veidi eksootilisemaid palveflööte, Aafrika päritoluga udu-trummi, enda valmistatud shamaani või Iraanist pärit daf trumme ning kõike muud, mida reisidelt on kaasa toonud.

Michael Bevin on pärit Uus-Meremaalt, kuid ta kiindus Eestisse ning asus siia elama juba pikki aastaid tagasi. Ta viib kuulajaid maagilistele helirännakutele nii klaveril kui ka kitarril ning on nobenäpp nii djembel kui teistel klahv- ja löökpillidel.

Jürgen-Kristoffer Korstnik näeb maailma kui ühe suure loovusemeditatsioonina – seda õpetab ta edasi noortele kunsti-, muusika-, filmi- ning loovusetöötubasid tehes. Tema kirjasulest ning kitarrikeelest on tulnud mitmeid imeilusaid lugusid, mida ka Hingelauluringis jagame.

Jagame kuulajatele laulusõnad, et soovijatel oleks mõnus meiega kaasa rännata.

Osale FB-s hingelaulud grupis: https://www.facebook.com/groups/hingelaulud/?fref=ts

Oled oodatud ansambel Hingelind kontserdile (maksumus 15 eur), kuid oled oodatud ka juba 24 juuni hommikul et osaleda terve päev: hommikupoole Võlumaailma töötuba Kati Lumiste ja sõbrade juhendusel, kus igaüks saab olla looja ning võluda välja muusikat enda seest. Abilisteks kõikvõimalikud tuntud ja tundmatud pillid, nii et igaüks saab midagi mängida, vahetame neid, võlume neist muusikat välja. Kuulame, kuidas vaikusest sünnib muusika ja kuidas pillid koos helisevad.

Peale lõunat Tiia Lõokese Teadliku Loomise ja Hingamise töötuba elementide ja helide kaasabil.

24 juuni kogu päeva osalustasu 45 eur.

Hingelind kontserdile registreerumiseks palun tasu 15 eur Teine Tee kontole EE944204278603320902 Krediidipangas, selgituseks “Hingelind kontsert 24.06” ja saada oma kontaktandmed ja osalejate nimed emailil: algallika@algallika.ee. Kontserdi osalustasu ei tagastata osalemisest loobumisel hiljem kui viis nädalat enne kursuse algust või kohale mitteilmumisel.

Võid maksta ka kohapeal sularahas, registreeru palun eelnevalt emailil: algallika@algallika.ee

Info: Pille Allik tel.53331311

Kohaletuleku juhtnöörid on siin…

Tagasi 23- 24 juunil toimuva Suvevalguse päevade kogu kava…

www.algallika.ee