Algallikal ühinevad Sinus taevas ja maa

Algallika keskus


Algallika keskus asub Matsalu rahvuspargis oma privaatses mererannas.Ootame siia koolitajaid ja firmasid läbi viima oma seminare ja koosolekuid.
Teretulnud on ka seltskonnad ja pered tegelema oma meele ja kehaga ning puhkama.
Meie mugavad toad ja uued seminariruumid võimaldavad ühendada puhkuse ja aktiivse tegevuse.

Suur saal, kaminasaal, söögituba ja üle 30 majutuskoha lubavad korraldada suurema ürituse.

Korraldame ise üritusi ja koolitusi – vaata meie kalendrit.

Learn More

Teadlik Loomine ja hingamine

Isikliku arengu ja hingamistöö uus kursus:

Teadlik Loomine ja hingamine I moodul algab 16-18 oktoobril

Kursust juhendab Tiia Lõoke, kes on töötanud psühholoogi ja psühhoterapeudina alates 1986 aastast, hingamisterapeudi tööd teinud alates 2005-st aastast. Tiia on õppinud hingamistööd Lena Kristina Tuulse, Leonard Orri, Binnie A. Dansby, Bo Wahlströmi, Susanne Andresi, Ole Ry jt hingamistöö õpetajate juures.

Kursuse esimese aasta keskmeks on isiklik areng: põhimõtted ja vahendid, kuidas leida rohkem õnne ja rahulolu, olla teadlik endast ja oma eesmärkidest, kuidas ellu viia oma unistusi ja eesmärke. See koolitus annab rikkalikult teadmisi, vahendeid ja kogemusi et luua teadlikult seda mida me tahame ja kuidas võtta oma Loomingu = Oma Elu ees täis vastutus.

Iga moodul sisaldab palju eneseavastamise- ja arendamise harjutusi, intuitsiooni ja eneseusalduse tõstmise praktikaid, hingamisharjutusi, sisemisi rännakuid ja vabastava hingamise sessioone. Praktika ja teooria vahekord kursusel on 90/10 praktika kasuks.

Teadlik Loomine ja Hingamine esimese aasta kuue mooduli ajad 2015 oktoober -2016 juuni:

Learn More