7 päevasel detox-ritriidil osalejate (3-11.01.2019) tagasiside:

 

Mees: Laager oli igati meeldiv ja lahe kogu selle kestvusel. Õppisin: hingama, sain uusi teadmisi toitumise kohta; erinevaid füüsilisi harjutusi. Õppisin ennast ja oma sisemaailma paremini tundma ja sain muidugi palju uusi sõpru ka. Meeldisid harjutused ja tegevused, kus saime enda mina kogeda, vabat õhkkonda, piiride puudumist, olla vahetu, aus enda ja teiste vastu. Tipphetkeks oli teada saada ja kogeda kuidas mõistust välja lülitades lennata läbi kosmose ja sukelduda tingimusteta armastusse.

Marek: Laager oli väga hea! Õppisin energeetilist võimlemist, sain uusi tutvusi; meeldisid raamatud, filmid, hingamine, TRE, mandala tegemine, paaris ja grupitööd, jpm. Valdavalt kõik. Selleri kogus tüütas lõpuks ära, aga õnneks seda ka vähendati. Meeldis talendivoor, õhtused tantsud, hommikused võimlemised, osalejate kaasamine (nt minu poolt tiibetlased ja tants). Vaba aega oli rohkem kui Hawaii sooltepuhastus laagris, mulle tegelikult väga sobis see. Samas oli tegevust piisavalt et nälga mitte tunda. Boonus: olin kogu laagri aja tabletivaba! Tavaliselt võtan iga päev 1 tableti, et süda rütmis püsiks.

Kristel: Laager toimis tõusvas joones nii enesetunde kui energia liikumise osas. Õppisin tundma oma keha (paremini) ning teda rohkem usaldama. Väga meeldisid hommikused võimlemistunnid ja suurepärane võimalus pikalt looduses jalutada. Tipphetkeks kujunes lõpuõhtu!

Meelis:
Meeldiv elamus! Olin õiges kohas. Õppisin paremini hingama ja seda nautima. Meeldis kontseptsioon ja tants.
Jätkake samas vaimus!

Katri: Laager oli meeldiv vaheldus, meeldis eriti see, et palju kuid erinevaid töötubasid. Õppisin et kui vähem süüa siis on mul energiat rohkem. Meeldis asukoht ja looduse toetus, ilus! Meeldis kogu grupp, väga toredad inimesed olid kokku tulnud. Tipphetk minu jaoks oli ühes hingamises, suutsin ühe suure enda pandud takistuse kõrvaldada.

Minu jaoks oli laagri formaat täielik üllatus – selle positiivses mõttes. IMELINE! Tänu laagrile saan oma keha ja vaimu parandada ja hakkan tegema korra nädalas mahlapaastu! Meeldis kõik, nii kursusekaaslased, laagri ülesehitus kui keskkond. Kõrghetk: meditatsioonist väljatulek ja suuremaks jäänud riided! Super! Tänud!

Anneli: Põnev, emotsionaalne, informatiivne, avardav, õppisin enese väärtustamise vajalikkust. Õppisin hingamistööd, TRE-d. Hea seltkond. Kõrghetk: elementide hingamine. Natuke rohkem puhkepause! Jõudu! Aitäh!

Kadri: Alguses olid isiklikud raskused tervisega. Ma ei uskunud et see õnnestub. Kui tervis parenes sain keskenduda rohkem vaimsele praktikale. Õppisin et vaimne ja füüsiline tervis peavad olema tasakaalus. Väga meeldisid võimlemine, tantsimine. Meeldis, et nagu laager oli üks jada protsesse väga hea lõpptulemuseni. Tipphetk – RÕÕM – liikumisest ja vaimsest toetusest. Jagamise aega jäi väheseks, massazhi aega tuli kogu aeg sättida. Aitähh!

Laager on olnud väga tore, seltskond tore ja enesetunne hea. Minu jaoks olid esimed 2 päeva rasked, peavalud kimbutasid natuke, aga muidu oli tore. Ajataju kadus :). Õppisin erinevaid tehnikaid ja hingamist, oli taipamisi ja palju laiema ülevaate sain taimetoidust. Mandala loomine oli super! Lõpupidu ja enese proovilepanek oli mõnes mõttes iga päev. Imestasin täitsa, kuidas saab ilma söögita mitte näljas olla. Õppisin igas inimeses taas natuke ennast nägema, paaristöö ülesanded olid väga avavad. Meeldisid väga hommikuvõimlemised ja Almeri loeng ka, ja loomulikult tants hommikul :). Tipphetk: 3.päev oli mul selline energia päev! Ma lausa lendasin! Ja peale seda oligi hea edasi.

Laager on olnud põnev ja intensiivne. Vaimsed praktikad on minu teema ja neid olen siin rõõmuga kaasa teinud. Õppisin rohkem teadmisi mahladest ja sellest, kuidas erinevad taimed/ viljad kehale mõjuvad. See on väga kasulik info. Teeta tervendamie oli ka väga huvitav. Meeldisid inimesed – nii juhendajad, kui paastujad. Super seltkond :). Et igal õhtul sai sauna. Programm oli hea. Vahel lihtsalt ei jätkunud jaksu kõike täie energiaga teha. Tegevused olid piisavalt mitmekesised. Igav ei hakanud. Tipphetk – laager ise. Häid hetki oli palju. Mulle isiklikult oli mahlu liiga palju, kahest mahlast päevas oleks piisanud. Rohkem vaba aega valgel ajal õues liikumiseks, rohkem jagamist ja teiste kuulamist.

Ly M.: Minu jaoks on olnud palju puhastavaid mahlu ja head sidrunivett. Palju erinevat infot, mis kõnetas ja pani edasi uurima ning katsetama. Super vahvad korraldajad ja osalejate seltskond. Areng ja läbiminemine, mis käivitas uuesti, minu loovus (mandala) lõi taas lõkkele! Õppisin ennast nägema uute nurkade alt ja unustama igapäevategemised. Meeldis tants ja trall (eriti hommikused ärgutused), inimesed, raamatud, saun, loodus, hingamine, smuutid – eriti hommikused, sügav kummardus Piretile! Meeldis kiisu ja mitmekesisus. Tipphetk: sain vaevast lõpuks lahti (sooled tühjaks), hingates suutisn jääda lõpuni ärkvele ja massažid, mis vabastasid mu opereeritud õla paremini liikuma ja sain aktiivselt võimelda ja tantsida. Hurra Katri ja Almer! Aitäh Tiiale ja Pillele selle laadiva energia eest!

Annely: Laager on osutunud üllatavalt hea enesetundega algusest lõpuni. Ka näljatunnet ei kogenud kordagi. Tempo oli aktiivne, hoides liikumises, ei tekkunud vajadust isegi lõunauinakuteks ning nädal möödus imekiirelt. Nädala jooksul selgines ja rahunes nii keha kui ka vaim, suutsin oma kurbuse- ja rahulolematuse allikatele vaadata kõrvalseisja rahulikkuse ja lahendustega. Õppisin olulise asja enda kohta: olen tugevam kui arvasin! Hea oli pöörduda tänus oma keha poole, et ta on osutunud vastupidavaks minu hooletust kohtlemisest hoolimata. Olen tema vastu edaspidi kindlasti hellem 🙂 Meeldisid vaimsed praktikad, sain tuttavaks vabastava hingamisega. Hommikuvõimlemiste tähtsus jõudis kohale ja tore oli, et rutiini aitasid vältida erinevad juhendajad. Meeldisid ka toredad kaaslased ja meie juturingid. Tipphetk oli esimene TRE kogemus, vabanemine oli põhjalik. Suure kallid ja tänud! Tunne, et hakkan üles leidma oma PARIMAT MINA!